От авторынка Германии ожидают ощутимой поддержки спросу на сталь

30.01.2018 13:04 | Укррудпром

12:15 30 января 2018 года

Как сообщает Metaltorg.ru со ссылкой на Argus.com, рост новых заказов на автомобили в Германии в последние месяцы 2017 года может в краткосрочной перспективе поддержать цены на сталь в Европе, оказывая поддержку ценам на металлолом и другое сырье.
      Рост производства автомобилей в Германии увеличился в ноябре — в октябре и октябре — в результате роста заказов из-за пределов ЕС. Индекс производства рос в течение пяти месяцев подряд.
      Производство легковых автомобилей в ноябре 2017 г. было самым высоким с марта 2011 года, достигнув 581 194 единиц, что на 8,6% больше, чем в прошлом году, хотя в декабре произошло резкое падение до 361,7 тыс.
      Ожидаемый рост производства легковых автомобилей в январе-феврале 2018 г. уже привел к росту цен на изделия из листовой стали. Немецкие сталелитейщики увеличили цены на г/к рулон не менее чем на €10 за тонну с начала января до около €550 за тонну на второй неделе января. Цены на х/к рулон выросли на аналогичную сумму и оставались на уровне €100 выше уровня г/к рулона. Ожидается, что в ближайшие недели, что сталелитейщики будут продолжать повышать цены, а их заказы на февраль-март почти полны, говорят участники рынка.

Додати коментар

Користувач:
email:





Companies compete
Stock prices reflect their success
Investors profit

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:29 - Inflation Report, April 2026
23:29 - Inflation Will Accelerate Temporarily This Year but Will Resume Its Decline in the Next Years – Inflation Report
23:29 - Інфляційний звіт, квітень 2026 року
23:29 - Інфляція цього року тимчасово пришвидшиться, але повернеться до зниження в наступні роки – Інфляційний звіт
21:00 - Новини 7 травня: прискорення інфляції та нова власниця OnlyFans
20:45 - Дружина власника OnlyFans взяла контроль над бізнесом після його смерті
20:20 - Підготовка до опалювального сезону: тепловики розповіли про загрози
20:02 - Венесуела наповнює ринок доларами, щоб послабити інфляційний тиск
20:00 - Україна не може далі відкладати оновлення трудового законодавства — Мінекономіки провело обговорення проєкту Трудового кодексу
19:48 - У квітні "вбивці дороги" сплатили 5 мільйонів гривень штрафів
19:40 - Бюджет Німеччини втратив понад 87 млрд євро за 2 місяці війни в Ірані
19:12 - "Прив’язали до настрою Трампа": Смілянський пояснив тарифні зміни "Укрпошти"
19:05 - СОТ вперше з 1998 року не змогла домовитись про мораторій на мита у електронній комерції
18:42 - "Нова пошта" повідомила про хакерську атаку
18:40 - Папу Римського попросили фізично пройти фінмоніторинг
18:30 - Банк UniCredit продасть тільки частину свого російського бізнесу, лишиться на ринку
18:18 - САП звинувачує полтавського податківця у заниженні вартості майна
18:00 - Національний банк у квітні 2026 року застосував до чотирьох небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу
17:47 - Понад 5 мільйонів на "псевдоремонт": судитимуть міського голову Вишгорода
17:30 - Держекоінспекція зафіксувала порушення під час розробки Негребівського родовища доломітів на Житомирщині
17:30 - ОАЕ таємно возять нафту через Ормузьку протоку – Reuters
17:00 - Побори від парковки та туалетів: у Львові затримали посадовця вокзалу
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 8 травня
16:45 - Лише третина українців працює офіційно – що Соболев хоче виправити новим трудовим кодексом
16:36 - Наказ Мінекономіки від 06.05.2026 №5601 «Про відкликання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів Королю В’ячеславу Анатолійовичу»
16:34 - В Мінекономіки розповіли, скільки українців отримають кешбек на пальне за березень
16:30 - Україна окреслила пріоритети на 2026 рік у переговорах з ЄС за аграрними розділами
16:20 - московіяни поцілили у пасажирський поїзд на Миколаївщині
15:50 - Денис Шмигаль провів зустрічі з міністром оборони та міністеркою клімату Фінляндії


Більше новин