Міненерговугілля завершило розробку проекту Плану заходів з реалізації Енергетичної стратегії України до 2020 року

30.01.2018 11:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ


Міненерговугілля разом із заінтересованими органами державної влади, за участю галузевих підприємств, громадських організацій, науково-дослідних установ, фахівців і експертів енергетичної галузі завершило розробку проекту Плану заходів з реалізації І етапу Енергетичної стратегії України, який доопрацьований з урахуванням пропозицій та зауважень, що надійшли під час його розгляду громадськістю.

29 січня 2018 року під головуванням заступника Міністра енергетики та вугільної політики Наталії Бойко у Міненерговугілля відбулися чергові засідання Експертної ради з питань підготовки проекту Плану заходів, до складу якої включено представників Громадської ради при Міненерговугілля, провідних міжнародних та вітчизняних установ та громадських організацій, а також Робочої групи з питань підготовки проекту Плану заходів, до складу якої увійшли представники державних установ.

За результатами обговорення проекту Плану заходів членами Експертної ради та Робочої групи висловлені додаткові пропозиції до проекту, які розглянуті в рамках засідань, та рекомендовано Міненерговугілля направити його на розгляд Управляючого комітету, який очолює Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Dancing figures, bids,
A financial orchestra,
Money in motion.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - АЗС збільшили сплату авансових податків за 4 місяці: як платять компанії та ФОПи
16:58 - Уряд виділить 3,5 мільярда з резервного фонду на ремонт основних місцевих доріг
15:55 - НБУ повідомив, яка частка проблемних кредитів у банках України
14:50 - Депутат за $10 тисяч хабаря бронював ухилянта "під ключ": знайшов "критичне" підприємство
13:45 - Найдовший інтернет-блекаут в Ірані добиває приватний бізнес
12:30 - Газовози пішли на прорив через Ормуз – ринок сподівається на повернення СПГ
11:20 - США вдарили санкціями по супутникових компаніях Китаю через допомогу Ірану
10:10 - Насіров програв у суді 11 мільйонів "Укргазвидобуванню"
08:00 - "Я все перевіряю на собі". Історія засновника винарні CHARA & GARRA
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:20 - Денис Шмигаль провів засідання ЕнергоШтабу
21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:46 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2025 рік
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:03 - Міжвідомча робоча група з підготовки публічних інвестиційних проектів
17:00 - Тарас Висоцький: Відновлена грантова програма на сади та теплиці вже профінансувала проєкти на 70 млн грн
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників


Більше новин