British Steel с большой вероятностью попадёт в руки китайской Jingye Group

12.11.2019 12:36 | Укррудпром

12:15 12 ноября 2019 года

Китайская диверсифицированная группа Jingye Group, по данным британской прессы, стала наиболее вероятным покупателем металлургической компании British Steel, обанкротившейся и выставленной на торги в мае 2019 г.

Как передает портал “Металлоснабжение и сбыт”, ранее преимущественным покупателем считалась турецкая компания Ataer, подразделение военного пенсионного фонда OYAK, который, в частности, является крупнейшим акционером крупнейшей турецкой металлургической компании Erdemir. Однако переговоры с Ataer с британскими органами по управлению имуществом не привели к достижению взаимоприемлемого соглашения.

Китайская компания предлагает за активы British Steel 70 млн. ф.ст. ($89 млн.). Она заявляет о намерении расширить производительность комбината Scunthorpe, крупнейшего предприятия в активах British Steel, от 2,5 млн. до более 3 млн. т.

Британские власти готовы предоставить покупателю British Steel порядка 300 млн. ф.ст. в виде займов, налоговых льгот и грантов.

В настоящее время производственные мощности Jingye Group, расположенные в китайской провинции Хэбэй, достигают 12,5 млн. т стали в год. Компания выпускает, в основном, арматуру и горячекатаный прокат. В число ее основных сфер бизнеса входят строительство, отели и туризм.

Додати коментар

Користувач:
email:





Шалений ритм бірж,
Серце б'ється із напруги
Хто на мільйоні

- Fin.Org.UA

Новини

11:42 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
11:40 - Робота без укладення трудового договору позбавляє працівника соціальних гарантій
11:38 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
11:37 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю – це не лише соціальна відповідальність, а й економічний стимул для роботодавця
11:35 - Переваги електронного листування
11:31 - За спецвикористання води загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 26,6 млн грн рентної плати
11:28 - Електронні сервіси від ДПС – складова реалізації Національної стратегії доходів
11:23 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 474,8 млн грн податку на нерухомість
11:23 - Реквізити бюджетних рахунків та рахунків для сплати єдиного внеску для платників Дніпропетровської області
11:22 - Відчуження об’єкта оподаткування або об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням, протягом 10 робочих днів після їх придбання: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
11:21 - ФОПом на загальній системі оподаткування отримано дохід від видів діяльності, не зазначених в реєстраційних даних платника податку: оподаткування
11:20 - В яких випадках сума доходу, отриманого фізичною особою від продажу земельної ділянки, не підлягає оподаткуванню ПДФО?
11:19 - Юридична особа – нерезидент є власником земельної ділянки: сплата земельного податку
11:18 - Про перерахунок суми транспортного податку у разі виявлення розбіжностей між даними, зазначеними у ППР та даними, підтвердженими платником
11:16 - Яка застосовується відповідальність за видачу фіскального чека, в якому відсутній реквізит цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої?
11:15 - Чи застосовується ПСП до заробітної плати фізичної особи, яка зареєстрована ФОПом?
11:13 - Рієлторам необхідно надсилати до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості
11:12 - Які форми фінансової звітності подають платники податку на прибуток, що складають фінансову звітність за національними стандартами?
11:01 - До уваги платників ПДВ!
10:59 - Громадяни можуть один раз на рік продати легковий автомобіль без податкових наслідків
10:58 - Власники вендингових автоматів зобов’язані враховувати норми, встановлені законодавством
10:57 - Особливості заповнення звітів за формами №1-ВП/№1-ОП з використанням різних кодів продукції
10:55 - Витяг з реєстру страхувальників платники єдиного внеску і застраховані особи можуть отримати у зручний спосіб
10:54 - Екологічний податок: до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надійшло понад 71,7 млн гривень
10:53 - На Дніпропетровщині на обліку в податковій понад 84,6 тис. РРО/ПРРО
10:52 - Дніпропетровщина: майже 2,9 млрд грн – внесок платників єдиного податку до місцевих бюджетів
10:50 - Дніпропетровщина: чергова зустріч із представниками ветеранської спільноти у форматі відкритого діалогу
10:40 - Головний нафтовий термінал Ірану спорожнів: відвантаження, схоже, стали
10:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:34 - Мінімізація податкових ризиків: практичні кейси від податкової Дніпропетровщини


Більше новин