Група компаній «Олком» планує досягти показника обсягу виручки «Київського маргаринового заводу» у розмірі 1,2 млрд грн за підсумками 2019 року

20.05.2019 18:31 | Fin.Org.Ua

«Відмітна риса продукції бренда «Олком» — це насамперед унікальність. Деякі смаки ми розробляємо, проводячи безліч дегустацій. Тому вони моментально стають улюбленцями споживачів. «Олком» є трендсеттером у олійно-жировій галузі: пропонує новинки, створює категорії,  унікальні рецептури, задає напрям руху ринку. Ми першими в Україні використали знак «фітнес-меню», надав можливість споживачу чітко розуміти скільки калорій в 1 г продукту. З випуском лінійки майонезів STYLE, ми створили нову категорію — «смаковий майонез» та стали першими в Україні виробниками low-trans маргаринів та харчових жирів, — розповіла на зустрічі з журналістами Анжеліка Бережко, керівник департаменту маркетингу ПрАТ «Київський маргариновий завод».
Розширення присутності на внутрішньому та зарубіжних ринках вимагає від компанії дотримання найвищих стандартів якості. Продукція «Київського маргаринового заводу» вже зараз має сертифікати відповідності стандартам Європейського Союзу та США.
«У сфері управління якістю ми реорганізували відповідну службу у Департамент управління якістю. Тепер до нього входять і технологи, і лабораторія. Ми забезпечуємо наскрізний контроль якості на всіх етапах технологічного процесу — від моменту приймання сировини до відвантаження у роздрібний продаж чи нашим партнерам. Бувають випадки, коли ми не приймаємо сировину, яка не відповідає вимогам та стандартам діючих регламентів в галузі», — акцентувала Оксана Зайченко, директор департаменту управління якістю ПрАТ «Київський маргариновий завод».
Юрій Євенко, голова правління ПрАТ «Київський маргариновий завод», додав, що підприємством цікавляться стратегічні міжнародні партнери, які готові інвестувати у подальший розвиток компанії.
«Ми близько півроку ведемо консультації з Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією з групи Світового банку. Також у нас незабаром заплановані перемовини ще з двома міжнародними інвестиційними фондами — ми йдемо шляхом залучення стратегічного інвестора. Компанія готова до входження нового партнера, акціонера. Компанія потребує коштів на активний розвиток, нам потрібен стратегічний фінансовий партнер», — наголосив Юрій Євенко під час спілкування з журналістами.

Додати коментар

Користувач:
email:





Вкладники в банк
Мають ризики, але й шанс
На прибуток є.

- Fin.Org.UA

Новини

19:15 - Енергетики повідомили про графіки відключення світла на середу 14 січня
19:01 - У Європі газ подорожчав до максимуму за два місяці: які основні причини
18:55 - Українські банки мають достатній запас капіталу – НБУ
18:50 - Китайський ШІ заходить у Африку: Microsoft каже, США програють ринки
18:25 - У 2025 році на соцвиплати спрямовано 400 мільярдів гривень – Мінфін
18:13 - Всупереч заявам Трампа: московія пообіцяла продовжити нафтову діяльність у Венесуелі
18:03 - Вантажні перевезення російською залізницею — найнижчі з 2009 року
17:50 - "Міністр як бог": що Федоров залишає після себе
17:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 14 січня
17:32 - У Міненерго розповіли, чому не можуть прогнозувати строків переходу на графіки відключень
17:06 - Ситуація на правому березі Києва погіршилась до рівня лівого – Yasno
17:00 - В Міненерго пояснили, чому в різних регіонах відрізняється тривалість відключення світла
17:00 - В Міненерго пояснили, чому тривалість відключень світла в різних регіонах відрізняється
16:45 - Рада провалила призначення Шмигаля міністром енергетики
16:40 - Як відкрити ресторан
16:37 - Ліквідація банків: за рік продано активів на 1,5 мільярда гривень – ФГВФО
16:10 - В Україні стартує програма підтримки фермерів трьох прифронтових областей
16:04 - Україна та ООН попросять донорів про додаткове фінансування через обстріли енергетики
15:55 - Міжнародний тиск скоротить нафтові доходи московія на 30 мільярдів доларів – Зеленський
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.01.2026
15:25 - В частині приміщень Нацкомісії з цінних паперів полопали труби системи опалення
15:24 - У Чорному морі невідомі дрони атакували чотири танкери – ЗМІ
15:23 - Міністр економіки прокоментував закриття супермаркетів через відключення світла
15:10 - В окремих районах Києва будинки підключають до генераторів великої потужності
15:01 - Американсько-український стартап Haiqu залучив 11 мільйонів доларів інвестицій
14:37 - Мерію у Вишневому під Києвом за 270 мільйонів збудує фірма виховательки дитсадка – Bihus.Info
14:25 - Рада ухвалила законопроєкт про житлову реформу: що вона передбачає
13:58 - У Києві призупинено наземного електротранспорту
13:53 - Рада звільнила Федорова з посади міністра цифрової трансформації
13:52 - Відповідальне ведення бізнесу в Україні


Більше новин