9. Якщо юридична особа - платник єдиного податку третьої групи не отримує доходи від здійснення підприємницької діяльності, чи потрібно йому подавати декларацію платника єдиного податку?

30.01 10:56 | Fin.Org.Ua

      Відповідно п. 49.2 ст. 49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податків зобов’язаний за кожний встановлений ПКУ звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПКУ подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є. Цей абзац застосовується до всіх платників податків, в тому числі платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності.     Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал (абзац другий п. 294.1 ст. 294 ПКУ).
     Податкова декларація складається наростаючим підсумком з урахуванням норм пунктів 296.5 і 296.6 статті 296 ПКУ (п. 296.7 ст. 296 ПКУ).
     У податковій декларації юридичні особи – платники єдиного податку третьої групи відображають обсяг доходу, що оподаткований за відповідною ставкою (пп. 296.5.4 п. 296.5 ст. 296 ПКУ).
     Визначення доходу здійснюється для цілей оподаткування єдиним податком та для надання права суб’єкту господарювання зареєструватися платником єдиного податку та/або перебувати на спрощеній системі оподаткування (п. 292.14 ст. 292 ПКУ).
     У разі перевищення протягом календарного року встановленого обсягу доходу у розмірі 5 млн. грн., суб’єкт господарювання зобов’язаний перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому відбулося таке перевищення ( пп. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 ПКУ).
     Тобто, щоквартальне відображення факту неперевищення встановленого обсягу доходу у податковій декларації є показником, який підлягає декларуванню суб’єктом господарювання як платником єдиного податку.
     Таким чином, юридичні особи – платники єдиного податку третьої групи, у яких протягом звітного періоду відсутні доходи, що підлягають оподаткуванню єдиним податком, але у попередніх звітних періодах цього ж року було отримано та задекларовано дохід, то за поточний звітний період відповідно до п. 296.7 ст. 296 ПКУ платники мають знову задекларувати отриманий ними раніше дохід (без сплати єдиного податку).
 

Добавить комментарий

Автор:

Введите Код, указанный на рисунке
 




Новини

19:12 - Украина наладит серийное производство ракет “Ольха”
19:12 - Правительство снизит норму отчисления чистой прибыли “Нафтогаза” в госбюджет в 2,5 раза
19:12 - Антикоррупционное бюро начало расследование “схем” Сергея Пашинского
19:12 - Украинские банки наконец ужесточили требования к залогам по кредитам для крупного бизнеса
18:44 - Прикарпатці спрямували на потреби армії майже 70 мільйонів гривень
18:44 - Митні правопорушники мають сплатити державі більше двох мільйонів гривень
18:44 - За І квартал платники Вінниччини отримали від фіскальної служби 78,9 тисячі адмінпослуг
18:44 - До місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено майже 170 млн. грн. єдиного податку
18:44 - До місцевих бюджетів Миколаївщини мобілізовано понад 136 млн. грн. земельного податку та орендної плати за землю
18:44 - «Тіньовикам» ринку праці буковинська фіскальна служба донарахувала 2,1 млн. грн. податків
18:44 - На Буковині за наслідками перевірок «ризикових» підприємств донараховано більше 4 млн. грн.
18:20 - Польский банк стал единственным акционером “Кредобанка”
18:20 - Межбанк закрылся долларом по 26,26
18:20 - “Нафтогаз” отрицает закупки у “Газпрома”
18:20 - Объем промышленной продукции Донецкой области в январе—марте 2018 года по сравнению с январем—мартом 2017 года увеличился на 0,8%
18:20 - Приватбанк продает автостоянку возле “Борисполя”, чтобы погасить долги авиакомпании-банкрота Коломойского
18:20 - Владимир Гройсман анонсировал заседания энергетического совета по вопросу тарифов на газ
18:00 - Курси валют, встановлені НБУ на: 26.04.2018
17:48 - На Донеччині обговорили актуальні питання ведення господарської діяльності
17:45 - Підсумки торгів цінними паперами на Українській біржі за 25.04.2018
17:37 - Ощадбанк третій рік поспіль став ПРОВІДНИМ БАНКОМ УКРАЇНИ
17:28 - Аэропорт Одессы вернут в коммунальную собственность
17:28 - Столичный перегрев: как Киев оказался не готов к самостоятельному управлению теплогенерацией на примере Киевэнерго
17:28 - Кабмин одобрил выпуск облигаций “Укрзализныци” на 2 млрд гривен
17:28 - Докажи, что номер — твой. Как препейд-абонент судится с Киевстар
17:28 - НБУ установил план по покупке валюты у банков
17:28 - Собрание акционеров “Мотор Сичи” не состоялось
17:28 - В Крыму передохнут от налога
17:28 - Кабмин сменил первого заместителя министра энергетики
17:28 - Пример Армении вряд ли станет заразительным для России


Більше новин

ТікерOpenMaxMinCloseVolume
AVDK1212.09911.211.45255919.90
BAVL0.35910.35910.35050.356109814.00
CEEN21.48621.69621.321.564233558.80
DOEN18.5218.8918.5218.892829.00
GOLDI10109.859.852985.00
KRAZ0.0550.0550.0550.0551650.00
KUBI65.965.96464.18512.00
KVBZ12.412.412.2912.46169.00
MHPC36436436436498280.00
SMASH2.4552.4552.352.352392.00
TATM14.33214.33214.1514.3287147.40
UA00174103910391039103962340.00
UA00513950.42950.42950.42950.42277522.64
UA0077893193193193139102.00
UA945911045.61045.61045.61045.638687.20
UA970811006.51006.51006.51006.530195.00
UNAF114.4114.4112.3113.813583.00
XS8269275902759027590275902759000.00
YASK0.2620.2620.2620.262524.00

Дані за 25.04.2018