Сергій Шкарлет взяв участь у саміті "Діти 2021", присвяченому 75-річчю ЮНІСЕФ

07.12.2021 21:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 7 грудня 2021 року, відбувся саміт "Діти 2021", який присвячено 75-річчю створення Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
Основними темами заходу були захист прав дітей в Україні та участь держави у розвитку інклюзивного суспільства. Захід відкрила перша леді Олена Зеленська, яка у своєму вітальному слові нагадала про глобальну роль організації в зміні ставлення до дитини у всьому світі. "Завдяки ЮНІСЕФ ми зараз цінуємо дітей, ставимося до них як до особистостей з їхніми беззаперечними правами.
ЮНІСЕФ – світовий індикатор становища дітей, той погляд збоку, завдяки якому цілі країни коригують свою політику.
Вашій оцінці довіряють, з нею звіряються.
І в нас великі очікування від подальшої співпраці: незабаром буде представлено концепт кампанії здорового харчування та розвитку здорових харчових звичок.
А напередодні Нового року ми спільно з ЮНІСЕФ розпочнемо реалізацію цієї кампанії, яка триватиме у 2022-му.
До кінця поточного року маємо запустити веб-портал реформи шкільного харчування.
А в наступному продовжимо розвивати та наповнювати цей веб-ресурс", – зазначила Олена Зеленська. Перша леді заявила, що пишається змогою співпрацювати з офісом ЮНІСЕФ в Україні.
Це співробітництво закріплено у двох меморандумах, які в основному звертають увагу на поліпшення якості харчування в закладах освіти та поширення здорового способу життя серед дітей, батьків та педагогів. "Для мене сьогоднішня подія – це насамперед нагода висловити слова вдячності Дитячому фонду ООН, нашому постійному та надійному партнеру у розвитку людського капіталу та якісних трансформацій у сфері освіти.
Ми дуже цінуємо допомогу ЮНІСЕФ на всіх рівнях: в дошкіллі, інклюзивному навчанні, цифровій трансформації, реформах Нової української школи та шкільного харчування, і загалом у створенні безпечних умов для здобуття освіти", – підкреслив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. За його словами, важливим показником ефективних змін є підвищення доступності освіти.
Адже упродовж останніх років кількість дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах звичайних шкіл, значно збільшилася. Також Сергій Шкарлет зазначив, що пандемія коронавірусу внесла свої корективи і виклики, але їх теж вдається успішно долати, зокрема і за підтримки донорів шляхом розвитку цифровізації та підвищення цифрової грамотності учасників освітнього процесу. Зокрема, як інструмент-онлайн навчання було створено платформу "Всеукраїнська школа онлайн", яка охоплює понад 200 тис.
користувачів, зокрема понад 6 тис.
учнів з непідконтрольної території України, та використовується в понад 100 країнах світу. Довідково ЮНІСЕФ було створено 11 грудня 1946 року для надання допомоги дітям, які постраждали під час Другої світової війни.
З 1953 року фонд діє на постійній основі, надаючи допомогу в понад 190 країнах світу, співпрацюючи з урядами, науковими установами, бізнесом, громадськими організаціями, лікарнями й закладами освіти, інформуючи про проблеми дітей, пропонуючи перевірені та ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни. Нагадаємо, у МОН презентували “Школу супергероїв”, яка з 1 січня забезпечуватиме освітою дітей у закладах охорони здоров’я.

Додати коментар

Користувач:
email:





Politics affect
Financial markets respond fast
World events matter

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.05.2026
15:17 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів із питань реєстрації учасників платіжного ринку
15:15 - Вперше з початку війни в Ірані росіяни збільшили знижку на нафту Urals – ЗМІ
15:06 - Недостовірне декларування: судитимуть ексголову Держлікслужби
15:00 - В Україні попит на вторинне житло падає, вартість зростає нерівномірно
14:45 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
14:30 - Квиток до Євросоюзу
14:29 - Тренінг в Павлоградській ДПІ щодо можливостей Електронного кабінету
14:27 - Податкові пільги: що важливо знати волонтерам
14:26 - Податкова знижка за навчання: які документи потрібно подати?
14:25 - Переваги офіційної праці
14:25 - У більшості регіонів України зросли ціни на новобудови
14:23 - Мінекономіки та НУБіП готуватимуть кадри для українських агропроєктів у Африці
14:22 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку координації діяльності Виплатної агенції”
14:20 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери
14:19 - Місцеві бюджети: надходження за 4 місяці цього року перевищили минулорічні на 15,5 %
14:18 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку координації діяльності Виплатної агенції”
14:17 - Інформаційна акція в Павлоградській ДПІ
14:15 - Безбар’єрна податкова - це про відкритість та повагу до людей
14:12 - Мільйонні збитки на ремонті траси: експосадовцю Служби доріг вручили підозру
13:55 - Європейські нафтовики заробили мільярди на тлі зростання цін на пальне – FT
13:45 - Мінекономіки та KfW обговорили розвиток житлового фінансування в Україні
13:40 - В Україні замовили захист електропідстанцій на 24 мільярди: ціни будматеріалів засекретили
13:35 - На Херсонщині фірмі без досвіду віддали дорогий підряд на будівництво укриття
13:25 - На українському ринку ціни на капусту підскочили за тиждень на 75%
13:00 - Грошова допомога надається військовою частиною членам сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків: що з військовим збором?
13:00 - Навіщо фінтеху CRM: досвід RozetkaPay і NetHunt CRM
12:59 - Щодо підтвердження відомостей з реєстраційних даних ДРФО
12:45 - Мінекономіки та НУБіП готуватимуть фахівців для аграрних проєктів України в країнах Африки та Близького Сходу
12:45 - У Мінпрзвитку розповіли втрати від ударів московія по залізниці


Більше новин