Геннадій Зубко відкрив два Центри безпеки громадян в ОТГ на Донеччині

30.01.2018 15:53 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ


Забезпечити безпеку громадян – ключова функція держави. Тож безпекова послуга – найперша і найголовніша для громадян, і ми маємо забезпечити її якісне надання на рівні громад. Особливо у прифронтовій Донеччині, де ризики виникнення надзвичайних ситуацій набагато вищі, ніж будь-де. Така можливість сьогодні реалізована завдяки спільному з ДСНС, Мінрегіоном та Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією проекту в рамках децентралізації.

На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час відкриття двох Центрів безпеки громадян – у Іллінівській та Миколаївській ОТГ.

 у рамках робочої поїздки до Краматорська. Участь у відкритті Центрів безпеки взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін та голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Він повідомив, що фінансування Центрів безпеки здійснено коштом обласного бюджету та бюджетів об’єднаних громад. «В рамках децентралізації ми делегували громадам повноваження, передали ресурси. Крім цього, Мінрегіоном спільно з ДСНС були розроблені на допомогу громадам Рекомендації зі створення Центрів безпеки. Такі ж Рекомендації були розроблені зі створення ЦНАПів, Нового освітнього простору та амбулаторій. Сьогодні ми бачимо матеріалізацію реформи – функціональні Центри безпеки, де розміщено пожежний підрозділ, а також особовий склад відповідного відділу поліції. Такий підхід дозволяє швидше реагувати на ситуацію й забезпечити 20-хвилинну доступність до місця надзвичайної події. Це інвестиція у безпеку громади, а відтак врятовані людські життя та збережене майно», – наголосив Геннадій Зубко.

Довідково

Для створення Центру безпеки громадян Миколаївської ОТГ Донецькою ОДА із бюджету виділено 7 млн грн. Центр розміщується у спорудах 8-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області. Передбачено також сумісне розміщення в будівлі особового складу Слов’янського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області.

Окрім того, із бюджету Миколаївської ОТГ виділено 60 тис. грн для закупівлі зимового форменого одягу. За кошти ДСНС України виділено новий пожежний автомобіль підвищеної прохідності на базі шасі МАЗ АЦ-4-60 (530905)-515 М вартістю майже 4,6 млн грн.

З обласного бюджету на створення Центру безпеки громадян в Іллінській ОТГ виділено 7 млн грн. Придбано пожежний автомобіль підвищеної прохідності АЦ-40(4310)-190 на конверсійному шасі КАМАЗ-4310. Закуплено меблі, обладнання, засоби зв’язку та комп’ютерну техніку. Окрім того, з бюджету Іллінівської ОТГ виділено 500 тис. грн для благоустрою прилеглої території. Передбачено також сумісне розміщення в будівлі особового складу відділу поліції. Центр безпеки громадян Іллінівської ОТГ буде обслуговувати понад 11 тис. громадян.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Red flags, market crash,
Investors count their losses,
Fear and panic dash.

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - Ілон Маск та Тім Кук супроводжуватимуть Трампа на перемовини із Сі
20:25 - "Енергоатом" збудував одну з ключових захисних споруд на Рівненській АЕС
20:05 - У вівторок 12 травня відключень світла не заплановано
19:53 - В Україні ціни на будівельні роботи зросли на понад 16% у березні
19:30 - Від 50 і старше: уряд Свириденко шукає кадрові резерви всередині країни
19:14 - "Укренерго" просить підвищити тарифи на передачу електроенергії: які причини
19:03 - Sony викуповує права на пісні Леонарда Коена, Blondie, Бібера та інших
18:34 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 травня
18:15 - Данський перевізник очікує, що її судна будуть заблоковані в Ормузі до кінця 2026 року
17:54 - Експортне мито та фінмоніторинг: які правки потрапили до законопроєкту про "податок на OLX"?
17:53 - НБУ змоделював, як розвиток війни в Ірані впливатиме на ціни та економіку України
17:15 - "Укргазвидобування" виграло суд у китайського підрядника щодо ремонту свердловин
16:55 - Держфінмоніторинг посилює аналіз готівкових покупок дорогої нерухомості та авто
16:39 - На кордоні "єЧерга" автоматично перевірятиме наявність "Зеленої картки"
16:27 - Угорщина може відмовитися від співпраці з "Росатомом" щодо єдиної АЕС у країні
16:23 - Американські аналітики підрахували можливі втрати країн G-7 від експансії Китаю
15:50 - Поліція викрила "агрошахраїв", які ошукали іноземців
15:46 - В Україні обсяги митних пільг зросли на понад 50%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.05.2026
15:17 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів із питань реєстрації учасників платіжного ринку
15:15 - Вперше з початку війни в Ірані росіяни збільшили знижку на нафту Urals – ЗМІ
15:06 - Недостовірне декларування: судитимуть ексголову Держлікслужби
15:00 - В Україні попит на вторинне житло падає, вартість зростає нерівномірно
14:45 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
14:30 - Квиток до Євросоюзу
14:29 - Тренінг в Павлоградській ДПІ щодо можливостей Електронного кабінету
14:27 - Податкові пільги: що важливо знати волонтерам
14:26 - Податкова знижка за навчання: які документи потрібно подати?
14:25 - Переваги офіційної праці
14:25 - У більшості регіонів України зросли ціни на новобудови


Більше новин