Оновлені рекомендації громадянам України у зв’язку зі складною безпековою ситуацією в Афганістані

30.01.2018 12:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ


У зв’язку з масштабними терористичними актами в Афганістані, які призвели до чисельних жертв, у тому числі серед громадян України, Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від подорожей до Ісламської Республіки Афганістан, а громадянам, які перебувають у цій країні, залишити її територію.

Під час перебування на території Афганістану громадянам України рекомендується  виявляти підвищену пильність та обережність, постійно стежити за новинами щодо розвитку ситуації в країні, уникати місць масового скупчення людей.

 У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров’ю громадянам України слід звертатися до Посольства України в Республіці Таджикистан за номерами телефонів (+992) 37 235 84 12; (+992) 37 235 84 13, на адресу електронної пошти: emb_tj@mfa.gov.ua , або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38(044) 238 16 57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua

 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





EU in turmoil
Populist waves across the bloc
What lies ahead?

- Fin.Org.UA

Новини

16:28 - Результати контролю у сфері закупівель за січень-липень 2026 року
15:47 - ФОП – платники єдиного податку першої – третьої груп можуть отримати довідку про доходи, у т. ч. за будь-який інший ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період
15:46 - московіяни атакували склад "Фори", який пропрацював лише 4 дні
15:45 - Чи є обмеження щодо спроб введення неправильного паролю до КЕП, отриманого в КНЕДП ДПС?
15:43 - За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подаються заяви за ф. № 1-ЄСВ та за ф. № 12-ЄСВ?
15:42 - Умови, за яких операції суб’єкта господарювання з використання пального не вважаються операціями з реалізації пального
15:40 - До уваги платників екологічного податку!
15:38 - Чи необхідно суб’єкту господарювання вносити зміни до облікових даних, якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці?
15:35 - З якого місяця заповнює рядок 085 заголовної частини Розрахунку резидент Дія Сіті, якщо такий статус набуто в середині місяця?
15:33 - Об’єкт іпотеки протягом звітного року був відчужений: чи має право фізична особа на отримання податкової знижки?
15:32 - Податковий календар на 28 серпня 2026 року
15:30 - Платники Дніпропетровщини за видобування природного газу поповнили загальний фонд держбюджету рентною платою майже на 476,9 млн гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.08.2026
15:28 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від платників за використання водних біоресурсів надійшло понад 2,9 млн грн рентної плати
15:27 - Платники Дніпропетровщини з початку року поповнили загальний фонд держбюджету більш ніж на 32,8 млрд гривень
15:25 - Закриття ФОП: що важливо знати підприємцю на завершальному етапі діяльності
15:23 - ЦОП Дніпропетровщини: безбар'єрний простір для платників Дніпропетровщини
15:22 - Російські загарбники атакували розподільчий центр Comfy
15:21 - Сила Дніпропетровщини – у людях
15:20 - У роботі окремих представництв КНЕДП ДПС в регіонах можливі тимчасові обмеження
15:18 - ДПС презентувала оновлену UI/UX-концепцію Електронного кабінету для підприємців
15:16 - Подарунковий сертифікат від кампанії: чи потрібно сплачувати податки
15:15 - ДПС посилює кіберзахист: разом з Естонією впроваджуємо нову систему захисту критичних інформаційних ресурсів
15:08 - московія зруйнувала склад Roshen поблизу Борисполя
14:55 - Окупанти обстріляли Полтавщину: пошкоджено енергетику та промислові підприємства
14:40 - московіяни розбомбили склад "Будинку іграшок"
14:30 - У Краматорську більше не виплачуватимуть єВідновлення за пошкоджене росіянами майно
14:15 - Російські атаки спричинили затримку потягів УЗ на понад 10 годин
14:08 - Комісія підтримала захист викривачів фінансових порушень
14:04 - московіяни остаточно знищили обладнання Херсонської ТЕЦ


Більше новин