Мінфін: Оновлено форму та порядок складання Повідомлення про участь у міжнародній групі компаній

24.09.2021 18:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство фінансів України наказом від 27.08.2021 №484 оновило форму та порядок складання Повідомлення про участь у міжнародній групі компаній (далі – Наказ № 484). При розробці зазначених змін, Міністерством враховано пропозиції та зауваження щодо спрощення заповнення Повідомлення для платників податків.
Найважливішими з них є наступні: 1.
В оновленій формі не потрібно зазначати дані про суму сукупного консолідованого доходу міжнародної групи компаній (далі – МГК).
Також виключено вимогу щодо надання інформації про обмінний курс, який застосовується платником податків при перерахунку валюти звітності МГК, відмінної від євро у євро. Натомість впроваджено інший підхід, який передбачає інформування контролюючих органів про один з трьох інтервалів за сумою сукупного консолідованого доходу МГК у графі 11.1 форми (обов’язково проставляється один із трьох кодів – «UNC 901», «UNC 902» або «UNC 903»).
Ці інтервали, фактично, визначають обсяг обов"язків платників податків щодо складання звітності з трансфертного ціноутворення за «трирівневою моделлю» (згідно з вимогами кроку 13 Плану Дій BEPS, які імплементовані у статті 39 Податкового Кодексу України). 2.
Крім того, Наказом врегульоване питання заповнення граф Повідомлення про участь к МГК у випадку, коли платник податків є учасником МГК, іншим, ніж материнська компанія МГК, і при цьому – не уповноважений на подання Звіту в розрізі країн МГК.
Для такої ситуації перелік кодів, доступних для заповнення у графі 10 доповнено новим кодом «CBC709». Текст наказу опубліковано 24 вересня 2021 року в «Офіційному віснику України» № 74.

Додати коментар

Користувач:
email:





Crashing market falls,
Fortunes lost in a moment,
Greed punished swiftly.

- Fin.Org.UA

Новини

19:48 - Зеленський доручив скасувати платіжки для тих, у кого не було тепла
19:37 - У Києві на місяць перекриють рух Південним мостом у зв’язку з ремонтом
19:20 - 31 січня відключення світла діятимуть усю добу
19:00 - Дефіцит бюджету Канади зріс до 19 млрд доларів
18:36 - Графіки відключень: у Yasno відповіли на найпоширеніші запитання
18:15 - За 2025 рік обсяги касових оборотів банків зросли – НБУ
18:10 - Куба відреагувала на погрози Трампа ізолювати острів від нафти
18:02 - Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергетиків, які працюють у надскладних умовах
17:45 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про накладення на АТ "МІБ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
17:40 - Уряд спростив імпорт акумуляторів – потрібні для критичної інфраструктури
17:35 - Європейський інвестбанк перерозподілить кошти на українську енергетику – Кулеба
17:15 - Трамп судитиметься з податковою та Мінфіном США
17:11 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 2 лютого
17:00 - Генератори для багатоповерхівок за програмою "СвітлоДім": стартував прийом заявок
16:58 - Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуючих МАГАТЕ, – Денис Шмигаль
16:35 - Київ отримав першу партію генераторів від Варшави: їх вже розвозять по місту
16:33 - НКЦПФР та НБУ узгодили кроки щодо розвитку ринків капіталу: підсумки зустрічі
16:30 - Чому мерзне дизпальне?
16:18 - У Києві на Троєщині 6 магазинів "АТБ" тимчасово працюватимуть цілодобово
16:17 - Бізнесу покращили умови страхування від воєнних ризиків: що змінилося
16:12 - Трамп номінував свого кандидата на голову центрального банку США
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.02.2026
15:59 - Україна закликала призупинити членство московія в МАГАТЕ
15:53 - Деякі особливості подання податкових декларацій з податку на прибуток підприємств юридичною особою – платником єдиного податку четвертої групи
15:52 - Про відповідальність СГ за незабезпечення можливості здійснення безготівкових розрахунків
15:52 - Програма "єКнига": українці витратили на книги 140 мільйонів гривень
15:50 - Звірка даних щодо плати за землю фізичними особами
15:48 - Граничні строки реєстрації ПН та РК в ЄРПН під час воєнного стану
15:47 - Основні обов’язки платника податків за ПКУ
15:45 - Дії користувача хмарного підпису при зміні смартфону


Більше новин