Президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про рішення щодо надання Україні макрофінансової допомоги у розмірі 1 млрд євро

01.07.2022 20:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 1 липня 2022 року, Європейська Комісія оголосила рішення про виділення Україні додаткових ресурсів фінансової підтримки шляхом надання макрофінансової допомоги ЄС для забезпечення невідкладних бюджетних потреб у розмірі 1 млрд євро.   Зазначене рішення Європейської Комісії має бути схвалено Радою Європейського Союзу та Європейським Парламентом.
   «Ми вітаємо рішення Європейської Комісії про старт нової програми макрофінансової допомоги ЄС в 1 млрд євро.
В умовах війни така підтримка є вкрай необхідною для забезпечення стабільності фінансової системи України.
Оголошений розмір фінансової допомоги свідчить про високий рівень стратегічного партнерства України з ЄС», - зазначив Міністр фінансів України Сергій Марченко.
   Кошти макрофінансової допомоги ЄС будуть спрямовані на збереження  фінансової стабільності в Україні.   Нагадаємо, що у травні та березні 2022 року Україна отримала два транші в рамках 6-ї за ліком програми макрофінансової допомоги Європейського Союзу загальним обсягом 1,2 млрд.
євро.
З урахуванням отриманих протягом 2014 - 2021 років кредитних коштів в рамках  п’яти реалізованих програм, загальна сума залученої Україною макрофінансової допомоги ЄС на сьогодні складає  6,21 млрд євро.

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі гамір,
Здавалось би, все просто,
Та більше на це не сподівайсь,
Бо тут кожен крок -
Шанс на багатство чи бідність.

- Fin.Org.UA

Новини

17:06 - Колишні співвласники Concert.ua після розколу запустили нового оператора квитків
17:01 - Підстави, за яких контролюючий орган відмовляє в реєстрації ПРРО
16:59 - Національна стратегія доходів: щодо стягнення податкового боргу
16:57 - «Моя податкова» – сучасний інструмент реалізації Національної стратегії доходів
16:56 - Податкова служба Дніпропетровщини: інклюзія в ЦОПах
16:53 - Декларантам в нагоді!
16:52 - ФДМУ приватизує інститут "Оріон": стартова ціна аукціону зросла у 9 разів
16:51 - Іноземні доходи оподатковуються ПДФО
16:50 - За доходи ФОПа на загальній системі оподаткування або особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, роботодавець сплачує єдиний внесок: чи потрібно звітувати?
16:49 - Чи має можливість платник самостійно визначати обсяг торгової виручки (виторгу) та доходу, отриманого ним під час застосування РРО / ПРРО?
16:47 - Куди сплачується військовий збір у разі зміни суб’єктом господарювання протягом бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району?
16:46 - Спеціалісту Дія Сіті виплачується допомога по тимчасовій втраті працездатності (лікарняний): ознака доходу у додатку 4ДФ до Розрахунку
16:44 - До уваги платників ПДВ!
16:44 - Відомий "танкер-підсанкційник" Nika Spirit перепродають
16:43 - Національна стратегія доходів: Електронний кабінет надає платнику широкий спектр можливостей
16:42 - Як внести до облікової картки платника в СЕАРП та СЕ обсяг пального, ввезеного на митну територію України, з якого сплачено акцизний податок
16:40 - З 01.01.2026 запроваджено зміни до порядку оподаткування прощеного боргу фізичних осіб
16:40 - Бізнес збільшив ресурсні платежі: який обсяг надходжень за 2025 рік
16:31 - Платникам ПДВ про коригування податкових зобов’язань/податкового кредиту за певних умов
16:30 - Як реформувати корпоративне управління
16:29 - Електронні форми податкових документів у вільному доступі
16:28 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування кам’яного вугілля надійшло 1,4 млн грн рентної плати
16:27 - Юридичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини єдиним податком майже на 79,4 млн гривень
16:25 - Плата за землю: за користування земельними ділянками юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 551,7 млн гривень
16:24 - Чек-лист для платників єдиного податку четвертої групи: декларування – 2026
16:23 - Інтерв'ю в приміщенні Лівобережного відділу обслуговування платників Дніпровської ДПІ
16:22 - Податкове повідомлення-рішення з податку на нерухомість: на що звернути увагу та коли звертатися за звіркою
16:21 - ДПС нагадує ліцензіатам про обов’язкове подання заяви після сплати платежу за ліцензію
16:20 - Спеціальні режими Дефенс Сіті та Дія Сіті не звільняють від правил трансфертного ціноутворення
16:18 - Надходження туристичного збору зросли на 14,3 %: громади отримали 28,4 млн грн


Більше новин