Держекоінспекцію реформують: використовують європейські законодавчі норми

15.09.2020 21:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У Державній екологічній інспекції працюють над законодавчими змінами, щоб імплементувати європейські норми до українського законодавства.
Про це розповів Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований на своїй сторінці у Facebook.  «Вчора підключився до онлайн-зустрічі проекту «Підтримка України в наближенні законодавства ЄС у сфері навколишнього природного середовища (якість атмосферного повітря, управління відходами)». Розповів, що Державна екологічна інспекція робить у цьому напрямку. Перше – це, звісно, законопроект №3091 «Про державний екологічний контроль», який дуже важливий для реформування природоохоронної галузі.
На останньому засіданні комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування я наполягав на тому, щоб проект закону був направлений на доопрацювання.
Впевнений, що тільки повний, заснований на європейських нормах, деталізований законопроект може бути прийнятий.
А для цього потрібні час та зусилля. Друге – Держекоінспекція працює над проектами постанов та наказів Міндовкілля, які дозволять упорядкувати нашу роботу.
Наприклад, зараз у міністерстві розглядається положення про порядок обчислення розміру відшкодування та сплати збитків, заподіяних внаслідок забруднення із плавзасобів.
Наказ про затвердження цього порядку дозволить нам нараховувати збитки за єдиними правилами», - написав Андрій Мальований. Голова ДЕІ сподівається на швидке втілення законодавчих ініціатив та бачить підтримку Міністерства довкілля та природних ресурсів на цьому шляху. «Зараз бачимо, що Міністерство довкілля та природних ресурсів активно підтримує нас на шляху реформування.
Тому чекаємо на швидке втілення всіх законодавчих ініціатив, які дозволять наблизити нашу країну до рівня Європейського Союзу в питанні захисту екології», - зазначив Андрій Мальований.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulation rules
SEC monitoring closely
Preventing frauds

- Fin.Org.UA

Новини

13:32 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:50 - Нікопольський завод феросплавів відсудив у Міндіча та Боголюбова 17,3 мільйона гривень
12:30 - ФГВФО за квартал продав права вимоги за кредитами на 963,2 мільйона гривень
12:21 - Порядок обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи
12:20 - Понад 1,9 млрд грн плати за землю – внесок платників у фінансовий потенціал Дніпропетровщини
12:19 - Податковий комплаєнс – сучасна модель взаємодії з платниками податків
12:17 - Оновлення реєстраційних даних – запорука своєчасного отримання податкової інформації
12:16 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери
12:15 - Надходження єдиного внеску у першому кварталі 2026 року зросли на 17,2 %
12:14 - Надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників транспортного податку зросли майже на 38 відсотків
12:12 - Місцеві бюджети: у першому кварталі 2026 року надходження зросли майже на 15 %
12:11 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини від платників частини чистого прибутку отримали майже 3,1 млн гривень
12:10 - Електронний кабінет:режим «Бланки звітності» надає можливість перегляду та вивантаження файлів електронних документів звітності
12:09 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи, які визначають МПЗ!
12:07 - Дніпропетровщина: за видобування залізних руд платники рентної плати поповнили місцеві бюджети на понад 486,0 млн гривень
12:06 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від сільськогосподарських товаровиробників надійшло майже 175,7 млн грн єдиного податку
12:04 - Деклараційна кампанія: строки подання декларації про доходи
12:02 - Деклараційна кампанія 2026: щоб правильно заповнити податкову декларацію, отримайте відомості про доходи
12:01 - Військовий збір зріс на понад чверть: до бюджету надійшло 43,5 млрд грн за квартал
12:00 - Уряд пришвидчує впровадження оборонних інновацій
11:59 - TAX Control – простий і зручний спосіб повідомити про порушення
11:44 - ДПС та ОТД Казначейства США узгодили подальші кроки цифрової трансформації податкового адміністрування
11:35 - Детінізація економіки: податкова фіксує відчутний прогрес
11:14 - Тіньові електронні сигарети: правоохоронці викрили масштабну схему
11:09 - Продаж подарункових наборів, які містять алкогольні напої: про відображення у чеках РРО/ПРРО цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку
11:08 - Перехід в середині року юридичної особи із спрощеної системи оподаткування (третя група) на загальну систему оподаткування: подання додатка з розрахунком загального МПЗ
11:07 - Щодо подання ФОПом при зміні групи платника ЄП заяви, у якій зазначається новий вид господарської діяльності
11:05 - Як визначається вартість успадкованого (подарованого) інвестиційного активу з метою оподаткування ПДФО?
11:04 - Протягом якого терміну приймається до розгляду Реєстраційна картка для отримання КЕП в КНЕДП ДПС?
11:02 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!


Більше новин