Новым главой ПАСЕ избрали нидерландского сенатора Тини Кокса

24.01.2022 16:54 | Укррудпром

16:20 24 января 2022 года

 Новым президентом Парламентской Ассамблеи Совета Европы (ПАСЕ) избран представитель от Нидерландов Тини Кокс, известный пророссийской позицией. 

Как передает Укринформ, об этом сообщается в Твиттере ПАСЕ.

“Поздравляем Тини Кокса (Нидерланды, UEL), который только что избран следующим президентом Парламентской ассамблеи”, — говорится в сообщении.

Как отмечается, Кокс набрал 164 голоса, а другой кандидат от Украины Мария Мезенцева — 80 голосов.

Кандидатуру Мезенцевой предложили 40 коллег из разных стран и почти всех партий ПАСЕ, кроме той, от которой шел депутат из Нидерландов.

Как сообщал Укринформ, 24 января в Страсбурге начинает работу зимняя сессия Парламентской ассамблеи Совета Европы, которая продлится до 28 января.

Кокс известен своей пророссийской позицией в ПАСЕ. В апреле 2019 года он подготовил доклад “Роль и миссия ПАСЕ: главные вызовы будущего”, в котором отстаивал создание альтернативного механизма введения санкций против стран, нарушающих принципы Совета Европы. По мнению украинских делегатов, первоначальный текст доклада содержал нормы, позволяющие вернуть в ассамблею делегацию России. 10 апреля 2019 г. Парламентская ассамблея Совета Европы одобрила резолюцию о поддержке этого доклада Кокса, из окончательного текста которого упомянутые нормы были исключены.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish market rise,
Investors cheer and shout loud,
Capital success.

- Fin.Org.UA

Новини

11:32 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:25 - Податкова нагадує ФОПам про новий порядок подання розрахунку
11:21 - Який порядок заповнення та подання заяви за формою № 1-ОПП у разі включення/невключення юридичної особи в Реєстр ВПП?
11:20 - Про скасування нарахування військового збору
11:19 - Про антикорупційний сервіс "Пульс" Державної податкової служби України
11:17 - Наближені до Кремля аналітики прогнозують затяжний спад російської економіки
11:13 - Принципи роботи Офісу податкових консультантів
11:12 - За добу інвестиційний інтерес до Венесуели зріс з 0% до 99% – екскерівник Chevron
11:11 - До уваги платників ПДВ!
11:11 - Національна стратегія доходів до 2030 року: удосконалення процесів організації та проведення документальних і фактичних перевірок
11:10 - Платникам податку на прибуток підприємств!
11:09 - Надомна/дистанційна робота: обов’язок роботодавця
11:08 - Який порядок заповнення та подання заяви за формою № 1-ОПП у разі включення/невключення юридичної особи в Реєстр ВПП?
11:08 - Надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю): як визначається об’єкт оподаткування ПДФО?
11:07 - Держава сплачуватиме ЄСВ за цивільних осіб, позбавлених особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України
11:05 - Безбар'єрність: доступ до інформації та електронних послуг
11:03 - Працівнику (водію) підприємства відшкодовано витрати за поданим авансовим звітом з інформацією про плату за користування дорогами Польщі: що з оподаткуванням?
11:01 - Надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю): як визначається об’єкт оподаткування ПДФО?
10:57 - Про скасування нарахування військового збору
10:55 - Національна стратегія доходів до 2030 року: удосконалення процесів організації та проведення документальних і фактичних перевірок
10:54 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності
10:53 - ДПС підготувала ТОП-10 актуальних питань щодо формування SAF-T UA
10:51 - Держава сплачуватиме ЄСВ за цивільних осіб, позбавлених особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України
10:50 - Електронна акцизна марка: повноцінний запуск перенесено на 1 листопада 2026 року
10:50 - Kia планує продати 3,35 млн автомобілів у 2026 році
10:48 - ДПС запровадила Е-аудит
10:26 - США встановили рекорд експорту скрапленого газу: хто основний покупець
10:02 - московіяни атакували генеруючий об’єкт на Донеччині – Міненерго
09:45 - В індустріальних парках збудували 22 заводи торік: які сфери у пріоритеті
09:18 - Ціни на нафту йдуть вниз після викрадення Мадуро


Більше новин