На лівому березі Києва скасували екстрені відключення світла
14:15 | Економічна правда
За командою НЕК "Укренерго" застосовували екстрені відключення світла на лівому березі столиці.
Про це повідомляє пресслужба ДТЕК.
В НЕК "Укренерго уточнили, що причиною відключень стало технологічне порушення на одному з енергооб"єктів.
Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті.
"Обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.
Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках оператора системи розподілу", – додали у повідомленні.
ОНОВЛЕНО 0 14:15.
У пресслужбі ДТЕК повідомили, що екстрені відключення скасували.
Нагадаємо:
У літній період за умови утримання високої температури на період від тижня та поновлення масованих атак московії по енергосистемі, в Україні можуть запровадити аварійні відключення світла до 5 годин на день.

