Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня – рішення Уряду

25.03.2020 17:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно.
Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну. “З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним.
Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.
Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати.
Однак воно обов’язково відбудеться.
Це також змінить терміни проведення вступної кампанії.
Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій.
Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний. Також передбачається зміна формату проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра, 26 березня 2020 року. Нагадуємо, що з 12 березня 2020 року рішенням Уряду в Україні було запроваджено карантин для усіх закладів освіти. У відповідь на це рішення МОН рекомендувало закладам освіти: відмовитись від проведення та участі у масових заходах в приміщеннях та на території закладів освіти, зокрема пробного зовнішнього незалежного оцінювання, олімпіад, змагань, конкурсів, виставок тощо; не направляти здобувачів освіти та співробітників закладів до країн з високим ступенем ризику зараження; інформувати здобувачів освіти та співробітників закладів щодо того, як запобігти поширенню хвороби, та дій у випадку захворювання; розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідеміологічної ситуації; розробити заходи щодо часткового переведення працівників на дистанційну роботу; забезпечити профілактичні заходи, які попередять масове розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій; виділити у гуртожитках закладів профтеху, фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти місця для ізоляції здобувачів освіти з ознаками гострих респіраторних захворювань; виконувати рішення тимчасових обласних протиепідеміологічних комісій; обмежити проведення запланованих нарад, перевірок, експертиз до нормалізації епідеміологічної ситуації.  МОН також надало роз’яснення, що у зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину педагоги максимально мають бути переведені на роботу в гнучкому та дистанційному режимі, при цьому навіть за працівниками, що фактично не виходять на роботу, за законом зберігається середня заробітна плата.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market ebbs and flows
Chaos turned into order
Capital's heartbeat.

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
18:00 - Національний банк у березні 2026 року застосував до одного банку і п’яти небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
17:35 - Слов'янська ТЕС зупинила роботу внаслідок ворожих атак
17:25 - Російський НПЗ за 800 кілометрів від України зупинив роботу після атаки дронів
17:00 - Україна об’єднає енергоринок з ЄС: Рада ухвалила закон про market coupling
16:30 - Як отримати житло від держави: три актуальні програми компенсацій
16:20 - Рада продовжила дію військового збору на 3 роки після завершення війни
16:00 - Ціна на російську нафту зросла до найбільшої за 13 років
15:57 - Ключові рішення НКЦПФР від 07.04.2026
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.04.2026
15:30 - На окупованій Луганщині забирають працівників промисловості на війну проти України
15:00 - Повідомлення про учасника індустріального парку «Сигнівка»
15:00 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:55 - В Україні стартувала виплата Нацкешбеку за лютий
14:35 - Нідерландський банк-гігант не зміг вийти з російського ринку
14:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:23 - Декларування 2026: учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни мають право на податкову знижку за оренду житла
14:21 - Як відображається у Звіті № 1-ВП продукція / товар, переданий у власну роздрібну мережу?
14:20 - Доходи нараховані (виплачені) ФОП, місцезнаходження або місце проживання яких тимчасово окупована територія: відображення у звітності
14:18 - Де платник може ознайомитися з інформацією щодо частки неотриманих грошових коштів за операціями РЕЗ?
14:12 - Заповнення заяви про проставлення апостиля у разі її подання представником юридичної особи
14:12 - Правоохоронці викрили чергову схему на "єВідновленні"
14:04 - За яким ідентифікатором форми необхідно подавати повідомлення про мережеві адреси, на яких здійснюється пропонування до продажу підакцизних товарів?
14:00 - Виплата кешбеку за лютий розпочнеться з 7 квітня
14:00 - Великодній кошик за п’ять років подорожчав майже вдвічі
14:00 - В Києві переглянуть тарифи на проїзд в громадському транспорті
13:58 - Які документи надаються ФОПом іншому суб’єкту господарювання для уникнення подвійного нарахування єдиного внеску?
13:46 - Із скриньки РРО або з місця проведення розрахункових операцій із застосуванням ПРРО викрадено готівку: дії суб’єкта господарювання
13:45 - СБУ повідомила про підозру капітану, який керував суднами "тіньового" флоту московія
13:40 - "Склад серйозно пошкоджено": росіяни атакували виробника снеків Flint, Сан Санич, Big Bob


Більше новин