В Нацуніверситеті оборони вперше розпочато навчання офіцерів на лідерських курсах

11.01.2019 18:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Днями в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського вперше розпочато навчання офіцерів на лідерських курсах оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів. Ідея запровадження такої підготовки обумовлена змінами в системі військової освіти, запровадження яких розпочато у 2018 році. Зокрема, перспективна система освіти передбачає широке використання досвіду підготовки офіцерських кадрів в системах військової освіти держав-членів НАТО. У зв’язку з цим за ініціативи НУОУ, починаючи з 2019 року в систему підвищення кваліфікації офіцерів введено лідерські курси, в основу яких покладено відповідні програми стратегічного та оперативного рівнів Балтійського оборонного коледжу. Програми мають нову модульну структуру, яка з певними відмінностями запозичена у партнерів, а також нове наповнення змістових модулів, розроблене на основі вивчення потреб реалізації оборонної реформи в Україні та вимог до підготовки військових фахівців оперативної та стратегічної ланок управління в сучасних умовах. Обидва курси розраховані на 6 місяців навчання та передбачають близько 1300 годин навчальних занять, основна частина з яких носить суто практичний характер. Крім нового змістового наповнення, передбачається широке застосування нових підходів до планування освітнього процесу, використання нових форм проведення навчальних занять. На курсах активно застосовуватиметься система дистанційного навчання НУОУ, на яку покладається супроводження освітнього процесу, надання як додаткових навчальних матеріалів, так і допоміжної літератури, а також забезпечення зворотного зв’язку в системі для удосконалення процесу підготовки офіцерів. Відповідно до рішення замовника, навчання в університеті розпочали близько 30 офіцерів, які вже мають наукові ступені та вчені звання. В подальшому до навчання залучатимуться офіцери, які мають освітній рівень «магістра» і вище для отримання необхідної професійної кваліфікації згідно з вимогами до посад, на які планується призначати майбутніх військових керівників в органах військового управління оперативного та стратегічного рівнів.

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is high
Stocks are soaring up above
Investors happy

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:40 - Macroeconomic and Monetary Review, April 2026
21:00 - Новини 6 квітня: золото на мільйони працівника ТЦК, "податок на OLX" доопрацювали
20:42 - Китайці відкрили ринок борошна для України
20:25 - Трамп заявив, що "забрав би нафту Ірану", але американці хочуть додому
20:10 - Світоліна і Стаховський відкривають падел-клуб у Києві на Подолі
19:50 - Уряд спрощує отримання права керування сільгосптехнікою через дефіцит водіїв
19:35 - Associated Press скоротить 5% глобального штату журналістів
19:25 - Уряд спростив для водіїв категорій С і D доступ до роботи на сільгосптехніці
19:25 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла для населення 7 квітня
18:55 - Україна в березні встановила рекорд з експорту соняшникової олії
18:25 - Авіаудари зупинили роботу нафтохімічних заводів Ірану
18:10 - Депутати знову хочуть скасувати статус політично значущих осіб: додали норму в проєкт закону
18:00 - Українське борошно відкриває для себе Китай: узгоджені правила експорту
17:55 - Найбільший виробник СПГ московії заснував компанію з будівництва танкерів
17:45 - "Укрпошта" повідомила, як працюватиме в період Великодня
17:44 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за березень 2026 р.
17:31 - Запрошуємо подавати роботи для участі у Форумі молодих дослідників 2026
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 7 квітня
17:00 - Більше ніж просто редизайн: як змінився портал послуг Держводагентства
16:55 - Березневий імпорт дизелю в Україну встановив рекорд
16:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП “ТРАНС-ЕКСПРЕС” (Київська обл., Бучанський р-н, Борщагівська т. г., с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева, 4-А)
16:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «РУСЬ ІНВЕСТ» (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с-ще Богданівці, вул. Заводська, 3/1)
16:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТРАЙГОН ФАРМІНГ ХАРКІВ» (Черкаська обл., Звенигородський р-н, с. Лип'янка, вул. Козацька, буд. 1-Т)
16:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Господарство Карвицьких» (Хмельницька обл., Шепетівський р-н, м.Полонне, вул. Супутника, 20)
16:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ЮНА-КР» (АЗК Дніпропетровська обл., м. Апостолове, вул. Елеваторна, 1а)
16:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» (Вінницька обл., Хмільницький р-н., смт. Глухівці, вул. Заводська, буд. 1)
16:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП Макогон О.В. (Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, село Маків, вул. Воздвиженська, буд. 71)


Більше новин