На Чернігівщині керівникам структурних підрозділів МОВВ розповіли про регуляторну політику та оприлюднення інформації у формі «відкритих даних»

26.11.2020 17:00 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

26 листопада працівники Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області провели семінар «Регуляторна діяльність в Україні: органи та посадові особи органів виконавчої влади» для керівників структурних підрозділів Чернігівської районної державної адміністрації. Захід відбувся за сприяння та на базі Чернігівської районної державної адміністрації.

2_26.11.2020_Семінар з МОВВ_рег політика (Чернігівська обл.)У ході заходу присутні детально розглянули нормативно-правову базу державного регулювання господарської діяльності, засади та принципи державної регуляторної політики, основні етапи регуляторної діяльності органів виконавчої влади: планування діяльності регуляторного органу; підготовка проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них; оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій; розгляд отриманих зауважень і пропозицій; процедури погодження з уповноваженим органом, прийняття, відстеження та перегляду діючих регуляторних актів.

Окремим блоком під час проведення семінару було висвітлення питань щодо оприлюднення органами виконавчої влади регуляторних «відкритих» даних, зокрема інформації, передбаченої Законом України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності» на Єдиному державному порталі відкритих даних.

Також було представлено методичні рекомендації Державної регуляторної служби України щодо оприлюднення наборів регуляторних відкритих даних та онлайн-сервіс «OpenDataПублікатор»  для наповнення таких наборів, що розроблений ДРС в рамках ініціативи «Регуляторна мапа України».

За результатом заходу присутні домовились активізувати співпрацю із Сектором ДРС у Чернігівській області з метою безумовного дотримання норм законодавства у сфері державної регуляторної політики.

Запись На Чернігівщині керівникам структурних підрозділів МОВВ розповіли про регуляторну політику та оприлюднення інформації у формі «відкритих даних» впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





The markets are wild,
Investors rush to take flight,
Uncertainty reigns.

- Fin.Org.UA

Новини

15:53 - Розпочинається обговорення проєкту з регулювання діяльності банку фінансової інклюзії
15:51 - Традиції, що єднають серця: з Днем вишиванки!
15:39 - Податкові сервіси, підтримка ветеранів та безбар’єрність – діалог з платниками Раївської громади Дніпропетровщини
15:36 - Паркувальний збір приніс місцевим бюджетам понад 73 млн грн: хто в лідерах?
15:34 - Майже 299 млрд гривень доходів задекларували громадяни за результатами кампанії декларування
15:33 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження від ФОПів – платників єдиного податку перевищили 2,1 млрд гривень
15:30 - Від платників Дніпропетровщини сплата частина чистого прибутку до загального фонду держбюджету зросла на 39,7 відсотка
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.05.2026
15:28 - Витрати понесені фізичною особою на лікування за наслідками 2025 року: чи є право на податкову знижку?
15:17 - "Пасажири Києва" зробили власні підрахунки проїзду: разовий квиток - 20 гривень
15:14 - Судитимуть псевдоподатківців, які ошукали бізнес на 700 тисяч гривень
15:10 - Додаткових 10 млн євро надасть Італія для проведення відновлювальних і ремонтних робіт в Україні, - Денис Шмигаль
15:00 - Український ринок автобусів: які нові та вживані моделі найпопулярніші
14:58 - Італія надає десять мільйонів євро на відновлення енергетики
14:55 - "Газпром" втратив 100 млрд рублів на обвалі акцій після візиту Путіна до Китаю
14:36 - Перший актив РВС Банку: Фонд гарантування продає нафтобазу
14:35 - Уряд спростив митне оформлення компонентів для ОПК
14:29 - Просто про економіку: що прогнозує НБУ (травень 2026 року)
14:25 - В Україні морква за тиждень подорожчала на понад третину: що буде з цінами далі
14:12 - Саудівська Аравія хоче створити логістичного гіганта
13:49 - Польський ритейлер Pepco вийде на український ринок
13:38 - Денис Шмигаль провів зустріч з оновленою Наглядовою радою «Укренерго»
13:38 - У Києві комунальники заплатили 1,2 мільйона гривень за рослини, які можна було отримати безоплатно
13:35 - Нові авто в Україні: в яких регіонах купують їх найчастіше
13:13 - Дніпро купив генератор за 37 мільйонів, відхиливши дешевші пропозиції
13:00 - Україна компенсуватиме українським підприємствам витрати на участь у міжнародних виставках
12:35 - Місцеві бюджети отримали понад 73 мільйона паркувального збору: регіони-лідери
12:30 - Розбираємо 9 недоліків сонячних електростанцій
12:29 - Японія надасть Україні новий грант на $40 мільйонів: частина з них - на суспільне мовлення
12:20 - Найбільший експортер нафти світу палитиме її більше для кондиціонерів влітку


Більше новин