СБУ раскрыла схему финансирования “ЛНР” через Южную Осетию

19.01.2020 09:12 | Укррудпром

09:00 19 января 2020 года

Служба безопасности Украины сообщила, что раскрыла схему финансирования Россией “ЛНР”. В сообщении силовиков говорится, что правительственные и неправительственные структуры РФ создали на собственной территории и в регионах Донбасса специальные финансовые учреждения. 

Для финансирования “ЛНР” был использован банк, зарегистрированный на территории Южной Осетии, через который российские власти переправляли деньги в “государственный банк ЛНР”. После получения средств финучереждением “ЛНР” деньги распределяются “министерством финансов ЛНР”.

По данным следователей СБУ, ежегодный объем финансирования оккупированных территорий Луганской области превышает 30 миллиардов рублей.

Правоохранители объявили чиновникам самопровозглашенной “республики” о подозрении в финансировании действий, совершенных с целью насильственного изменения или свержения конституционного строя, захвата государственной власти, изменения границ территории и государственной границы Украины. Они объявлены в розыск.

В ближайшее время обвинения в отношении “властей ЛНР” будут направлены в суд для вынесения заочного приговора, сообщили в СБУ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economies,
Interconnected markets,
Trade deals and tariffs.

- Fin.Org.UA

Новини

18:05 - Програв апеляцію: держава забирає майно ексначальника Запорізького обласного ТЦК
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 28 квітня
17:53 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів, що регулюють касову роботу
17:44 - 70% молодих росіян почали відмовлятися від зустрічей із друзями через брак грошей
17:30 - СЕО одного з лідерів ринку лоукостів розповів, чи очікує сектор дефіцит пального
17:27 - Шахраї "згодували" банкоматам сувенірні купюри на два мільйона гривень
17:23 - НКЦПФР обговорила з міжнародними банками можливості залучення інвесторів до українських муніципальних облігацій
17:06 - ЄБРР може запровадити з банком "Львів" розподіл ризиків
17:00 - НБУ завершує серію "Флора і фауна України" пам’ятною монетою "Чорнобиль. Відродження. Зубр"
16:55 - Херсонські аграрії першими отримали компенсації за втрачені посіви
16:35 - Україна та Польща укладуть угоду про контроль у спільних пунктах пропуску – Свириденко
16:30 - Чи можна відбудувати країну без жінок
16:21 - В Україні змінили вимоги щодо впливу на довкілля
16:18 - Деклараційна кампанія -2026
16:16 - Електронні сервіси – фундаментальний елемент сучасної податкової системи
16:15 - Щодо складання, затвердження і виконання річних фінансових планів
16:15 - На Львівщині викрили хакерів, які зламували ігрові акаунти Roblox
16:14 - Трудові відносини: офіційне оформлення найманих працівників – запорука діяльності без порушень
16:12 - ПДВ: про участь у відеоконференції представників платника
16:11 - До уваги платників податків!
16:07 - Надання неприбутковою організацією гуманітарної допомоги: особливості відображення у звітності за певних умов
16:06 - Декларація з акцизного податку: заповнення рядка 8 «Зміст помилки» додатку 7
16:05 - Чи є бюджетним грантом компенсація витрат на сплату процентів за Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» Національною установою розвитку?
16:04 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
16:03 - Податковий календар на 28 квітня 2026 року
16:02 - Дніпропетровщина: понад 271,1 млн грн – внесок до місцевих бюджетів від платників податку на прибуток підприємств
16:01 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини за видобування надр місцевого значення надійшло майже 3,6 млн грн рентної плати
16:00 - Понад 12,4 млрд грн єдиного внеску: надходження від платників Дніпропетровщини зросли на 22,4 % у порівнянні з минулорічними
15:58 - Фактичні перевірки офісу та спеціалізованого автомайданчику
15:57 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Особливості подання декларації про майновий стан і доходи за 2025 рік»


Більше новин