Міністр внутрішніх справ вручив прикордонникам сертифікати на безпілотні комплекси

30.01.2018 13:28 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ


Cьогодні, 30 січня, під час розширеного виїзного засідання Колегії Державної прикордонної служби України Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив сертифікати на безпілотні авіаційні комплекси та відзначив кращих військовослужбовців Держприкордонслужби.

Зокрема, Арсен Аваков вручив співробітникам Держприкордонслужби сертифікати на 5 безпілотних авіаційних комплексів вітчизняного виробництва, до складу яких входить 15 літальних апаратів. При цьому безпілотники оснащені цифровими захищеними каналами зв’язку та модернізованим моніторинговим обладнанням.

Всього у Держприкордонслужбі 12 комплексів, до яких входить 36 безпілотних літальних апаратів. Із них на цей час прикордонне відомство вже внесло в реєстр державних повітряних суден 21 безпілотний літальний апарат.

Відмітимо, що в охороні державного кордону Держприкордонслужба активно використовує новітні технічні засоби. Саме завдяки безпілотникам є можливість з високою точністю відслідковувати обстановку на місцевості, виявляти та оперативно затримувати осіб, які займаються протиправною діяльністю на державному кордоні як на суші, так і на водній ділянці. Новітня техніка дозволила значно підвищити ефективність під час виконання завдань з охорони кордонів держави та лінії розмежування в межах Донецької та Луганської областей.

Крім того, за особисту мужність, відвагу, виявлені у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, очільник МВС України вручив відзнаки кращим військовослужбовцям прикордонного відомства. Зокрема, відповідно до Указу Президента України 6 військовослужбовців нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». За вагомий особистий внесок, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм Головою Верховної Ради України одного з прикордонників нагороджено Грамотою Верховної Ради України. Нагрудного знаку «За відзнаку в службі» удостоєні троє військовослужбовців. Крім того, декільком прикордонникам було вручено грамоти та вогнепальну зброєю.

 

 

 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Банк – як злодій в нічному клубі: якщо гроші зникають, ніхто не хоче бачити камеру відеоспостереження.

- Fin.Org.UA

Новини

19:40 - Торгівля та ще одна галузь стали лідерами з наповнення бюджету у 2026 році
19:30 - В Україні 17 березня не вимикатимуть світло для населення
19:20 - Мандри до гір: де знайти справжню тишу
19:20 - В Україні створили робочу групу для відновлення роботи аеропортів
19:00 - Нові індустріальні парки та робочі місця: Кабмін отримає проєкт розвитку портів
18:43 - Єгипет втратив 10 мільярдів доларів через падіння трафіку у Суецькому каналі
18:40 - У Білому домі заявили, що Іран роками завищував ціни на нафту
18:17 - Догляд за квітами для початківців: прості поради
18:05 - Литва вивільнить свої стратегічні резерви нафти та пального
17:55 - НКЦПФР і ЄБРР працюють над біржовим холдингом із залученням стратегічного інвестора
17:55 - Іран просить Індію звільнити три затримані танкери
17:53 - Фонд часткового гарантування кредитів відібрав небанківські установи для фінансування фермерів
17:50 - Генпідрядника будівництва мостів змусили сплатити державі 109 мільйонів гривень
17:35 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 17 березня
17:10 - Ажіотаж на паливному ринку України спадає – Свириденко
17:04 - Гірськолижний курорт у Карпатах: спорт і природа в одному місці
17:03 - Молдова відновила імпорт української курятини
17:00 - Майже $100 за барель: ціна на російську нафту в Індії рекордно зросла
16:44 - Skoda Superb 2025: що змінилося у порівнянні з попередньою моделлю
16:39 - Власниця масажного салону стала ключовим постачальником енергії комунальникам Полтавщини – ЗМІ
16:35 - Кількість користувачів сервісу "Дія" збільшився до 24 мільйонів
16:30 - Якою має бути економічна політика України?
16:01 - Кава щодня: користь, аромат і маленькі ритуали
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
15:42 - У миколаївського ексдепутата можуть конфіскувати квартиру й авто
15:33 - Новий банк змінив статус та виходить на ринок України
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.03.2026
15:12 - Танкер з неіранською нафтою зумів пройти через протоку Ормуз – ЗМІ
15:00 - Інститут Тоні Блера підготував Білу книгу щодо проєкту Трудового кодексу України: документ фіксує потенціал для формалізації близько 302 тисяч робочих місць


Більше новин