Аудитори Харківщини протягом 2017 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 30 млн грн

30.01.2018 15:53 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ


Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 29,3 млн грн.

За підсумками державних фінансових аудитів об’єкти контролю  врахували 206 пропозицій та рекомендацій.

Органи місцевої влади та самоврядування, керівники об’єктів контролю та їхні вищі органи за підсумками контрольних заходів прийняли 61 управлінське рішення.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 426 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 75, із займаних посад звільнено сімох посадових осіб.

До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 50 випадках застосовано фінансові санкції: призупинення бюджетних асигнувань, зупинення  операцій із бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.

З метою повного відшкодування виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено сім позовів майже на 3,5 млн грн. Перед органами прокуратури, об’єктами контролю або органами управління об’єктів контролю ініційовано пред’явлення 53 цивільних позовів.

Правоохоронним органам передано 53 матеріали за результатами контрольних заходів. Розпочато 44 досудових розслідування за переданими матеріалами контрольних заходів, вручено 34 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України було надіслано сім інформацій про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу.

 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції впали,
Спад хоче зіпсувати всіх
Але не зупинить.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 31 березня: Іран погрожує атаками Tesla та Google, США перенесли продаж активів "Лукойла"
20:45 - СОТ не здатна вирішити проблеми сьогодення – торговельний представник США
20:35 - Податківці викрили "тіньові" продажі у великій мережі побутової техніки
20:20 - НБУ оштрафував дві страхові компанії
20:05 - Мінфін почав шукати радника з продажу "Сенс Банку" і Укргазбанку
20:00 - Першого квітня світло вимикатимуть тільки для бізнесу
19:44 - США вчетверте перенесли дедлайн продажу міжнародних активів "Лукойл"
19:28 - У Києві прокуратура вимагає знести самочинно зведені будівлі на Подолі
19:15 - Соболев задекларував 3,6 млн грн доходів за 2025 рік: більше половини – з КШЕ
19:13 - Україна та ПРООН поглиблюють співпрацю в ключових секторах економіки
18:50 - Іран пообіцяв атакувати підрозділи Tesla, Google та інших компаній – ЗМІ
18:45 - Інформація щодо попереднього аналізу базових сценаріїв можливої оптимізації та об’єднання ЦОВВ
18:43 - Ostchem Фірташа запускає виробництво нового виду добрива
18:40 - Очільник Мінрозвитку заробив на посаді півтора мільйона за 2025 рік: що ще є в декларації Кулеби
18:32 - Китай знизив економічний прогноз до найнижчого з 1991 року – ЗМІ
18:27 - Українські дрони атаками на балтійські порти "спалили" мільярд доларів доходів московія від нафти
18:20 - Сигналів від московія щодо енергетичного перемир’я немає – Зеленський
17:58 - Звіт про стан виконання у 2025 році операційного плану заходів з реалізації у 2023— 2025 роках Стратегії розвитку галузі рибного господарства України на період до 2030 року
17:58 - США зняли санкції з трьох російських суден
17:56 - В Україні працюють 26 іноземних виробників ліків, які залишились на ринку московія – дослідження
17:40 - MELIS від NUMO Development здобув перемогу в головному архітектурному конкурсі України 2026
17:30 - В одному з найбільших міст України дозволять їздити швидше
17:16 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 1 квітня
17:05 - Страховики України збільшили надходження від "автоцивілки" і КАСКО
17:00 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді штрафів
16:51 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах до четвертої річниці звільнення Бучі від російських окупантів
16:50 - Один із найбільших НПЗ московії може не працювати ще місяць – Reuters


Більше новин