Презентовано Фонд гарантування позик: промислові підприємства можуть залучати кредити на енергоефективність без застави та під нижчі відсотки

27.11.2020 12:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Презентація нового фінансового інструменту – Фонду гарантування кредитів на енергоефективність у промисловості – відбулася за ініціативи UNIDO та Укргазбанку і за участю Першого заступника Міністра енергетики Ольги Буславець, т.в.о.
Голови Держенергоефективності Костянтина Гури, представників Мінекономіки та інших стейкхолдерів. Фонд запроваджено партнером Держенергоефективності – Проектом UNIDO/GEF UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» та Укргазбанком. «Промисловість в Україні займає 30% всього кінцевого енергоспоживання.
Ми розуміємо, наскільки важливо розвивати сферу енергоефективності у цьому секторі.
Для цього разом із UNIDO розроблено серію національних стандартів з енергоефективності, проведено навчання енергоменеджерів, підготовлено рекомендації щодо імплементації 27-ої Директиви ЄС, напрацьовано пропозиції щодо запуску інструментів підтримки підприємств.
Один з них – Фонд гарантування позик», - повідомив Костянтин Гура. Завдяки Фонду українські промислові підприємства мають унікальну можливість залучити кредити без застави та за нижчою відсотковою ставкою на впровадження системи енергоменеджменту та заходів з енергоефективності. Взявши участь у такій програмі підтримці із досить привабливими умовами, підприємства зможуть оптимізувати та скоротити енергоспоживання, знизити операційні витрати, стати більш конкурентними на ринках та скоротити викиди СО2.

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок
Із бурхливими коливаннями –
Треба знати правила.

- Fin.Org.UA

Новини

11:43 - Виправлення показників в окремих додатках податкової декларації екологічного податку: особливості подання звітності
11:41 - Зміна статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа: за якою формою подається заява?
11:39 - Оплата послуги з проставлення апостиля: заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
11:38 - Чи необхідно облаштовувати витратоміри-лічильники на кожному місці відпуску пального наливом з транспортного засобу?
11:37 - Про розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності
11:35 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО/ПРРО?
11:33 - Безбар’єрність у наданні послуг платникам податків
11:32 - Деякі особливості заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи
11:30 - Для осіб з інвалідністю та батьків дітей з інвалідністю законодавством передбачений підвищений розмір ПСП
11:29 - Національний тиждень безбар’єрності: разом будуємо простір інклюзії і довіри
11:27 - БЕБ викрило трейдера на махінаціях з пальним: яка схема
11:26 - Податковий календар на 28 травня 2026 року
11:24 - Платники Дніпропетровщини за видобування газового конденсату спрямували до загального фонду держбюджету понад 5,8 млн грн рентної плати
11:23 - Єдиний податок: місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від юридичних осіб майже 301,9 млн гривень
11:22 - За чотири місяці надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини перевищили 16,5 млрд гривень
11:21 - Сучасна податкова грамотність – soft skill XXI століття
11:20 - Фактична перевірка діяльності кафе: до бюджету додатково надійшло 335 тис. гривень
11:20 - Після тижня тиші Ормуз знову випустив супертанкери з нафтою
11:19 - Контроль за обігом підакцизних товарів: заходи податківців Дніпропетровщини
11:15 - Фактична перевірка булочної
11:14 - Рівний доступ до послуг: як ДПС впроваджує безбар’єрність
11:13 - Деклараційна кампанія КІК: з початку року подано понад 19 тис. звітів
11:12 - Сервіс «TAX Control»: 3,5 млн грн штрафів за результатами повідомлень громадян
10:45 - Нафта відреагувала на нерви навколо відкриття Ормузької протоки
10:10 - В Ірані відновилася робота інтернету після трьох місяців блокування
09:42 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:40 - Місія МВФ почала в Києві новий перегляд програми кредитування
09:10 - московія розглядає можливість обмеження експорту дизпалива через удари по НПЗ – ЗМІ
08:30 - Як реформувати комунальні підприємства
08:00 - "Ходять з барсетками і збирають кеш". Як працюють київські ярмарки


Більше новин