Відбулася чергова зустріч агроподаткового штабу

01.03.2021 19:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

1 березня відбулося чергове засідання робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі, за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького, заступника Міністра фінансів України Світлани Воробей, представників Державної податкової служби, облдержадміністрацій та профільних асоціацій. «Податковий штаб функціонує майже півроку, де скоординована взаємодія всіх учасників робочої групи забезпечує вирішення проблематичних для аграрного бізнесу питань.
Нам важливо знати, з якими проблемами у сфері оподаткування, ліцензування або держпідтримки стикаються аграрії та в експертному колі напрацювати відповідні рішення, які покращать функціонування їх бізнесу», - зауважив заступник Міністра Тарас Висоцький. Зокрема, учасники обговорили питання взаємодії сільгоспвиробників з територіальними податковими органами щодо ліцензування зберігання пального.
Присутніх поінформували про основні порушення, за які накладались штрафні санкції на підприємства.
Так, учасники запропонували ввести поетапність у накладанні штрафів за порушення законодавства з ліцензування місць зберігання пального.
Також запропоновано переглянути суми штрафних санкцій. Крім того, увагу приділили проблематиці призупинення реєстрації податкових накладних для сільгоспвиробників.
Зокрема, було рекомендовано активізувати роботу регіональних робочих груп з метою вирішення таких питань, а також провести додаткові роз’яснення для агровиробників для зниження випадків блокування при реєстрації податкових накладних. Також учасники торкнулися формування податкового кредиту при загибелі врожаю внаслідок посухи.
Серед запропонованих на 2021 рік напрямів державної підтримки АПК є програма з підтримки агрострахування.
Вже цього тижня аграрний комітет має затвердити запропоновані Мінекономіки напрями держпідтримки на поточний рік. Серед іншого було обговорено питання зміни міжрегіонального управління Державної податкової служби України по роботі з великими платниками податків.  

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції впали,
Спад хоче зіпсувати всіх
Але не зупинить.

- Fin.Org.UA

Новини

16:32 - Податкові повідомлення-рішення: оновлено порядок надіслання платникам
16:31 - CRM у 2026 році: ДПС та радники МВФ узгодили першочергові кроки системного впровадження
16:29 - Фахівці ДПС вдосконалюють навички ризик-орієнтованого аудиту за міжнародними стандартами
16:28 - Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації
16:27 - У січні до загального фонду держбюджету надійшло 79,4 млрд грн податків та зборів
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.02.2026
14:16 - У січні до загального фонду держбюджету надійшло 79,4 млрд грн податків та зборів
14:10 - Кількість успішних ідентифікацій через систему BankID зросла на чверть – НБУ
13:59 - Попит серед інвесторів: найбільший український виробник курятини довипустить євробонди
13:40 - 6,4 мільйона гривень переплати за спецодяг для ДСНС: постачальнику вручили підозру
13:35 - московія завдала найпотужнішого удару по енергетиці у 2026 році – ДТЕК
13:30 - Система BankID НБУ у 2025 році: зростає попит та довіра користувачів
13:16 - Виробники сирів просять захистити ринок: частка імпорту зросла до 45%
13:10 - Мінфін затвердив статут Нацустанови розвитку
12:52 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 і від 26 листопада 2025 р. № 1527»
12:48 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 і від 26 листопада 2025 р. № 1527»
12:40 - "Дроблення бізнесу": 10 торгових мереж ухилились від сплати мільярда гривень податків
12:38 - Доповнення до Плану-графіку Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України щодо здійснення заходів з відстеження результативності власних регуляторних актів та актів Кабінету Міністрів України на 2026 рік
12:34 - Ціни на нафту реагують на зменшення напруженості між США та Іраном
12:30 - Кому належатиме економіка "цифрових доларів"
12:27 - Шурма з Німеччини заявив, що готовий співпрацювати зі слідством, але на відстані
12:06 - Другий у світі: Іспанія заборонить соцмережі дітям до 16 років
12:01 - До небанківської установи застосовано захід впливу
11:52 - У Києві та 4-х областях значна кількість знеструмлень після атаки московія – "Укренерго"
11:36 - Фонд держмайна виставив на аукціон спиртзавод на Чернігівщині
11:30 - Зроблено в Україні: у 2025 році держава підтримала несировинний експорт на 10,4 млрд
11:25 - Індія, окрім зупинки купівлі роснафти, збільшить закупівлі американської
11:17 - Over UAH 3.3 Billion Transferred for Needs of Defense from Special Account Opened by NBU
11:17 - Зі спецрахунку, відкритого НБУ на потреби оборони, за січень 2026 року перераховано понад 3,3 млрд грн
11:00 - На українському ринку подорожчали помідори: яка їхня вартість


Більше новин