У Мінекономіки відбулася зустріч з представниками Посольства США в Україні стосовно інтелектуальної власності

15.09.2020 21:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У рамках міжнародного партнерства заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександр Романішин провів зустріч з представниками американського посольства в Україні, дипломатами Економічного відділу Семом Міхельсоном та Ероном Есліком, щоб обговорити хід реформи у сфері інтелектуальної власності. “У цьому році Україна покращила свій рейтинг у Глобальному інноваційному індексу 2020 і піднялася на дві позначки вище, ніж у минулому році, увійшовши до ТОП-2 країн економічної групи lower-middle income.
Зокрема, ми покращили результати в категоріях освіта, наукові дослідження та поширення знань.
Тобто, ми як ніколи по-справжньому розвиваємо сферу інновацій та інтелектуальної власності в Україні”, - зазначив Олександр Романішин. Під час зустрічі обговорили стан розвитку національного законодавства у сфері інтелектуальної власності в контексті останніх законодавчих змін щодо реформи патентного права та посилення охорони і захисту прав на торговельні марки та промислові зразки.
Також мова йшла про створення Національного органу інтелектуальної власності (НОІВ) та організаційні питання, які стосуються функціонування НОІВ. Учасники зустрічі також обговорили успішне просування реформи колективного управління майновими правами суб’єктів авторського права та суміжних прав.
Зокрема, станом на 14 вересня Міністерством зареєстровано 17 організацій колективного управління (ОКУ), які в свою чергу надали всі необхідні дані для оприлюднення їх на сайті Міністерства. Крім того, завершено акредитацію ОКУ у 2 сферах розширеного та 4 сферах обов"язкового колективного управління.
Також Мінекономіки оголошено новий конкурс за такими сферами: публічне виконання та публічне сповіщення музичних недраматичних творів. Окремим питанням було розглянуто стан боротьби з інтернет-піратством в Україні та легалізація неліцензійного програмного забезпечення в органах виконавчої влади.
Зокрема, за останній рік Департаментом кіберполіції припинено діяльність понад 50 піратських веб-ресурсів та торгових інтернет-майданчиків, на яких реалізовувалась контрафактна та фальсифікована продукція вітчизняних та іноземних товаровиробників.

Додати коментар

Користувач:
email:





Crashing market falls,
Fortunes lost in a moment,
Greed punished swiftly.

- Fin.Org.UA

Новини

21:49 - Енергонезалежність малого бізнесу: Уряд запускає програму підтримки ФОП до 15 тис. грн
21:00 - Новини 23 січня: Україна на межі гуманітарної катастрофи, Кличко закликав киян виїхати з міста
20:52 - Уряд запровадив гранти для малого бізнесу на купівлю енергообладнання
20:50 - Шахраї розсилають фейкові листи "від НБУ" з вимогою документів
20:28 - Українці подали до Міжнародного реєстру збитків сто тисяч заяв
20:20 - По 20 тисяч щомісяця: Зеленський анонсував доплати аварійним бригадам
19:55 - Глава ДТЕК: Україна на межі гуманітарної катастрофи після атак московія
19:48 - Тігіпко купує у Веревського елеватор на Черкащині
19:40 - Ситуація зі світлом різко ускладнилася, енергосистема на межі – ДТЕК
19:20 - Управління держборгом: уряд виконав одну з 15 рекомендацій аудиторів
19:10 - Україна отримає 4 млрд єн від Японії: куди спрямують кошти
19:00 - Експорт зерна "морським коридором" сягнув 100 мільйонів тонн
18:50 - Уряд хоче автоматизувати обмін інформацією щодо санкцій
18:45 - Золото прямує до найкращого тижня з 2020 року через Гренландію
18:44 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 22 січня 2026 року
18:42 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 20 січня 2026 року
18:40 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 19 січня 2026 року
18:40 - Компанії-зомбі та безробіття: в економіці Китаю не все так добре – FT
18:37 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 17 січня 2026 року
18:36 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 14 січня 2026 року
18:30 - Денис Шмигаль: країни G7+ підтвердили готовність прискорити допомогу енергосектору України
18:15 - Кличко поінформував, скільки ще будинків в Києві залишаються без опалення
18:04 - Типовий проект модульної теплиці
17:59 - Контроль за реалізацією проекту будівництва модульної теплиці
17:58 - Роз’яснення щодо деяких питань реалізації проектів щодо грантів в частині розвитку тепличного господарства
17:50 - Умови надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства
17:50 - 24 січня по всій Україні діятимуть графіки відключення світла
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 26 січня
17:40 - У Сакартвело розгорівся скандал через ймовірний реекспорт російського пального
17:30 - Запрошуємо на безкоштовний онлайн-семінар щодо впровадження вимог ЄС з благополуччя овець і кіз


Більше новин