МКІП: У Софії Київській презентували 3D-модель обличчя Ярослава Мудрого

05.03.2021 11:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

4 березня 2021 року у Софійському соборі Національного заповідника «Софія Київська» презентували 3D-модель обличчя Ярослава Мудрого. “Це не чергова версія портрету князя, створена за часів СРСР.
А найбільш реальна відтворена модель обличчя завдяки історико-криміналістичній експертизі.
Існуючий раніше образ, що прирівнював Київського князя до російських царів – кардинально відрізняється від справжнього”, - прокоментував Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Міністр підкреслив, що постать князя була вагомою у розквіті та становленні Київської Русі, як сильної держави і її визнання на міжнародному рівні.
Саме тому українці та світ мають знати, як насправді виглядали наші історичні герої. Олександр Ткаченко запросив всіх охочих до Софії Київської, щоб особисто познайомитися з реальним образом Ярослава Мудрого. Образ князя був відтворений у рамках проекту «Україна.
Повернення своєї історії» телеканалу «1+1» у 2017 році (автори — Акім Галімов, Руслан Шаріпов; режисер — Дарія Саричева).
Для реконструювання використали метод історико-криміналістичної експертизи на основі моделі черепа, що належав Ярославу Мудрому.
Авторами реконструкції є експерт-мистецтвознавець Юрій Шатайло та експерт-криміналіст Андрій Переїденко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Panic and fear strike
Stocks plummet in a free fall
Patience and time heal

- Fin.Org.UA

Новини

12:40 - Виробник Durex більше не може використовувати свій бренд в московія через санкції ЄС
12:32 - У Китаї зростає безробіття на тлі війни у Ірані та розвитку ШІ
12:30 - Яким власником має бути держава
12:10 - Які документи необхідно подати до контролюючого органу для взяття на облік (реєстрації) інвестора (оператора) і угоди про розподіл продукції?
12:10 - В Україні запустили цифровий помічник для аграріїв AKIS: деталі
12:09 - Як суб’єкту господарювання здійснити авторизацію на ПРРО з операційною системою Android?
12:08 - Фізична особа здійснює продаж власної сільськогосподарської продукції: оподаткування доходів податковим агентом
12:07 - Чи виникає об’єкт оподаткування ПДФО у фізичної особи (поручителя), якщо юридична особа (боржник) повертає їй суму боргу, яку за договором поруки поручитель перерахував банку (кредитору)?
12:06 - Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску: терміни подання податковими агентами
11:44 - Про формування відповіді на запит з трансфертного ціноутворення в меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету
11:43 - Електронний кабінет: подання КУА фінансової звітності щодо результатів діяльності ІСІ без статусу юридичної особи, активами якого вона управляє
11:42 - Щодо зазначення ФОПом – платником єдиного податку четвертої групи коефіцієнта «К» при розрахунку МПЗ за 2025 рік та наступні роки
11:41 - Платникам ПДВ про коригування від’ємного значення, що виникло в попередніх звітних періодах
11:40 - Псевдозакупівлі РЕБ для військових: злочинцям повідомили про підозру
11:39 - Передача в оренду або відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: що з поданням податкової декларації екологічного податку?
11:38 - До уваги нотаріусів!
11:36 - Куди подається річна податкова декларація про майновий стан і доходи ФО – нерезидентом при продажу інвестиційного активу фізичній особі на території України, якщо нерезидент не має місця проживання в Україні?
11:35 - Деклараційна кампанія 2026: за яким ідентифікатором форми документа громадянами подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
11:25 - Голова торгового відомства Трампа закликає союзників США платити більше за важливі мінерали
11:15 - Лідери серед роботодавців України: в яких компаніях найбільший штат
11:03 - Безбрар’єрність – основа ефективної взаємодії податкової служби з платниками
11:00 - Рентна плата: за видобування залізних руд платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 1,1 млрд гривень
11:00 - "Укртранснафта" повідомила клієнтів, що "Дружба" готова до експлуатації
10:55 - Дніпропетровщина: майже на 9,6 тисяч осіб збільшилась кількість платників єдиного внеску у порівнянні з минулим роком
10:46 - Значні знеструмлення зафіксували у Сумській області після російських атак
10:33 - Туристичний збір: місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від юридичних осіб понад 1,8 млн гривень
10:30 - Фактична перевірка інтернет-магазину
10:29 - Діалог заради розвитку: керівник податкової служби Дніпропетровщини зустрівся з представниками ветеранського бізнесу
10:28 - Транспортний податок: за перший квартал платники вже сплатили майже 83 млн грн
10:26 - Долучайтеся до Глобального опитування платників податків


Більше новин