В'ячеслав Кириленко з ректорами та представниками Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти обговорив взаємодію з Урядом

21.05.2019 16:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь у спільному  засіданні громадської організації «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що відбулось сьогодні в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
В засіданні також  взяли участь Міністр освіти і науки та  Лілія Гриневич, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт та  ректори закладів вищої освіти. Спільне засідання  було присвячене напрямкам співпраці закладів вищої освіти із Національним агентством забезпечення якості вищої освіти та Урядом. Віце-прем’єр-міністр наголосив на важливості початку роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти для реформування вищої освіти країни, і зазначив, що Кабінет Міністрів  зі свого боку зробив все для  швидкого старту роботи агентства.
В’ячеслав Кириленко  запевнив  у подальшій  підтримці роботи НАЗЯВО з боку Уряду: «Уряд і надалі буде надавати усю необхідну, в межах своєї компетенції, допомогу для забезпечення діяльності Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти», - зазначив В’ячеслав Кириленко. На  засіданні освітяни  разом з  Віце-прем’єр-міністром також  обговорили вступну кампанію-2019, підготовку державного замовлення на 2019 рік та інші питання. Нагадаємо, днями  робоча група під головуванням В’ячеслава Кириленка розглянула підготовлений МОН проекту Закону України «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про вищу освіту» (щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти)».У законопроекті пропонуються зміни, які стосуються забезпечення якості вищої освіти, ліцензування освітньої діяльності, акредитації освітніх програм, організації освітнього процесу, автономії закладів вищої освіти, атестації здобувачів вищої освіти, підготовки наукових кадрів та інших питань.
Доопрацьований проект Закону з урахуванням висловлених  пропозицій буде подано на погодження до центральних органів виконавчої влади.

Додати коментар

Користувач:
email:





Risk and return trade-off
Higher the potential gain
Higher the possible loss

- Fin.Org.UA

Новини

16:32 - московіяни атакували видобувні об’єкти "Укрнафти"
15:46 - Apple тестує китайську пам'ять для iPhone та MacBook через дефіцит
14:56 - На найбільшому експортному центрі залізної руди оголосили страйк
13:46 - Китай опустився з 2 на 9 місце серед найбільших експортних ринків Німеччини
12:31 - На Житомирщині росіяни влучили у підприємство з німецьким капіталом
11:31 - Компанію, яка невчасно поставила дрони для ЗСУ, покарали на 25 мільйонів
11:00 - В Одесі проблеми з водою та зв’язком після обстрілу
10:40 - Одещина частково без світла після однієї з наймасштабніших атак московія
10:00 - Туреччина закликала оголосити мораторій на удари по суднах у Чорному морі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - У Венесуелі спалахнули протести через щоденні відключення світла
17:10 - Китай закриває аеропорт і зупиняє потяги через тайфун "Дельфін"
16:10 - У Марганці та сусідніх громадах відновили водопостачання після аварії
15:15 - Суд повернув державі Жовтневий палац вартістю близько мільярда
14:10 - В Україні не залишилося жодної неушкодженої електростанції – Зеленський
14:09 - Європейський Союз вніс до Фонду підтримки енергетики України додаткові €30 млн
13:00 - Україна уразила ще два НПЗ у московії – Генштаб
12:30 - Парадокси публічних закупівель: як форма підмінила зміст
11:50 - Україна пройшла рекордну серпневу спеку без відключень – Шмигаль
10:55 - Цього тижня українські регіони через Фонд підтримки енергетики отримали обладнання майже на 2 млн євро від Великої Британії, ЄС, Норвегії та Швейцарії
10:46 - У липні до Фонду підтримки енергетики надійшло 180 млн євро
10:40 - московія знищила важливі склади Фори: клієнти скаржаться на порожні полиці
10:32 - Енергосистема України пройшла період рекордної серпневої спеки без графіків відключення електроенергії, - Денис Шмигаль
10:05 - Сизранський НПЗ знову опинився під атакою: спалахнула пожежа
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 08.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 7 серпня: фігурантка "плівок Міндіча" отримала посаду в держпідприємстві, масована атака московія на Укрнафту
19:55 - Київ шукає тих, хто відремонтує метро між "Тараса Шевченко" і "Почайною" за 1,76 мільярда
19:40 - В Україні за місяць скоротилися міжнародні валютні резерви


Більше новин