Міненерго підтримує розвиток малої розосередженої генерації з альтернативних джерел енергії

28.01.2021 00:56 | Fin.Org.UA

Заступник Міністра енергетики України з євроінтеграції Ярослав Демченков взяв участь у круглому столі «Розвиток малої розподіленої генерації з відновлюваних джерел енергії», який організовано Проектом енергетичної безпеки Агентства США з міжнародного розвитку та Фондом ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Ярослав Демченков підкреслив, що Міністерство підтримує розвиток малої розосередженої генерації з ВДЕ, яка наближена до споживачів, та покладає значні сподівання на створення сегменту просьюмерів - одночасних виробників і споживачів електроенергії. Цей напрямок може стати одним з ключових елементів сталого розвитку енергетичного сектору.

Одна з важливих цілей розвитку малої розподіленої генерації — споживання електроенергії поруч із її виробництвом. Розвиток малої розосередженої генерації стимулюватиме створення систем накопичення енергії та їх використання в пікові години. Тому цього року Міністерство енергетики починає розробку законодавчих змін, які дозволять удосконалити цей сектор енергоринку.

«Ми прагнемо зробити набагато прозорішою всю роботу енергосектору — це допоможе розвитку малої розосередженої генерації. Цьому сприятиме інтеграція енергетичних ринків з європейськими. У результаті  запрацюють ринкові принципи конкуренції та прозорості. Наступним чинником розвитку стане вирішення фінансової стабілізації та покриття боргів перед ВДЕ, що має відкрити доступ на ринок більш доступного фінансування та нових  технологій», - наголосив Ярослав Демченков.

Додати коментар

Користувач:
email:





Recovery begins,
New hope for the market,
The cycle continues.

- Fin.Org.UA

Новини

13:58 - Деклараційна кампанія – 2026: хто подає податкову декларацію про майновий стан і доходи
13:55 - Перехід права власності на об’єкт оподаткування протягом звітного року: сплата транспортного податку фізичною особою
13:54 - Чи включається до доходу юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи сума коштів, отримана у вигляді бюджетного гранту?
13:52 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
13:50 - Звірка даних з податку на нерухомість: термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок суми податку, у разі виявлення розбіжностей
13:49 - Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування використовувати кошти для власних потреб з поточного рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності?
13:48 - Внесено зміни до форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи
13:46 - Для реєстрації ПРРО необхідно подати заяву за ф. № 1-ПРРО
13:43 - В який термін контролююча особа – фізична особа подає повний звіт про контрольовані іноземні компанії?
13:41 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:39 - Чи застосовується на етапі будівництва сонячної електростанції касовий метод визнання податкового кредиту з ПДВ?
13:37 - Податкову декларацію про майновий стан і доходи можна подати за допомогою електронних сервісів ДПС
13:35 - Туристичний збір: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,5 млн гривень
13:34 - За спеціальне використання води місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 27,8 млн грн рентної плати
13:32 - Акцизний податок: надходження до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини зросли на понад 26 відсотків
13:31 - Лайфстайл від податкової Дніпропетровщини: системна підтримка платників через податковий супровід та просвітництво
13:30 - Декларування – 2026: кому можна не подавати річну декларацію
13:29 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
11:50 - Південно-Східна Азія переходить на дистанційку й чотириденку через нафтовий шок
11:45 - "Укрзалізниця" найняла "Rothschild & Cie" реструктуризувати її борги
11:39 - В Україні зріс попит на гібридні авто: популярні моделі лютого
11:20 - Зарплати в Україні майже подвоїлися проти довоєнного січня
11:04 - Секрети «зеленої» Антарктиди: НАНЦ і Henkel в Україні провели вебінар, присвячений минулому крижаного континенту
11:00 - Понад 80% усіх офіційно безробітних в Україні – жінки. Стартує друга хвиля національної кампанії «Звісно, зможеш!»
10:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 11 березня
10:49 - Російський дрон влучив у харчовому підприємству у Харкові
10:20 - Ормуз б’є не лише по нафті: під ударом критична сировина для чипів, добрив і металів
10:18 - Державне агентство ПлейСіті видало ліцензії на випуск і проведення лотерей - понад 72 млн грн у держбюджет
10:15 - Зранку 11 березня без світла залишаються громади у трьох областях
10:06 - Успіх у Лас-Вегасі: як український бренд "Гетьман" вдруге переміг на виставці у США


Більше новин