Маємо вирішити питання дивідендної політики АМПУ і перегляду портових зборів, - Владислав Криклій

04.03.2021 21:00 | Міністерство інфраструктури України

4 Березня 2021, 16:37Питання дивідендної політики Адміністрації морських портів України (АМПУ) і подальшого перегляду портових зборів має бути вирішено.
На цьому наголосив Міністр інфраструктури Владислав Криклій під час наради з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації (EBA) щодо врегулювання сфери морського та внутрішнього водного транспорту в Україні, яка проходила сьогодні, 4 березня, в Мінінфраструктури.
«Маємо прохання від бізнесу – зменшення портових зборів. На сьогодні Методика розрахунку розмірів ставок портових зборів, які справляються у морських портах, не дає зиску для конкретного підприємства чи оператора і, на мою думку, є неприйнятною. У Національній економічній стратегії ми вже передбачили та заклали ключову норму – щоб змінилась дивідендна політика стосовно АМПУ і вона виходила з мінімально встановлених розмірів – не більше 30%. Це якраз і є та сама можливість перегляду розміру ставки портових зборів», - зазначив Владислав Криклій.
Учасники наради також обговорили шляхи подальшого доопрацювання проєктів Порядку справляння, обліку та використання коштів від портових зборів і Порядку та умов компенсації інвестицій, внесених суб’єктами господарювання у стратегічні об’єкти портової інфраструктури.
Крім цього, було обговорено стан розробки проєктів підзаконних актів для належного функціонування внутрішніх водних шляхів після набрання чинності нового закону «Про внутрішній водний транспорт».
Участь у нараді взяли в.о. голови Адміністрації морських портів України Олександр Голодницький, директор Команди підтримки реформи при Мінінфраструктури Ірина Кошель, представники Міністерства та компаній-членів EBA.
Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.

 



Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear market?
It's hard to predict for sure
But risk brings reward

- Fin.Org.UA

Новини

14:23 - Оподаткування спадщини (подарунку), отриманих фізичною особою – резидентом від фізичної особи – нерезидента
14:22 - Щодо порушення умов перебування ФОПа – платника єдиного податку третьої групи (ставка 5 відс.) на спрощеній системі оподаткування у разі надання послуг за КВЕД, який відсутній у реєстрі платників ЄП
14:21 - Чи підлягає коригуванню граничний розмір МПЗ, встановлений ПКУ, на кількість місяців фактичного володіння/користування земельними ділянками?
14:20 - Щодо подання нової заяви про отримання ліцензії на право провадження відповідного виду господарської діяльності у разі припинення дії ліцензії за певних умов
14:18 - Як подається до контролюючого органу повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунку?
14:17 - Документальна перевірка ФОПа не проводилась (у т. ч. більше 5 років): чи необхідно зберігати первинні документи понад 1095 чи 1825 днів?
14:16 - Сплачуйте податки правильно: пам’ятка для громадян
14:15 - Платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 115,2 млн грн рентної плати за видобування природного газу
14:14 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від юридичних осіб надійшло понад 6,5 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
14:13 - Протягом двох місяців поточного року платники єдиного податку сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,6 млрд гривень
14:11 - Безбар’єрність: надання кваліфікованих електронних довірчих послуг – забезпечення цифрової доступності
14:07 - Фейкові чеки замість фіскальних: викрито масштабну схему у м’ясній торговельній мережі
14:07 - Хто подає декларацію замість платника податку: важливі роз’яснення
12:50 - McDonald's повертається в Миколаїв – Кім
12:45 - Кремль зловив нафтовий джекпот: доходи московія можуть підскочити на 70% за місяць
12:32 - ЛЕП між Румунією та Молдовою залишається відключеною через удари московія по енергетиці України
12:30 - Досудове врегулювання спору: що потрібно знати про ініціативу БЕБ
12:14 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:08 - На Львівщині будують новий комбікормовий завод
12:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 24 березня
11:37 - У Києві судитимуть посадовця: місто 4 роки сплачувало оренду землі замість орендаря
11:30 - Південна Корея частково забороняє використання авто на тлі нафтового шоку
11:00 - Китай заборонив цінам на пальне зростати
10:50 - Війна в затоці змушує автопром панічно шукати алюміній: навіть у московія
10:42 - Фінансовій компанії відкликано ліцензії через визнання її ділової репутації небездоганною
10:20 - У Міненерго розповіли про наслідки атаки московія по енергетиці: кілька регіонів без світла
10:05 - Дрон московія влучив у приміський поїзд на Харківщині: одна людина загинула
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 24 березня
09:35 - "Це ненормально": перед заявою Трампа про Іран хтось встиг поставити на падіння нафти
09:00 - Нафта відреагувала на заперечення Іраном переговорів зі США


Більше новин