Мінсоцполітики та Міністерство Австрії з соціальних справ співпрацюватимуть щодо евакуації важкохворих дітей та розвитку комплексної реабілітації людей з інвалідністю

17.05.2022 16:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна провела зустріч з Федеральним Міністром Республіки Австрія з соціальних справ, охорони здоров’я, піклування та захисту прав споживачів Йоханнесом Раухом. Сторони обговорили співпрацю в питаннях евакуації важкохворих дітей з вразливих категорій, розвитку комплексної реабілітації людей з інвалідністю, надання допомоги літнім людям, які потребують стороннього догляду. Австрія вже прихистила 298 українських дітей з вразливих категорій, які були евакуйовані з території України.
Щороку Австрія приймає на оздоровлення, лікування та реабілітацію не лише дітей, але і військових, які боронять нашу землю вже 8 років. «Зараз ми маємо 427 дітей з 5 дитячих закладів, які потребують евакуації та суттєвої підтримки впродовж і після евакуації.
Значна частина з цих дітей важкохворі, лежачі, мають тяжку та помірну форму ментальних розладів.
Всі вони потребують прихистку, медичних послуг та комплексного догляду.
Ми обговорили можливість прийняти частину цих дітей в Австрії», - прокоментувала Марина Лазебна. Сторони обговорили 4 проекти розширення потужностей та підвищення якості послуг центрів комплексної реабілітації для людей з інвалідністю у Львівській, Київській та Вінницькій областях.
Їх реалізація дозволить суттєво збільшити охоплення реабілітаційними послугами людей, які їх потребують. Також Міністр повідомила про потреби у забезпеченні гігієнічними засобами та ліками, спеціалізованими реабілітаційними програмами та паліативним доглядом літніх людей, які потребують стороннього догляду та отримують такий догляд вдома або в стаціонарних умовах. За результатами зустрічі сторони домовились найближчим часом в робочому порядку погодити конкретні кроки щодо співпраці в зазначених напрямках.

Додати коментар

Користувач:
email:





Interest rates shift
Credit, mortgages, loans adjust
Borrowers beware

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 25 травня: Казахстан не стягне ні долара з "Газпрому", нові правила приватизації
20:30 - 23 банки домовилися розширити доступ до фінансування для оборонних підприємств
20:02 - Податкова служба зафіксувала масову фішингову розсилку
19:23 - московія продасть найбільші нафтові порти щоб закрити "діру" в бюджеті – ЗМІ
18:55 - "Київтеплоенерго" замовило котельні: підрядник фігурує у кримінальному провадженні
18:40 - Сизранський НПЗ в московії зупинився після атак України і може стояти ще місяць
18:20 - За ініціативи НБУ найбільші банки підписали меморандум щодо розширення доступу підприємств ОПК до кредитування
18:15 - Уряд "зруйнував схему", змінивши правила малої приватизації
18:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
17:55 - Долар не росте: Нацбанк оприлюднив курс валют на 26 травня
17:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:50 - Проєкт Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:42 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:25 - У квітні сума на банківських рахунках українців зросла на 40 мільярдів гривень
17:24 - Моніторинг викидів у повітря та воду від установок, що підпадають під дію Директиви IED
17:22 - (ROM) Monitoring of Emissions to Air and Water from IED Installations
17:16 - Чорна металургія
17:11 - (FMP) Ferrous Metals Processing Industry
17:07 - Студенти можуть заробити влітку до 45 тисяч гривень на місяць – OLX Робота
17:00 - Шахрай з сумнівною ліцензією: Комісія попереджає про «інвестора» Войтенка
17:00 - REACH і CLP: Україна вперше взяла участь у засіданні Європейського хімічного агентства
17:00 - Ти вже в чужій звітності
16:30 - Енергетична автономність для бізнесу: ефективні рішення від ОТП БАНК та СОЛАРБУД СЕРВІС
16:20 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»
16:14 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»
16:12 - Наказ Мінекономіки від 25.05.2026 № 6204 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо особливостей здійснення закупівель послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення"
16:12 - Російські ФСБшники заявили, що виявили міни на судні, яке прийшло з порту ЄС


Більше новин