Офіс латвійської Агенції інвестицій та розвитку поновить роботу в Україні, - Дмитро Кулеба

06.12.2019 19:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Латвія поновить в Україні роботу офісу Агенції інвестицій та розвитку, що дасть поштовх розвитку двосторонньої інвестиційної співпраці та торгівлі.
Про це після зустрічі з Міністром економіки Латвійської Республіки Ралфсом Неміро 6 грудня у Ризі (Латвія) заявив Віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба. “Офіс латвійської Агенції інвестицій та розвитку у Києві  сприятиме щоденному діалогу між українським і литовським бізнесом і дасть потужний імпульс розвитку двосторонньої інвестиційної співпраці.
Відновлення роботи офісу після трьох років перерви - це чіткий сигнал, що іноземні інвестори бачать позитивні зміни в Україні.
Буде більше інвестицій і більше торгівлі з нашим другом і країною ЄС Латвією”, - впевнений Дмитро Кулеба. Ралфс Неміро повідомив, що офіс відновить свою роботу вже наступного року, після завершення технічних процедур. Кулеба та Неміро також домовилися реформувати роботу Міжурядової українсько-латвійської комісії з економічного, промислового, наукового і технічного співробітництва, співголовами якої вони є.
Зокрема, сторони вирішили запровадити механізм регулярного моніторингу виконання погоджених сторонами рішень для забезпечення їх ефективного виконання. Співголови домовилися, що наступне засідання комісії відбудеться у травні 2020 року у Києві.
Пріоритетними темами засідання попередньо визначені діджиталізація, сільське господарство, фармацевтика та логістика. Віце-прем’єр-міністр запропонував провести на полях комісії спеціальний бізнес-форум, що сприятиме налагодженню контактів між українськими та латвійськими підприємцями. «Бізнес контракти роблять міжнародні контакти, тому повинні налагоджувати не лише зв`язки між урядами, а й сприяти якомога більш продуктивним контактам безпосередньо між підприємцями наших двох країн», - наголосив Дмитро Кулеба.
Ралфс Неміро радо підтримав ідею проведення такого форуму. Довідково Станом на 1 липня 2019 року обсяг інвестицій Латвійської Республіки в Україну склав 41,5 млн дол.
США, зокрема в професійну, наукову та технічну діяльність – 9,6 млн дол.
США (23,1%); фінансову та страхову діяльність – 8,2 млн дол.
США (19,6%); промисловість – 5,7 млн дол.
США (13,8%).
Обсяг українських інвестицій до економіки Латвії за цей самий період склав 72,1 млн дол.
США.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – папірці,
Але на них ґрунтується
Економіка.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 23 квітня: розблокування 90 мільярдів євро кредиту від ЄС, арешт рахунків "Оптіма-Фарм"
20:50 - В Україні розширили програму підтримки для ВПО: що змінилось
20:50 - Стартує повторне обговорення змін щодо оновлення порядку роботи компаній, що здійснюють операції з оброблення та зберігання готівки
20:45 - Іран заявив, що його центробанк отримує гроші від проходу суден через Ормуз
20:15 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 24 квітня
20:10 - Україна прагне мати 25 ГВт номінальної потужності АЕС до 2050 року – Шмигаль
19:40 - США захопили пов'язаний з Іраном танкер
19:10 - В Чернігові та області залишились без світла десятки тисяч споживачів: причина
18:55 - Netflix розширив програму викупу власних акцій
18:50 - Іран обходить морську блокаду США і продовжує експорт нафти
18:40 - На Харківщині обговорили практичні рішення для підтримки агросектору в умовах війни
18:25 - Пропонується оновити порядок виконання міжбанківських платіжних операцій через СЕП
18:20 - Одещина стала регіоном із підвищеним рівнем підтримки бізнесу
18:12 - За квартал "Укрзалізниця" продала 5,3 мільйона "квитків з держпідтримкою"
17:56 - Досвід країн-членів ЄС у впровадженні вимог щодо благополуччя сільськогосподарських тварин під час транспортування та здійснення заходів контролю дотримання цих вимог
17:51 - Наказ Мінекономіки від 22 квітня 2026 року № 5236 «Про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ»»
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 24 квітня
17:45 - Мінекономіки в Брюсселі обговорило проєкт стратегії економічної трансформації України до 2035 року
17:42 - Рівень підроблення банкнот національної валюти знизився утричі
17:36 - Особливості подання фінансової звітності у 2026 році: НКЦПФР взяла участь у круглому столі
17:20 - На одному з КПП на кордоні з Польщею до літа обмежать рух
17:18 - Галущенко програв апеляцію щодо "запобіжки" – залишається під вартою
17:12 - московія вдарила по залізничній інфраструктурі Кривого Рогу
17:00 - Уряд удосконалив роботу Науково-експертної ради з питань клімату та озонового шару
17:00 - Київстар розпочинає тестування роботи месенджерів через супутник (в режимі Light Data)
16:40 - У Мінрозвитку розповіли, скільки будинків подалися на "СвітлоДім": яке обирають обладнання
16:30 - Цифрова країна з кешовими звичками
16:25 - Прокурори уклали угоду з фігурантом у справі ексзаступника Галущенка
16:15 - В Україні оновили умови грантових програм для агросектору: що змінилось
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.04.2026


Більше новин