Представник України провів пленарне засідання Комітету зі стандартів ВОІВ

23.04.2013 12:08 | Fin.Org.UA по данным КМУ


У період з 15 по 19 квітня 2013 року в м. Женева, Швейцарська Конфедерація, відбулося третє засідання Комітету зі стандартів Всесвітньої організації інтелектуальної власності, участь у якому взяла українська делегація – представники державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні.

Учасниками цьогорічного заходу стали представники 65 держав-членів ВОІВ, а також 8 міжнародних міжурядових та неурядових організацій.

Важливою подією для України стало включення за пропозицією ВОІВ до складу президії зазначеного засідання представника національної делегації – начальника відділу патентної інформації Оксани Пархети, під головуванням якої відбулися всі пленарні засідання в рамках роботи сесії.

Ця подія свідчить про високий рівень довіри ВОІВ та позитивний імідж України в контексті роботи в такого роду заходах міжнародного рівня.

Робота проводилась у формі пленарних засідань комітету, з окремих питань обговорення відбувалися в рамках цільових груп.

Увага учасників була спрямована на перегляд чинних стандартів ВОІВ стосовно бібліографічних даних, які стосуються патентів і свідоцтв додаткової охорони, стосовно представлення елементів бібліографічних даних та щодо наведення посилань у патентних документах .

Крім того, делегати прийняли рішення про необхідність розроблення нових стандартів ВОІВ, а саме таких:

- у сфері торговельних марок (що зумовлено появою нових різновидів цього об’єкта промислової власності, зокрема звукових, рухомих та мультимедійних);

- у сфері обміну інформацією про правовий статус документів між відомствами промислової власності.

Ґрунтовно аналізувалося питання продовження робіт з розвитку стандартів щодо обробки інформації про об’єкти промислової власності з використанням розширюваної мови розмітки XML.

Участь у роботі сесії КСВ дала змогу українським фахівцям ознайомитися з актуальними новинами у сфері патентної інформації, документації й стандартизації, обговорити з фахівцями патентних відомств багатьох країн світу питання, пов’язані з узгодженням змін та доповнень до чинних і розробленням нових міжнародних стандартів ВОІВ з подальшою підготовкою пропозицій щодо їх застосування в державній системі правової охорони інтелектуальної власності України.

Довідково

Основними напрямами роботи Комітету зі стандартів ВОІВ є забезпечення надання інформаційних послуг у галузі інтелектуальної власності, встановлення в рамках ВОІВ тісного співробітництва між національними та регіональними відомствами з питань, пов"язаних із створенням та використанням електронно-цифрових бібліотек, а також документацією й інформацією в галузі промислової власності, включаючи, зокрема, проведення робіт щодо перегляду та розвитку стандартів ВОІВ, які стосуються інформації у сфері інтелектуальної власності, для стандартизації форм даних та носіїв.

 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Buy low, sell high, right?
But emotions can cloud sight
Discipline is key

- Fin.Org.UA

Новини

11:37 - Ціни на нафту продовжують реагувати на погрози Трампа про подальші атаки на Іран
11:35 - Сервіс «Пошук фіскального чека»: яким чином здійснюється пошук розрахункового документа, створеного ПРРО?
11:34 - Хто з подружжя, яке виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, має право на пільгу щодо сплати земельного податку?
11:32 - Об’єкт житлової нерухомості перебуває у власності неповнолітньої особи: хто сплачує податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
11:31 - Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід, одержаний фізичною особою як відшкодування моральної та матеріальної шкоди?
11:30 - Придбання акцій у емітента ЮО – резидента Дія Сіті: розрахунок податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника ПДФО у вигляді дивідендів
11:29 - Порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізичною особою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юридичній особі
11:27 - В який момент виникає об’єкт оподаткування ПДФО при нотаріальному посвідченні спадкового договору?
11:25 - Податок на прибуток підприємств: особливості оподаткування діяльності з роздрібної торгівлі пальним (АЗС)
11:23 - Основний засіб ввезений на територію України згідно з договором фінансового лізингу: оподаткування ПДВ операції з вивезення (повернення нерезиденту) ОЗ
11:23 - Поліція викрила шахраїв: через перевипуск SIM-карт привласнили мільйон гривень
11:22 - Податковий комплаєнс – нова парадигма взаємодії між податковою службою і бізнесом
11:20 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
11:19 - За неподання звітності через дротові або бездротові канали зв’язку передбачена відповідальність
11:17 - Системна робота з боржниками – вчасно наповнені бюджети
11:17 - Системна робота з боржниками – вчасно наповнені бюджети
11:15 - Працюємо відкрито на принципах партнерства та прозорості
11:14 - Спільний діалог влади та бізнесу – запорука стабільних надходжень до бюджетів
11:12 - Отримали цінний подарунок? Не забудьте про декларування!
10:55 - Будівництво нової генерації: уряд оновив правила конкурсу
10:40 - Нові знеструмлення зафіксували у шести областях після російських атак
10:15 - Уряд розширив програму "СвітлоДІМ" ще на одну область України
09:55 - московіяни поцілили у торговельний центр у Сумах
09:50 - Моделі OnlyFans виграли 27 судів у податкової
09:26 - На Херсонщині росіяни били по критичній інфраструктурі: які наслідки
09:00 - Через ремонт на Полтавщині маршрут змінили два поїзда на Харків
09:00 - БаДМ — надійний тил і запорука стійкості для співробітників
08:30 - Як громадам готуватися до зими
08:00 - Гол у свої ворота: митну війну Трампа оплачують американці
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин