Олексій Чернишов: Конгрес місцевої та регіональної влади – нова платформа для ефективного діалогу та рішень

25.02.2021 19:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30» відбулась Рада розвитку громад та територій.
Під час цього заходу Президент України Володимир Зеленський оголосив про створення Конгресу місцевої та регіональної влади. Конгрес, який очолить Президент України, складатиметься з Палати місцевих влад і Палати регіонів, які будуть делегувати по 3 особи у президію цього органу, яка буде представлена вищими посадовими особами країни. «Відносини між центром та громадами мають стати абсолютно новими, я б сказав – якісно новими.
Вони повинні бути конструктивними, прозорими та дієвими.
Задля цього ми створюємо Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Він стане майданчиком для діалогу та рішень», – сказав Глава держави під час виступу на засіданні Ради розвитку громад та територій. Президія конгресу засідатиме щомісячно.
Палати будуть збиратися щокварталу та подавати пропозиції до порядку денного конгресу.
Загальні засідання Конгресу будуть відбуватися раз на півроку або за вимогою. «Регіональний розвиток є пріоритетом для держави.
Ми маємо фактично зв’язати Україну в економічному, інфраструктурному та гуманітарному просторах», – наголосив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов у своєму виступі на Раді розвитку громад та територій. За його словами, 2020 рік став роком прориву децентралізації.
Було створено фундамент для утворення та діяльності новостворених органів місцевого самоврядування.
Тепер на цьому фундаменті потрібно побудувати нові сучасні системи місцевого самоврядування та органів виконавчої влади. Щоб системно вирішувати проблеми соціально-економічного розвитку, Уряд затвердив Державну стратегію регіонального розвитку до 2027 року, у якій запропоновані нові підходи до державної регіональної політики. «Ми створили спроможні громади, тому обмежений ресурс необхідно спрямовувати у тверді та м’які розвиткові проекти.
Такі інвестиції мають створювати, в першу чергу, робочі місця та додану вартість в регіонах, в містах, в громадах, в областях та стимулювати залучення ресурсів приватних інвесторів», – наголосив Міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Fintech innovations
Disrupting traditional ways
Money flows faster

- Fin.Org.UA

Новини

18:22 - Мінекономіки та Райффайзен Банк (Україна) підписали заяву щодо розвитку партнерства у сфері енергоефективності
17:35 - Виробника води "Карпатська джерельна" оштрафували на понад 9 мільйонів за обман щодо її походження
17:25 - Курс долара третій день поспіль встановлює історичний рекорд щодо гривні
17:20 - "Дружба" може запрацювати протягом місяця-півтора – Зеленський
17:09 - Україна торік відкрила рекордні за час великої війни 22 нові експортні ринки
17:05 - Правоохоронці викрили розкрадання коштів на водогін у Донецькій області
16:50 - "Укренерго" не отримувало офіційних повідомлень про припинення аварійного електропостачання зі Словаччини
16:37 - Зеленський про нафтопровід "Дружба": Скажу чесно – я б його не відновлював
16:30 - Навіщо державі ПДВ з малого бізнесу
16:22 - Зеленський розповів, як держава мінімізує націнку на АЗС
16:20 - Зеленський розповів, у скільки Україні обійдеться ремонт доріг
16:06 - Київрада розгляне доопрацьований план енергостійкості столиці
16:00 - Мінекономіки та місія JUPITeR обговорили залучення японського бізнесу до відновлення України
15:52 - У ДПС підозрюють третину ювелірного ринку у приховуванні оборотів
15:50 - Україна відновила експорт електроенергії
15:40 - Девальвація національної валюти прогнозована – парламентський комітет
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.03.2026
15:30 - Найбагатша слов’янська країна долучилася до Фонду підтримки енергетики України
15:27 - Львів може стати пілотним майданчиком для муніципальних облігацій — НКЦПФР провела зустріч із міською радою
15:25 - Міст Патона можна експлуатувати зі встановленими раніше обмеженнями – КМДА
15:21 - Електронний кабінет: подання юридичною особою податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи
15:20 - Отримання статусу неприбуткової організації: термін подання заяви за формою 1-РН
15:18 - Чи підлягають відображенню в податковій декларації з ПДВ отримані платником податку відсотки за депозитом?
15:16 - Чи є підтвердженням достовірності реєстраційного номера дані про РНОКПП з ДРФО, внесені до е-паспорта або е-свідоцтва про народження?
15:13 - Фізична особа має декілька об’єктів житлової нерухомості, один з яких використовується з метою одержання доходу: чи є пільги з податку на нерухоме майно?
15:11 - Про право підпису податкової звітності особою, яка управляє спадщиною відповідно до укладено договору, за певних умов
15:10 - Тарас Висоцький: «Головні переваги українського агросектору – люди, технології та продуктивність»
15:09 - Порядок виправлення самостійно виявлених помилок у Податковій декларації з транспортного податку після граничного терміну її подання
15:08 - Визначення об’єкта оподаткування військовим збором для ФОП – платників єдиного податку першої, другої та четвертої групи
15:03 - Економіка московії показала падіння вперше з березня 2023 року – росЗМІ


Більше новин