Презентовано Національну ініціативу "Електросьогодні" (Е2D)

23.12.2016 10:36 | Fin.Org.UA по данным КМУ


Круглий стіл на тему: «Національна ініціатива «Електросьогодні» (Е2D)» відбувся 22 грудня в Українському домі за участю Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика.

Ініціаторами проекту є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Міністерство інфраструктури України та Державне автомобільне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор»)

Мета Ініціативи полягає у створенні в Україні умов для стимулювання громадян до переходу з бензинових та дизельних автомобілів на електромобілі. У рамках Ініціативи заплановано створити велику робочу групу, яка розроблятиме «Електричну стратегію глобального переходу України на електромобілі».

Під час презентації Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик наголосив про важливість однієї з ініціатив - «Нічна зарядка». Він зауважив, що технології виробництва акумуляторних батарей для електромобілів постійно вдосконалюються в напрямку збільшення їх ємкості та зменшення часу зарядки, тому за 3-5 років на електромобілі будуть встановлювати батареї вищої якості зі значно більшим ресурсом використання та іншими якісними характеристиками, що сприятиме переходу на електромобілі. Крім того, 57% в енергобалансі країни становить електроенергія АЕС, і така ініціатива дасть можливість використовувати електроенергію атомної генерації.

Також Міністр прокоментував питання щодо створення мережі електрозарядних станцій. Він повідомив, що є можливість спільно з Мінінфраструктури реалізувати ініціативу електрифікації паркувальних майданчиків, які будуть обладнані приладами для зарядки електромобілів вночі. «Міненерговугілля допоможе створити законні умови для стимулювання розвитку зарядних станцій, які працюватимуть за «нічним тарифом». Нічний тариф на електроенергію буде значно дешевшим за денний тариф, що дозволить власникам електромобілів суттєво економити на зарядці і зменшити витрати на експлуатацію», - наголосив Міністр. При цьому він підкреслив, що можна йти двома шляхами: створити електрозаправки на існуючих бензинових заправках та заправляти електрокари на паркувальних майданчиках.

Міністр також окремо зупинився на важливості створення роздрібного ринку електроенергії в Україні та повідомив, що у рамках спільної Національної ініціативи фахівці Міненерговугілля України працюють над розробкою пропозицій та внесення доповнень до Закону України «Про ринок електричної енергії» щодо створення умов функціонування роздрібного ринку електроенергії. «Ми прагнемо створити ринкові умови для постачальників та споживачів електроенергії, а також зацікавити та стимулювати вітчизняний бізнес до розвитку мережі електрозарядних станцій на парковках по всій Україні»,- наголосив Міністр.

Учасники заходу наголошували, що така Ініціатива надзвичайно важлива з огляду на підписання Україною Паризької кліматичної угоди та необхідність виконання зобов’язань щодо впливу на довкілля.

 

 

 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Economy grows strong,
Interest rates start to rise,
Tightening monetary.

- Fin.Org.UA

Новини

14:19 - Суд покарав фірму за затримку поставки китайських БПЛА для Міноборони
14:00 - Дорога нафта через війну в Ірані принесла Китаю рекордні зелені угоди
13:20 - Ракети по нафтогіганту саудитів розбудили стару війну з хуситами
13:19 - Цього тижня українські регіони отримали енергетичне обладнання на майже 2,5 млн євро від Литви, Австралії, Швеції та Великої Британії
12:30 - Ірак виведе нафту до моря новими трубопроводами через Сирію
11:20 - Іран заявив про смертельну атаку на судно та звинуватив Україну
10:05 - московіяни вранці атакували Кривий Ріг: є приліт по торговельному центру
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 26.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Гонка за чипами змусила техногігантів укласти угоди на майже трильйон доларів
17:00 - Терористи атакували нафтові об'єкти енергогіганта Саудівської Аравії
16:00 - Саудівська Аравія перехопила дві ракети над нафтопереробними заводами
15:00 - Дрон атакував найбільший приватний НПЗ в московія
14:00 - Україна звинуватила Росію в перетворенні Чорного моря на "другу Ормузьку протоку"
13:25 - США просять Україну не бити по неросійських танкерах через удар по Chevron – WSJ
13:00 - Країна співвласників: чому українцям час інвестувати у власну економіку
12:55 - Найбільше злиття голлівудських кіногігантів в історії відклали на рік
12:47 - Денис Шмигаль провів онлайн зустріч з Міністром енергетики та природних ресурсів Канади Тімом Ходжсоном
12:47 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики та природних ресурсів Канади Тімом Ходжсоном
12:20 - московія атакувала енергетику Харківщини: знеструмлено місто
11:55 - Суд може знову скасувати глобальні мита Трампа: компанії подали позов
11:25 - У Сакартвело стався другий блекаут за два дні
10:45 - московія вдарила по автодвору термінала "Нової пошти" в Сумах: є загиблі та поранені
10:25 - В Енергоатомі відреагували на закиди 51 нардепа про корупційні ризики
10:00 - московіяни за ніч атакували низку АЗС на Полтавщині
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 24 липня: ціни на пальне зросли, московія атакувала одного з найбільших експортерів олійних
19:50 - Уникнув страти, але не санкцій: США запровадили обмеження проти іранського мільярдера


Більше новин