Сектор Державної регуляторної служби в Одеській області запрошує на онлайн навчання

24.02.2021 18:00 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

pexels-photo-225502Сектором Державної регуляторної служби в Одеській області заплановано проведення 15, 22, 29 березня 2021 року проведення навчальних заходів методологічного спрямування для органів місцевого самоврядування Одеської області та 30 березня 2021 року для суб’єктів господарювання та їх об’єднань з Одеської області щодо державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Реалізація регуляторної політики передбачає вдосконалення правового регулювання господарських та адміністративних відносин між органами державної влади та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання держави у діяльність суб’єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності.

В рамках зазначених заходів:

для органів місцевого самоврядування будуть надані роз’яснення щодо правових та організаційних засад реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності; для суб’єктів господарювання та їх об’єднань буде розкрито зміст їх прав у здійснені регуляторної політики й проаналізовано кейси реагування на невідповідність актів засадам/принципам регуляторної політики.

Реєстрація на заходи доступна за наступними посиланнями (використовується мережа Facebook):

для органів місцевого самоврядування на 15 березня 2021 року; для органів місцевого самоврядування на 22 березня 2021 року; для органів місцевого самоврядування на 29 березня 2021 року; для суб’єктів господарювання та їх об’єднань 30 березня 2021 року.

Крім того, зареєструватись на заходи для органів місцевого самоврядування можливо за електронною поштою. Звертаємо увагу, що з метою забезпечення двосторонньої взаємодії під час навчання кількість реєстрацій обмежена 25 особами-учасниками. Під час реєстрації першочерговість надаватиметься учасникам зареєстрованим через Facebook.

Усі учасники отримають посилання для участі у заході не пізніше 12, 19, 26, 29 березня відповідно.

Запись Сектор Державної регуляторної служби в Одеській області запрошує на онлайн навчання впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Збережіть монету в кишені, в кишені сорочки
Може, він стане більшим, ніж сьогоднішній
Не забувайте про складність світу грошей
Навчіться з ним жити, і він стане вашим другом

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - На ринку нових легковиків ЄС домінують гібриди: у лютому попит на них зріс на 10%
08:30 - Як ШІ змінює світ і фінансові ринки
08:00 - Молодий, а вже втомлений. Чому шляхопровід у Києві розвалився за два роки
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 24 березня: Ощадбанк припинив імпорт валюти, ціни у промисловості аномально відхилилися
20:30 - На Тернопільщині БПЛА атакували енергооб'єкти: в області фіксують перебої зі світлом
20:10 - "Укренерго" не прогнозує відключень світла 25 березня
19:41 - "Щоб не зникнути в чорній дірі": КамАЗ знову переходить на 4-денний робочий тиждень
19:00 - Президія НТСЕР відновила роботу і підтримала подання кандидатури нового Голови Ради
19:00 - Україна домовляється зі США про $1,4 мільярда кредиту для оновлення енергообладнання
18:37 - США передали генератори для водогосподарських організацій України
18:19 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 25 березня
18:07 - Денис Шмигаль обговорив з Міністром енергетики США Крісом Райтом залучення додаткового фінансування на відновлення української енергетики
18:05 - Державний земельний банк спрямує в бюджет 95% прибутку
17:55 - Запорізька АЕС втратила основну лінію живлення на 750 кВ
17:50 - Ощадбанк може позиватися до Угорщини через інцидент з інкасаторами
17:45 - Лише чверть російського малого бізнесу впевнена у виживанні – дослідження
17:33 - Аномальне відхилення: в Україні у лютому ціни у промисловості підскочили на 22,3%
17:30 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про державну реєстрацію ветеринарних лікарських засобів та визнання такими, що втратили чинність деяких постанов Кабінету Міністрів України»
17:23 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про державну реєстрацію ветеринарних лікарських засобів та визнання такими, що втратили чинність деяких постанов Кабінету Міністрів України»
17:15 - Екологічна відповідальність видобувної галузі — ключ до сталого розвитку
17:12 - Ощадбанк розповів, як зараз впливає "угорський кейс" на валютний ринок України
16:54 - Засідання Комісії
16:51 - Податок на надприбутки банків планують продовжити на 2027 рік – Гетманцев
16:30 - Якими мають бути санкції під час війни
16:24 - Проект наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження переліку сільськогосподарської продукції, яка має обмежений строк зберігання, та переліку продукції, яка має особливий режим зберігання»
16:18 - Ірландський завод російського мільярдера може постачати сировину для оборонних фірм московія
16:15 - Іран вперше дозволив китайському кораблю пройти через Ормузьку протоку за гроші
15:38 - ОККО викупило проєкт вітроелектростанції у ексголови Тернопільської райради


Більше новин