Бизнес Петра Порошенко дал понять, что он — чисто зверинец

17.09.2019 17:48 | Укррудпром

17:30 17 сентября 2019 года

Кондитерская корпорация Roshen подписала спонсорское соглашение с Черкасским зоологическим парком и городскими властями о продлении реконструкцию Черкасского зоопарка. Об этом говорится в сообщении корпорации.

Как сообщается, корпорация инвестирует в модернизацию зоопарка 300 млн грн в течение 20 лет, при этом бренд корпорации в течение 25 лет будет отображаться в названии зоопарка — “Черкасский зоопарк Roshen”. На эти средства планируется провести реконструкцию входной группы, озера, сделать экспозицию пингвинов и прочее.

Общая площадь открытых вольеров Черкасского зоопарка составляет 2272 кв. м, водоемов — 500 кв. м. Экспозиционные вольеры рассчитаны на 2 медведей, 5 волков и 4 выдр.

Как сообщалось, ранее один из крупнейших производителей кондитерских изделий в Украине корпорация Roshen открыла первое кафе Nice on cafe при фирменном магазине на проспекте Науки, 1 в Киеве. 

Корпорация Roshen является одним из активов бывшего президента Петра Порошенко, включает пять кондитерских фабрик, в том числе Киевскую, Кременчугскую, две Винницкие (Украина), Клайпедскую (Литва) и Bonbonetti Choco (Венгрия), производит в год около 450 тыс. тонн продукции 350 видов кондитерских изделий.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Numbers read like hieroglyphs
Analysts debate

- Fin.Org.UA

Новини

13:33 - До уваги суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями!
13:32 - Юридичною особою військовослужбовцю, який перебуває в зоні бойових дій, надана благодійна допомога в грошовій формі: що з оподаткуванням ПДФО та військовим збором?
13:30 - До уваги експортерів!
13:26 - Окремі категорії громадян мають право на пільги зі сплати плати на землю
13:22 - Безбар’єрність послуг: для оновлення персональних даних в ДРФО громадяни можуть подати заяву онлайн
13:20 - Від платників рентної плати за видобування нафти до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло 753,1 тис. гривень
13:18 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від юридичних осіб - платників податку на нерухоме майно майже 338,0 млн гривень
13:16 - Загальний фонд держбюджету: надходження від платників Дніпропетровщини перевищили минулорічні на 12,3 %
13:15 - Розвиток компетенцій та сучасний HR: делегація ДПС ознайомилася із досвідом Литви
13:15 - Україна продовжила антидемпінгове мито проти Китаю та почала нове розслідування
13:14 - Туристичний збір: громади отримали 112 млн гривень за 4 місяці
13:12 - Зафіксовано масову фішингову розсилку нібито від імені ДПС – не відкривайте шахрайські листи
13:11 - Зафіксовано масову фішингову розсилку нібито від імені ДПС – не відкривайте шахрайські листи
13:10 - SAF-T UA: ДПС провела відкритий вебінар для понад 1000 представників великого бізнесу
13:05 - Прозорість контролю, боротьба з тінню та міжнародне оподаткування: фокуси розмови із Німецько-Українською промислово-торговельною палатою
13:03 - Влада московія передумала фінансувати заміну старого цивільного флоту
13:00 - Інклюзивні по-справжньому. Як BAT Україна змінює культуру, а не лише правила
12:59 - Unlock the Secrets of the Universe with Astroma
12:54 - Unlock the Secrets of the Universe with Astroma
12:38 - У Запоріжжі "фірми зі зв’язками" освоїли мільярд на підземних школах – ЗМІ
12:30 - Два драйвери економіки на наступне десятиліття
12:25 - "Акумен" судиться з "Укренерго": вимагає 67 млн
11:58 - На Київщині викрили масштабне привласнення гумдопомоги
11:40 - ЄЦБ може підняти відсоткові ставки у червні вперше за майже 3 роки
11:30 - НБУ спільно з ЄБРР і Korn Ferry презентували скорингову модель самооцінки фінансових установ, дружніх до ветеранів та ветеранок
11:25 - На Полтавщині близько трьох тисяч абонентів – без газопостачання
11:10 - У Києві відновили рух на кількох вулицях, перекритих після ударів московія
11:09 - (STS) Surface Treatment Using Organic Solvents including Wood and Wood products Preservation with Chemicals
10:50 - Аграрії засіяли 5,6 млн гектарів ярих зернових та зернобобових культур
10:45 - Україна скоротила експорт зернових: обсяги однієї культури зменшилися в 54 рази


Більше новин