Мінмолодьспорт підтримуватиме розвиток інститутів громадянського суспільства

15.09.2020 21:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За рахунок бюджетних коштів Міністерство молоді та спорту України буде і далі підтримувати проекти на конкурсних засадах, а також підвищувати спроможність громадських організацій інституційною підтримкою, щоб підсилювали свої команди і ефективніше працювати.
На цьому сьогодні у м.
Дніпро наголосила заступник Міністра молоді та спорту Марина Попатенко в рамках проекту «Стандарти належного врядування громадських і благодійних організацій.
Як це впливає на моє місто?» «Основними бенефіціарами ми вбачаємо дитячі та молодіжні ГО, тому що нам важливо, щоб це був громадський сектор, який співпрацює безпосередньо з молоддю.
Напрацювання і тренінги по всій Україні, які відбуваються спільно з Офісом Президента, Міністерством молоді та спорту України і Координатором проектів ОБСЄ в Україні, нам дуже важливі, адже ті результати можуть лягти в основу головного регулятивного документа постанови №1049 Кабінету Міністрів України та можуть бути взяті до уваги в Стратегію розвитку громадянського суспільства, яка зараз доопрацьовується," – зазначила заступник Міністра. За її словами, Інститут громадянського суспільства має довіряти державним механізмам і відповідно критеріями спільної співпраці мають бути: стандарти належного врядування, взаємовідповідальність і взаємодія ОГС і органів державної влади.

Додати коментар

Користувач:
email:





Серце б’ється швидко,
Подивись на свій портфель,
Збагатній просто так.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 23 лютого: зупинка експорту електроенергії з Словаччини
20:56 - В "Укренерго" розповіли, чи вплине припинення постачання електроенергії зі Словаччини на Україну
20:45 - На відновлення енергетики Україні потрібно 90,6 мільярда доларів на наступні десять років
20:25 - Денис Шмигаль: Україні знадобиться $90,6 млрд для відновлення та модернізації енергетичного сектору
20:25 - Пріоритетні проєкти на 2026 рік потребують 15 мільярдів – Кулеба
20:13 - На Одещині відновили електропостачання на підстанції
20:00 - Денис Шмигаль провів зустріч з Послом Японії в Україні Масаші Накагоме та Головним представником JICA в Україні Осаму Хатторі
19:55 - У січні кредиторам збанкрутілих банків виплатили 193 мільйона гривень
19:51 - Відключення світла 24 лютого триватимуть усю добу
19:40 - Індія планує до 2030 року залучити 19,7 мільярдів доларів від ІРО
19:25 - Уряд виділив 246,4 мільйони гривень на підтримку працівників аварійно-ремонтних бригад
19:15 - Додаткові виплати за січень отримають 4700 комунальників та залізничників
19:00 - Колонка Андрія Пишного "Відверто про кредитування" для Інтерфакс Україна
18:49 - Українці активно скуповують золото: які дані щодо інших дорогоцінних металів
18:35 - Європа замінила московитський дизель на американський, а Бразилія – навпаки
18:32 - Фіцо заборонив постачати електроенергію в Україну
18:10 - На Харківщині врегулювали проблемне питання водопостачання громадам
18:03 - У московії очікують закриття сотень тисяч кафе і пекарень через нові податки
18:00 - Енергетики в Одесі повернули світло понад 80 тисячам родин
17:40 - Російська нафта продається з найбільшою знижкою з 2023 року
17:30 - Експорт олії переорієнтовується з портів на західний кордон – ЗМІ
17:21 - Світовий банк підвищив оцінку потреб України на відновлення
17:07 - Рада напрацьовує механізми передачі землі захисникам України
17:05 - "Нафтогаз" вперше імпотував газ через Німеччину
17:00 - Уряд впорядкував механізм водопостачання для прифронтових громад Харківської області
16:55 - Американці хочуть викупити родовище російського "Лукойлу" в Іраку
16:46 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 24 лютого
16:45 - Уряд виділив 246,4 млн грн для підтримки працівників, які відновлюють інфраструктуру після масованих ракетних атак
16:30 - Як обрати будинок в умовах відключень
16:26 - Інтерв’ю Андрія Пишного для ютуб-каналу STERNENKO про стан економіки, інфляцію, кредитування та шаги замість копійок


Більше новин