Ігор Жданов обговорив спільні проекти з членами Світової Управи Спілки Української Молоді

20.11.2018 18:08 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

20 листопада відбулась зустріч Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова з членами Світової Управи Спілки Української Молоді на чолі з головою Світової Управи Андрієм Бігуном. Вітаючи представників СУМ на українській землі, урядовець зазначив, що Міністерство другий рік поспіль реалізує проект “Українська політика та ЗМІ очима молоді”.
Під час якого українська молодь діаспори проходить стажування в органах законодавчої та виконавчої влади. Міністр звернув увагу на важливість того, щоб закордонні українці мали можливість приїжджати до країни свої предків, а сучасна молодь з України - відвідувати інші країни. “Закордонне українство, наша діаспора - це та політична сила, яка може сприяти підтримці України у світі загалом, і в окремих країнах, в тому числі через виборні механізми”, - наголосив Ігор Жданов. Посадовець також акцентував на значенні національно-патріотичного виховання, його відродженні та зміцненні системності. Окрім іншого, Ігор Жданов запропонував долучатися до конкурсів проектів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання. Члени Світової Управи СУМ подякували за підтримку та презентували дитячий пригодницький журнал “Крилаті”, який розповсюджується членами організації по всьому світу. На зустрічі йшлося і про спільні проекти Міністерства молоді та спорту та Світової Управи СУМ тощо. У спілкуванні також взяв участь заступник Міністра Олександр Ярема. Нагадаємо, Спілка Української Молоді – молодіжна організація, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах. СУМ засновано у 1925 році в Києві.
У 1946 році її діяльність було відновлено в повоєнній Німеччині. Наразі офіційні крайові структури СУМ діють в Австралії, Аргентині, Бельгії, Великої Британії, Естонії, Канаді, Німеччині, Сполучених Штатах Америки, Україні та Франції. В 2017-2018 роках засновано Ініціативні групи зі створення Спілки Української Молоді в Португалії та Іспанії.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish trend, surging high
The market beats like a heart
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 16 квітня: бізнес погіршив прогнози щодо курсу валют, курс євро оновив рекорд
20:45 - За тиждень темпи захисту об'єктів критичної інфраструктури зросли на 20% – Кулеба
20:25 - З пов’язаної з московія криптобіржі викрали 1 мільярд рублів
19:55 - 17 квітня українці будуть зі світлом
19:40 - "Законом не передбачено": Дубовика не змогли рекомендувати на голову АРМА
19:10 - Авто з гібридними силовими установками: які нові та вживані моделі купують українці
19:00 - Toronto Centre and National Bank of Ukraine Sign Memorandum of Understanding on Capacity Development and Cooperation
19:00 - Підготовка проєкту ГЕФ: запрошуємо доєднатись до установчого воркшопу
19:00 - Національний банк України та Toronto Centre підписали Меморандум про взаєморозуміння з питань розбудови спроможностей та співпраці
18:54 - Ситуація змінюється, але потрібен час: в НБУ розповіли про роль євро
18:40 - США будуть полювати на танкери Ірану по всьому світу
18:25 - В більшості регіонів України новобудови дорожчають: які зараз ціни
18:20 - "Київський радіозавод" продали у 23 рази дешевше ринку: триває розслідування
18:18 - Стартап росіянина став найдорожчою приватною фінкомпанією Латинської Америки
18:16 - Друга частина інтерв'ю Володимира Лепушинського інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна"
18:00 - Низка африканських країн на межі дефолту: серед причин – Іран
17:55 - Курс євро до гривні вдруге за тиждень оновив історичний максимум
17:39 - В Україні повідомили про нововведення у "Прозорро.Продажі"
17:30 - Вторинне житло в Україні: в яких обласних центрах за рік найбільше зросли ціни
17:23 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів проєкт “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
17:14 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
16:59 - Прем'єр-міністерка розповіла про транспортні втрати "Укрзалізниці" під час війни з московія
16:49 - У ДСНС викрили розкрадання 12 мільйонів гривень
16:45 - Закупівлю енергообладнання із США для "Нафтогазу" профінансують на $300 мільйонів – Свириденко
16:40 - Південноазійська ядерна держава вводить відключення світла через війну в Ірані
16:37 - Банки вкотре зафіксували зростання попиту на кредити та налаштовані й далі нарощувати обсяги позик – результати Опитування про умови банківського кредитування
16:34 - Опитування про умови банківського кредитування, ІІ квартал 2026 року
16:30 - Безпечно вшанувати память рідних: ЦГР сформував список кладовищ, які перетинаються із забрудненими та імовірно забрудненими територіями


Більше новин