Госавиаслужба Украины разрешает использовать авиахлам для перевозки пассажиров

16.11.2018 12:20 | Укррудпром

12:15 16 ноября 2018 года

Главу Госавиаслужбы Александра Бильчука совсем не волнует, что украинский авиапарк почти целиком состоит из старья. И что не все подержанные самолеты, подобранные перевозчиками на свалках, одинаково хороши. Об этом идет речь в материале-расследовании аналитика Романа Доли “Три “кита” Госавиаслужбы: летающие “гробы”, контрабанда и авиауслуги режиму Асада”, опубликованному на сайте Комментарии.

“Как следствие, никто не ответил за испорченные отпуска и пропавшие деньги тысяч рядовых украинцев, которые нынешним летом застряли в аэропортах Туниса, Египта, Турции, Албании, Грузии, Польши, Израиля. Не смогли улететь из Киева в те же Египет, Тунис, Черногорию, на Мальорку и т.д.

Правда, Министр инфраструктуры Омелян обещал усилить контроль за авиакомпаниями и, прежде всего, техническим состоянием их авиапарка. Но, судя по тому, что ситуация с тех пор качественно не изменилась и проблемы с задержками авиарейсов возникают постоянно, Александр Бильчук мнением своего непосредственного начальника не очень дорожит”, говорится в материале.

Исполнительный директор Украинской ассоциации турагентств Павел Григораш также отмечает, что технические задержки рейсов происходят из-за возраста украинских самолетов.

“Один отложенный рейс провоцирует задержки по всему рынку. Это ответственность авиакомпаний, у которых должны быть “запасные” борта. За этим должны следить не туроператоры, а Госавиаслужба”, особо подчеркивает Григораш.

По информации экспертов, самые старые на сегодняшний день самолеты, задействованные для пассажирских перевозок в Украине— это пара ЯК-40: UR-DAP и UR-MSХ 1975 года выпуска. Еще около десяти, эксплуатируемых в настоящее время самолетов, были выпущены в 80-х годах минувшего столетия.

Напомним, что в настоящее время Национальная полиция с подачи “Национального антикоррупционного союза” расследует уголовное дело № 12017100100011566 по ст.190, ч.2 УК Украины, возбужденное в отношении должностных лиц Госавиаслужбы Украины.

Недавно также сообщалось, что Госавиаслужба Украины помогла Ирану обойти санкции США.

Додати коментар

Користувач:
email:





Вкладники в банк
Мають ризики, але й шанс
На прибуток є.

- Fin.Org.UA

Новини

17:10 - Благодійність в Україні: як витримати довгу дистанцію
17:05 - Тарас Чмут увійшов до наглядової ради Агенції оборонних закупівель
16:53 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 6 лютого
16:50 - Дарницьку ТЕЦ відновлюватимуть близько двох місяців: які будинки будуть цей час без тепла
16:23 - "СвітлоДім": перші виплати за держпрограмою надійдуть протягом 48 годин
16:11 - Боротьба з тіньовим ринком пального: понад 463 млн грн штрафів та припинено дію майже 900 ліцензій
15:58 - У Раді пропонують передбачити значну одноразову фіндопомогу сім’ям загиблих рятувальників
15:52 - "Укренерго" про посилення відключень та "світло може не з’явитись взагалі": це фейк
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.02.2026
15:30 - Для родичів загиблих або зниклих безвісти захисників підвищать пенсії
15:23 - Окупаційна влада не може поділити "нічийне" житло на Херсонщині – ЗМІ
15:15 - Нова державна політика на ринку праці України — Уряд затвердив Стратегію зайнятості населення до 2030 року
15:11 - Результати моніторингу проєкту (програми) «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України»
15:06 - "Куди далі?": У московії поскаржилися на масовий допуск до польотів несправних літаків
15:00 - ШІ не знищить професії. Він знищить посередність
14:57 - Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2024 № 29 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 р. № 805»
14:54 - Звіт про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2024 № 29 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 р. № 805»
14:49 - Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 03.01.2024 № 2 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 р. № 860»
14:45 - Уряд розширив перелік пріоритетних медичних видатків бюджету
14:39 - Звіт про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 03.01.2024 № 2 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 р. № 860»
14:35 - Виробники трансформаторів зможуть бронювати 100% працівників
14:24 - "Збалансований, бездефіцитний": Кабмін затвердив бюджет Пенсійного фонду-2026
14:15 - Уряд спростив бронювання працівників вітчизняних виробників трансформаторного обладнання для енергетичної сфери
14:14 - Експосадовцю ДМС вручили підозру – не задекларував 13 мільйонів гривень
13:45 - Свириденко заявила, що в Україні простоюють готові до запуску когенераційні установки
13:41 - Залізничники, які ліквідовують наслідки атак московія, отримуватимуть доплати 20 тисяч
13:36 - Облік товарних запасів ФОП веде за встановленою формою
13:35 - Щодо подання новоствореною ФОП (ФОП, яка перейшла із/на спрощену систему оподаткування) податкової декларації про майновий стан і доходи
13:34 - Консультаційний центр на Дніпропетровщині – рік роботи
13:33 - Електронний витяг із Реєстру – нова можливість для волонтерів


Більше новин