Уряд ухвалив низку рішень щодо розслідування трагедії на Харківщині, пов’язаної з падінням АН-26Ш, та надання допомоги близьким загиблих

26.09.2020 15:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні 26 вересня ухвалив низку рішень щодо розслідування трагедії на Харківщині, пов’язаної з падінням АН-26Ш, та надання допомоги близьким загиблих.
Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. «Сьогодні зібралися на позачергове засідання, щоб оперативно ухвалити рішення у зв"язку з жахливою трагедією на Харківщині.
Для нас зараз найважливіше — провести швидке розслідування та надати допомогу близьким загиблих», -  наголосив Глава Уряду. Під час засідання Уряд ухвалив рішення про створення Державної комісії з розслідування цієї трагедії.
Очолить комісію Віце-прем"єр-міністр Олег Уруський, заступник голови комісії — Міністр оборони Андрій Таран.
До її складу також увійдуть Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, Голова СБУ Іван Баканов, перший заступник Секретаря РНБОУ Михайло Коваль, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, заступник керівника ОПУ Олег Татаров, голова Державіаслужби Олександр Більчук, Голова ДСНС Микола Чечоткін, голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер та інші посадові особи.
Всі члени комісії вже від самого ранку працюють на місці трагедії.
За рішенням Голови комісії її склад може бути змінено. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив урядовій комісії на чолі з Олегом Уруським підготувати звіт за результатами своєї роботи до 25 жовтня. Крім того, для забезпечення об"єктивного розслідування Глава Уряду доручив Міністру оборони Андрію Тарану відсторонити від виконання службових обов"язків посадових осіб, що були залучені в організації польоту. Також Уряд ухвалив розпорядження про виділення одноразової грошової допомоги в розмірі 1 млн 576 тис.
грн членам сімей загиблих.
Виплати передбачені згідно із законом України про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей. Члени Уряду вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих.
«Від імені всього Уряду хочу висловити співчуття родинам та близьким загиблих.
Словами неможливо передати біль цієї втрати.
На літаку були доблесні сини України», - наголосив Денис Шмигаль.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не мають колір,
І не вони роблять людину,
Тільки у розумній долі
Фінанси роблять дива знущання.

- Fin.Org.UA

Новини

23:03 - Звільнився керівник Офісу НКЦПФР, який їздив на Новий рік у Фінляндію
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 18 березня: Нацбанк оштрафував "Укрпошту", нафта понад $108, США та Ізраїль атакували газ Ірану
21:00 - "єБак" від Зеленського: "кешбек" на пальне профінансують всі українці
20:45 - США послабили санкції для угод із нафтовою компанією Венесуели
20:20 - Стало відомо, коли 13 мільйонів українців отримають по 1500 гривень
19:55 - Іран прирівняв нафтові об’єкти США до військових баз і пообіцяв вдарити по них
19:30 - Уряд ухвалив "кешбек на пальне": стало відомо, коли почне діяти програма
19:25 - Перебронювання працівників через "Дію" стало автоматичним
18:55 - Графік відключень на 19 березня: вночі світло не вимикатимуть
18:43 - Уряд вніс до Ради законопроєкт про компенсацію за пошкоджене житло
18:35 - Українські стартапи залучили майже пів мільярда доларів інвестицій у 2025 році
18:25 - За рік квартири в облцентрах України подорожчали: які ціни
18:15 - Українці віддають майже весь бюджет на базові речі – дослідження
18:00 - У Дії запустили можливість безшовного продовження бронювання працівників
18:00 - Змагання за право представити Україну на European Money Quiz 2026: понад 4 800 учнів долучилися до відбору
17:45 - Сектор з питань конкурентної політики
17:42 - Ціни на пропан у Європі сягнули чотирирічного максимуму – ЗМІ
17:35 - Українські miltech-інвестиції зросли майже у 20 разів за два роки
17:30 - Олексій Соболев обговорив з JETRO інвестиційну співпрацю та підготовку до URC 2026
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 19 березня
17:16 - Сектор охорони праці
17:13 - Чехія готова інвестувати в трубопровід "Дружба"
17:12 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:12 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:07 - Моніторинг основних подій в економіці України (січень 2026)
16:54 - Податківиця отримала підозру: вимагала 2 мільйони від прифронтового підприємства
16:47 - США та Ізраїль атакували газове родовище Ірану
16:40 - Ключові рішення НКЦПФР від 18.03.2026
16:30 - Мінекономіки запрошує до онлайн-обговорення актуальних питань у сфері оцінки впливу на довкілля


Більше новин