Децентралізація якісно змінює український Донбас і робить безпечнішим життя в регіоні, — Геннадій Зубко

30.01.2018 17:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ


Децентралізація якісно змінює український Донбас і робить безпечнішим життя в регіоні. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час відкриття Центрів безпеки громадян у двох об’єднаних територіальних громадах Донецької області – Іллінівській та Миколаївській.

«Раніше ніхто не вірив, що громади зможуть об’єднатися і отримати від держави і підтримку, і фінансову допомогу, за рахунок якої зможуть не тільки утримувати інфраструктуру, об’єкти освіти і охорони здоров’я, а ще й думати про безпекові функції. Співпраця з ОДА, ДСНС, Міносвіти, МОЗ дає свої результати – ми бачимо як сьогодні змінюється інфраструктура кожної громади. Децентралізація дедалі стає дієвішим інструментом відновлення Донбасу, забезпечення нової якості життя. Ми бачимо на Донеччині відновлену  інфраструктуру, відбудовані школи і дитячі садочки, медичні й культурні заклади.  Нещодавно тут відкрили нову опорну школу, сьогодні Центри безпеки. В рамках ДФРР минулого року реалізовано 22 проекти. Наша мета, використовуючи всі інструменти, які дає децентралізація, відновити Донбас і дати громадянам регіону належну якість послуг у різних галузях – освіті, медицині, безпеці», — наголосив Геннадій Зубко.

Раніше у 2016 році та на початку 2017 року у співпраці з ДСНС України  та Донецькою ОДА в об’єднаних громадах Донеччини створено три Центри безпеки громадян – у Лиманській, Шахівській та Черкаській ОТГ.

Протягом 2018 року заплановано створити загалом 8 Центрів безпеки громадян в ОТГ області. Для цього передбачені кошти з обласного бюджету у розмірі 56 млн гривень.

 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, stocks, and assets,
A financial playground,
The market at play.

- Fin.Org.UA

Новини

16:32 - московіянам заборонили публікувати оголошення про продаж бензину
16:00 - Штрафів за перевантажені фури поменшало у 1,8 раза – "Опендатабот"
15:40 - ЄС готується посилити мита проти Китаю: під ударом гібридні авто
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.06.2026
15:25 - Розкрадання на ремонтах реабілітаційного центру для ветеранів: п’ятьом особам вручили підозри
14:57 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
14:55 - Трудові відносини: офіційне оформлення найманих працівників – запорука діяльності без порушень
14:53 - Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: строки сплати
14:52 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю: особливості сплати внеску
14:50 - Акції фотоагентства Getty Images злетіли майже на 300% завдяки OpenAI
14:45 - Відновити виробництво і зберегти робочі місця: Мінекономіки представило підтримку для бізнесу в прифронтових регіонах
14:35 - На Харківщині викрили підприємця-депутата: привласнив спецтехніку і брехав, що вона знищена
14:26 - Майже 3,3 млрд грн плати за землю отримали з початку року місцеві бюджети Дніпропетровщини від юридичних осіб
14:24 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
14:21 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
14:00 - Україна та Німеччина розширюють співпрацю
14:00 - "Енергоатом" заплатить 29 мільйонів гривень за підбір нового керівництва
13:50 - Китай може збільшити імпорт СПГ з московії майже вдвічі, запустивши новий термінал – ЗМІ
13:02 - Наслідки аварії: ДТЕК повідомив, коли з’явиться світло у двох районах Києва
13:00 - Мінекономіки запрошує до обговорення проєкту Стратегії розвитку молочної галузі до 2035 року
13:00 - 5 автоматизацій, які змінили роботу mono, LOKO, Helsi, Liki24.com та КВЦ "Парковий" і можуть змінити вашу
12:50 - Акції SpaceX можуть впасти після відновлення торгів на американському ринку
12:39 - Керівництво
12:30 - Як змінити систему будівництва
12:25 - Допоможіть нам зробити сайт НКЦПФР зручнішим: запрошуємо до опитування
12:20 - Правоохоронці викрили фіктивне розмінування земель на десятки мільйонів гривень
12:14 - За спецвикористання лісових ресурсів від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло на 19,0 відс. більше рентної плати ніж торік
12:13 - ДПС на Генеральній асамблеї IOTA: майбутнє податкових адміністрацій – у довірі, розвитку аналітики та цифрових сервісах
12:12 - До загального фонду державного бюджету платники Дніпропетровщини за видобування газового конденсату спрямували майже 8,2 млн гривень
12:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,2 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»


Більше новин