Київстар та Міністерство освіти і науки України підписали меморандум про співпрацю

26.04.2019 14:58 | Fin.Org.Ua

Взаємодія в рамках меморандуму передбачає розвиток інноваційного підприємництва серед молоді та впровадження сучасних методів навчання підприємницьким навичкам учнів у вищих навчальних закладах та школах. 
 
Під час співробітництва буде реалізовано низку спільних проектів. Серед них - підтримка Всеукраїнського фестивалю інновацій, де Київстар виступає генеральним партнером конкурсу стартапів та надає свою експертизу у сфері інновацій. Крім того, компанія виділяє призовий фонд на реалізацію ідеї переможцям конкурсу. Для учасників фестивалю оператор створив безкоштовний онлайн-курс «Основи розробки інноваційних ідей», який допоможе їм краще підготуватися до презентації проектів на конкурсі. Курс можна знайти за посиланням: https://kyivstar.ua/festival-innovation. 
 
«Ми розуміємо, що для побудови ефективної інноваційної екосистеми – коли кожен винахідник мав би багато можливостей перетворювати свої креативні ідеї в інноваційні продукти та послуги – потрібна синергія зусиль різних сторін. Насамперед, це мають бути спільні дії представників влади, громадськості та бізнесу. Тому зараз ми виводимо нашу співпрацю на новий рівень, щоб разом розвивати інноваційну діяльність в Україні», – повідомила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич. 
 
Ще одним напрямком співпраці в рамках меморандуму є проведення літніх таборів Go Camp та допомога школярам у розвитку навичок підприємницької діяльності. 
Go Camp є спільним проектом Київстар та громадської організації «Global Office», які співпрацюють вже третій рік поспіль. За 2018 р. понад 2000 учнів із 75 шкіл по всій України пройшли інтерактивну програму навчання. 25 співробітників Київстар стали менторами освітньої програми. Саме за досягнення у проекті Go Camp компанія отримала нагороду Telecom Awards 2018. А також здобула перемогу у «Національному конкурсі кейсів КСО 2018» за кращий корпоративний внесок в ціль сталого розвитку, як «Забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх».
«Ми живемо в дуже динамічний час. 4G-швидкості, штучний інтелект, інтернет речей, комунікації в онлайн – це вже реальність, і вона постійно змінюється, потребує нових і нових інноваційних рішень,- говорить Олександр Комаров, Президент Київстар. –  Тому дуже важливо, щоб закінчуючи навчання, молодь відчувала себе вільно у дорослому підприємницькому середовищі: мала відповідні знання, була готова впроваджувати свої ідеї та змінювати на краще світ навколо себе. Київстар радий допомагати школярам та студентам уже зараз готуватися до майбутнього та розкривати свій потенціал».
 
Нагадаємо, Київстар реалізує низку інших спільних проектів із різними органами державної влади. Наприклад, із Національною поліцією України – проект «Пошук дітей», із Міністерством закордонних справ України – проект SMS-інформування українців у надзвичайних ситуаціях за кордоном, із Міністерством економічного розвитку і торгівлі України –  проект розвитку інфраструктури міст та сфери туризму, із Міністерством інформаційної політики та Державною службою України – проект сповіщення населення про надзвичайні ситуації, тощо. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on a screen,
A game of risk and profit,
Traders in between.

- Fin.Org.UA

Новини

11:09 - Транспортний засіб придбано у місяці, який не співпадає з місяцем, в якому його зареєстровано: нарахування транспортного податку
11:08 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
11:07 - Порядок обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи
11:06 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує ПДФО?
11:05 - Для внесення змін до реєстру платників єдиного податку щодо відомостей ФОПу необхідно подати заяву
11:03 - Платники єдиного внеску можуть подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату заробітної плати в електронній формі
11:03 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери
11:01 - Як користувачу скасувати кваліфікований сертифікат відкритого ключа, отриманого у КНЕДП ДПС?
11:01 - Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе ФОП, яка отримує пенсію по втраті годувальника?
10:59 - Електронний кабінет:режим «Бланки звітності» надає можливість перегляду та вивантаження файлів електронних документів звітності
10:40 - ФОП – платник єдиного податку (перша, друга та четверта групи) не сплатив або сплатив не в повному обсязі авансовий платіж з військового збору: чи нараховується пеня?
10:39 - У разі звільнення від оподаткування прибутку контролююча особа заповнює Додаток «КІК» до податкової декларації про майновий стан і доходи
10:37 - Деклараційна кампанія 2026: щоб правильно заповнити податкову декларацію, отримайте відомості про доходи
10:36 - До уваги платників акцизного податку – виробників та імпортерів сигарет!
10:34 - Податок на нерухоме майно: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 89,3 млн гривень
10:33 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників екологічного податку надійшло понад 84,6 млн гривень
10:31 - Понад 4,8 млрд грн ПДВ – внесок від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
10:30 - Звіти CbC: отримано дані про понад 700 міжнародних груп компаній
10:28 - Декларування - 2026: що варто знати контролерам іноземних компаній
10:00 - Philip Morris запускає в Україні нову лінійку нікотинових подушечок ZYN Mini Dry
09:57 - Ворог знову атакував портову інфраструктуру
09:30 - Українські роботодавці отримали штрафи на 2,76 мільярда за відсутність людей з інвалідністю в штаті
09:00 - Ціна на нафту впала нижче 100 доларів після оголошення перемир’я в Ірані
08:30 - Як позбутися паперових архівів
08:00 - "Харків комуністичний". Як Терехов будує політику на боргах за електрику та газ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 08.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
21:35 - Зеленський доручив уряду підготувати програми проти зростання цін для населення
21:00 - Новини 7 квітня: зупинка Слов’янської ТЕС, вартість кошику на Великдень


Більше новин