В апреле российское производство нержавейки упало на 2,3%

28.05.2020 14:48 | Укррудпром

14:00 28 мая 2020 года

Производство нелегированной стали (в слитках или в прочих первичных формах) и полуфабрикатов в РФ из неё составило за апрель 4,7 млн т — на 2,3% меньше в годовом соотношении и на 1,5% по сравнению предыдущим месяцем. За январь-апрель металлургические предприятия РФ ухудшили данный показатель на 1,8%, сообщается в в бюллетене “Информация о социально-экономическом положении России” Федеральной службы государственной статистики.Об этом написал портал “Металлоснабжение и сбыт”.

Производство нержавеющей стали (в слитках или прочих первичных формах) и полуфабрикатов из неё составило в течение апреля 16 тыс. т. Снижение к апрелю 2019 г. — 16,9%, относительно марта — 7,2%. За январь-апрель текущего года производство нержавеющей стали увеличилось в годовом соотношении на 7,5%.

Производство прочей легированной стали (в слитках или в прочих первичных формах) и полуфабрикатов из неё сократилось в годовом сопоставлении на 17,3%, к марту — на 2,9% до 1,2 млн т. За 4 месяца показатели выросли на 11,4%.

Производство готового проката составило за апрель 4,9 млн т — на 7,1% меньше в годовом соотношении, но на 0,2% больше к предыдущему месяцу. Улучшение показателей за январь-апрель составило 1,3%.

В апреле 2020 г. индекс металлургического производства в РФ составил по сравнению с соответствующим месяцем предыдущего года 92,9%, в январе-апреле — 98,6% по сравнению с 4 месяцами 2019 г.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ділянки підуть,
Берегти їх власники
І розум, й мудрість

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.03.2026
18:16 - Зростання цін на бензин триватиме "лише кілька тижнів" – адміністрація Трампа
17:45 - Італія може знизити податки на паливо через війну на Близькому Сході
17:16 - Суд не дозволив повернути Міністерству оборони їдальню в Ужгороді
16:48 - Туніс планує розширити свій головний аеропорт за мільярд доларів
15:50 - "На злодієві шапка горить": у МЗС відповіли Сійярто щодо захоплених українських грошей
15:00 - ЄС може пом’якшити деякі кліматичні правила через кризу в енергетиці
14:08 - В НБУ повідомили, як крадіжка Угорщиною валюти Ощадбанку вплине на курс
13:50 - ОАЕ після Кувейту почали скорочувати видобуток нафти
12:50 - Кувейт оголосив форс-мажор: країна почала урізати видобуток нафти
11:50 - Замість московія: знайшли маршрут нафти, що б’є по позиції Орбана
10:45 - Ізраїль ударив по паливних сховищах Ірану, вибухи сколихнули Тегеран
10:00 - Дорога американська мрія: Cadillac заходить у "Формулу-1"
10:00 - У московії заявили про ракетний удар по підстанціях Бєлгорода: у місті зникли світло та вода
18:15 - В НАН заявили, що до ремонту мосту Патона потрібно братися невідкладно
17:20 - Юрист розповів, чи висунули обвинувачення для раніше затриманих в Угорщині співробітників Ощадбанку
16:15 - Торік в Україні жінки очолили третину нових компаній: в яких сферах
15:10 - Інтернет-магазин НБУ відновив свою роботу після кібератаки
14:20 - Ворог атакував будівлю головпоштамту "Укрпошти" в Краматорську
13:57 - Прокуратура не змогла відсудити гроші у компанії, яка очищала русло Десни
13:15 - УЗ відновила більшість пошкоджених ділянок після атак московія, поїзди повертаються до графіків
12:47 - Миколаїв отримає 40 трамваїв зі Швеції: є попередня домовленість
12:41 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
12:37 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
11:42 - Наслідки захоплення інкасаторів в Угорщині: НБУ обміняє банкам безготівкову валюту на кеш
10:37 - У Києві без тепла 1905 будинків через нову атаку на енергооб’єкт – Кличко
10:20 - В "Укренерго" розповіли про наслідки масованої атаки московія на енергетику 7 березня
10:00 - Ворог атакував порт на Одещині: спалахнув резервуар з олією
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин