Прем'єр-міністр провів зустріч із головами наглядових рад державних підприємств

30.09.2020 20:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У середу, 30 вересня, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів нараду з головами наглядових рад підприємств, суттєва частка яких знаходиться у володінні держави.
Під час зустрічі учасники порушили питання заробітних плат, доукомплектації наглядових рад та фінансових планів підприємств. Прем’єр-міністр запевнив голів наглядових рад, що Уряд продовжить реформу корпоративного управління.
 «Ми точно найближчим часом визначимо пули підприємств, які будемо корпоратизувати й у яких будемо утворювати наглядові ради», — наголосив Денис Шмигаль. Також Прем"єр-міністр подякував членам наглядових рад за роботу під час коронакризи, коли країна потребувала мобілізації зусиль та була вимушена скоротити заробітні плати всім чиновникам, держслужбовцям, членам правління та наглядових рад.
Денис Шмигаль нагадав, що Конституційний Суд частково зняв обмеження стосовно державних службовців.
«Щодо наглядових рад такого рішення не було.
Тому пропоную нам перейти до пропозицій та спільно напрацювати рішення», — сказав Прем’єр-міністр. Глава Уряду в ході наради запропонував головам наглядових рад можливі варіанти виходу з ситуації, що склалася навколо обмежень заробітних плат, та закликав їх до діалогу.
Зокрема, був запропонований варіант збільшення максимальної суми виплат на перехідний період.
Також Прем"єр-міністр висловив пропозицію щодо запровадження КРІ для наглядових рад.
«Це б дало змогу суспільству справедливо оцінити роль наглядових рад в українському соціумі, адже реформа корпоративного управління має стати прикладом успішності», — сказав Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр також порушив питання затвердження фінансових планів підприємств.
Він наголосив, що неприйнятно, коли підприємства здійснюють інвестиції без затверджених фінансових планів.
«У нас виникають питання, коли в підприємств немає фінансових планів, і вони звертаються до Кабінету Міністрів з проханням дозволити їм здійснювати інвестиції.
Це неприйнятний крок — здійснювати інвестиції, коли невідомо, чи вистачить грошей на заробітну плату працівникам.
Пропоную змінювати такі підходи», — підкреслив очільник Уряду. Денис Шмигаль закликав ті підприємства, що не мають фінансових планів на 2020 рік, подати їх на затвердження Уряду.
А також виступив із пропозицією затверджувати фінансові плани протягом місяця після ухвалення Верховною Радою Державного бюджету України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Такі часи, що змушують нас
Розумно маніпулювати кожною копійкою,
А фінансовий ринок -
Для цього саме те, що нам треба.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Шлях до ССО: три історії про відповідальність і вибір під час війни
21:00 - Новини 19 червня: атака московія на судна у Чорному морі, справа Медведчука і Ормуз
20:45 - Ірак хоче експортувати нафту через Сирію в обхід Ормузу
20:15 - Ліс біля Буковелю на 38 мільйонів переписали під забудову: оголошено підозри
19:45 - Потоки нафти через Ормуз зросли, але нові умови Ірану тримають напругу
19:10 - Комуністична Куба готує ринкові реформи на тлі кризи та блекаутів
19:00 - Укрексімбанк повторно виставив на аукціон права вимоги до автохолдингу
18:40 - Середній оклад українських IT-топів складає 5800 доларів на місяць – дослідження
18:30 - Верховний Суд підтвердив правомірність рішення Національного банку про застосування до ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ВІКТОРІЯ" заходу впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:25 - Біля ключової нафтової артерії світу виявили міну
17:55 - Прокуратура зриває продаж "Ocean Plaza" – голова ФДМУ
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 22 червня
17:25 - Іран ввів нові правила проходу через Ормуз та готується брати гроші з суден – ЗМІ
17:10 - Українські удари по нафтобазах московія зірвали великі контракти – ЗМІ
17:00 - Мінекономіки удосконалює підходи до закупівель послуг з експлуатаційного утримання доріг з урахуванням принципів конкуренції та міжнародної практики
17:00 - "Українська бронетехніка" цього літа відправить на відпочинок 1413 дітей захисників України
16:55 - Зроблено в Україні: Аграрії прифронтових регіонів уперше отримали підвищену компенсацію вартості української техніки
16:30 - Зроблено в Україні: Мінекономіки виплатило понад 240 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за квітневими заявками
16:30 - Чи допоможе краще законодавство зменшити корупцію
16:30 - Акції "Газпрому" обвалилися до рівнів 2008 року після зниження ставки ЦБ московії
16:10 - Посадовцям, які віддали землі під маєтки Медведчука на Закарпатті, вручили підозри
16:00 - Уряд збільшив граничну межу державної підтримки для аграріїв, які використовують меліоровані землі
15:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СТАЙЛ МАКС»
15:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛПГ» (Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, Ямпільська ТГ, м. Ямпіль, вул. Дністрянська, 2/2)
15:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Королівка, вулиця Клубна, 2)
15:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Комарівка, вул. Дружби народів, буд. 6)
15:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Королівка, вул. Олександра Кравченка, 107А)
15:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вулиця Варшавська, 3-Б)
15:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вул. Довженка Олександра, буд. 9/А)
15:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вулиця Сергія Корольова (кол. Гагаріна), буд. 1)


Більше новин