Уся Танзанія опинилась у блекауті
11:05 | Економічна правда. КолонкиУ суботу в електромережі Танзанії стався технічний збій, що призвело до відключення електроенергії в районах, які забезпечуються енергією через національну мережу, повідомила державна енергетична компанія Tanesco. Про це повідомляє Bloomberg. Танзанія, встановлена потужність якої становить 4 383 мегавати при піковому споживанні 2 100 мегават, стикається з частими відключеннями електроенергії через збої в електромережі. Відключення електроенергії почалося о 19:00 за київським часом. Відключення електроенергії змусило Танзанійську залізничну корпорацію призупинити роботу своєї мережі пасажирських електропоїздів, що курсують від комерційного центру Дар-ес-Салама до столиці Додоми. Нагадаємо: У квітні минулого року в Іспанії та Португалії сталось раптове відключення електроенергії. У червні того ж року Чехія постраждала від масового відключення електроенергії, яке сталося у п"яти регіонах і торкнулося частини Праги.

