У Києві завершив роботу Міжвідомчий круглий стіл з питань законодавства у сфері морської безпеки

26.04.2019 13:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Учора в Києві завершив роботу Міжвідомчий круглий стіл з питань законодавства у сфері морської безпеки. У заході, який відбувався за підтримки Посольства США в Україні, брали участь керівники та представники Держприкордонслужби, Міністерства внутрішніх справ, берегової охорони США, провідні експерти у галузі морського права ЗСУ, правоохоронних органів, міністерств та відомств України. «Разом з представниками Державної прикордонної служби України та представниками інших міністерств та відомств ми обговорили нагальні питання щодо законодавства у сфері прикордонної безпеки», - зазначив Джеймс Джонс, керівник Програми з питань експортного контролю та безпеки кордонів. Під час фахових дискусій підіймалися питання, пов’язані з безпекою на морських кордонах України, обміном інформацією, спільними діями у разі виникнення кризових ситуацій.
Окремо обговорювалися шляхи подальшого співробітництва, удосконалення вітчизняного законодавства та подальшої його уніфікації відповідно до існуючої світової практики. Окремо програвалися сценарії, які несуть певні загрози для безпеки держави, та адекватні відповіді силових, правоохоронних та цивільних відомств на ці виклики у межах власної компетенції. «Від теоретичних питань ми перейшли до практичної реалізації конкретних сценаріїв.
І це було зроблено із залученням інших силових та правоохоронних органів.
Це нам надає добру базу для подальшого розвитку», - наголосив начальник Регіонального управління морської охорони Держприкордонслужби контр-адмірал Олег Костур. Експерти Берегової охорони США представили декілька презентацій, які були пов’язані з законодавством, у рамках якого вони працюють та діють у разі виникнення різного роду кризових ситуацій.  Підбиваючи підсумки круглого столу, його учасники зазначили, що у реальному житті неможливо передбачити всі вірогідні ситуації, але зацікавлені компетентні органи повинні бути готові дати адекватну оцінку та фахово відповісти на загрози національній безпеці.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ризик, терпіння
Велика мудрість трейдера
Порядок збутку

- Fin.Org.UA

Новини

14:23 - "Хмельницькобленерго" торік збільшило чистий прибуток у 5 разів
14:18 - Уряд розподілив фінансування на шкільні укриття
13:41 - Чистий прибуток "Д.Трейдінгу" Ахметова у 2025 році досяг 5,9 мільярда
13:40 - Ferrexpo продала судно за 7,7 мільйона доларів: чому воно більше не потрібне
13:35 - Найзатребуваніші професії в Україні: на які посади найвища конкуренція
13:27 - Чи включається до податкової декларації про майновий стан і доходи сума поворотної фінансової допомоги, що надається фізичній особі юридичною особою – нерезидентом на термін більше одного року?
13:15 - Прийняття рішення особою, яка провадить незалежну професійну діяльність, про припинення діяльності як платника єдиного внеску: як знятись з обліку в контролюючому органі?
13:14 - До уваги неприбуткових організацій!
13:12 - Про звільнення від оподаткування або застосування зменшеної ставки податку на прибуток для нерезидента за певних умов
13:11 - Постачання брухту чорних/кольорових металів, що утворилися внаслідок розібрання (демонтажу) основних фондів (для здійснення такої операції товари та послуги не придбавалися): що у звітності з ПДВ?
13:10 - До уваги платників акцизного податку!
13:09 - Платникам ПДВ про розрахунок частки використання товарів/послуг за певних умов
13:07 - Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій
13:06 - У разі працевлаштування осіб з інвалідністю, роботодавець має преференції щодо сплати єдиного внеску
13:05 - Закон України № 4835: щодо справляння військового збору
13:04 - Деклараційна кампанія 2026: задекларувати доходи допоможе застосунок «Моя податкова»
13:00 - Viking Development випускає перші в Україні корпоративні облігації у сфері нерухомості
12:59 - У московія різко зросла кількість похоронних компаній на тлі рекордних втрат в Україні
12:50 - Meest Пошта змінює вартість доставки: якими будуть оновлені тарифи
12:47 - Платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,9 млн грн туристичного збору
12:45 - Рух через Ормуз завмер після того, як США захопили судно Ірана
12:44 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування кам’яного вугілля поповнили загальний фонд державного бюджету на понад 47,4 млн гривень
12:42 - Дніпропетровщина: за підсумками першого кварталу надходження єдиного податку від ФОПів перевищили 1,5 млрд гривень
12:40 - Деклараційна кампанія 2026: Скільки треба заплатити податків при отриманні спадщини
12:39 - У Дніпрі податківці вийшли на автомайданчики, щоб нагадати бізнесу про чеки та податки
12:36 - Податківці Дніпропетровщини посилюють обізнаність надрокористувачів: у центрі уваги – рентна плата
12:35 - Деклараційна кампанія 2026: Скільки треба заплатити податків при отриманні спадщини
12:34 - Податкова пільга для осіб з інвалідністю та батьків дітей з інвалідністю: як скористатися
12:32 - Електронні ключі від ДПС: понад 238 тис. сертифікатів видали у першому кварталі
12:30 - ДПС: ризико-орієнтований контроль та аналітика посилюють прозорість паливно-енергетичного ринку


Більше новин