Ольга Стефанішина зустрілася з Елізою Феррейрою, комісаром ЄС з питань згуртованості та реформ

02.07.2020 20:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 2 липня, Віце-прем"єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина провела онлайн зустріч Елізою Феррейрою, комісаром ЄС  з питань згуртованості та реформ. «Ми вітаємо Стратегію ЄС для Дунайського регіону та прагнемо відігравати активну роль та робити свій внесок у її розвиток.
Ми ставимо у фокус досить амбітні цілі в рамках наявних фінансових інструментів транскордонного співробітництва та прагнемо розширити свою участь у регіональних проектах ЄС», - наголосила Ольга Стефанішина. Віце-прем’єр-міністр виділила питання транскордонного співробітництва з ЄС як пріоритетного для неї. «Україна є учасником програм транскордонного співробітництва, що доступні в рамках Європейського інструменту сусідства.
Разом із нашими сусідами з ЄС ми прагнемо розвивати спільні прикордонні райони та вдосконалювати моделі співпраці та взаємодопомоги», - зазначила Ольга Стефанішина. Віце-прем’єр-міністр також повідомила, що Україна сподівається на участь у Європейському тижні регіонів та міст, який цього року 12 жовтня пройде в Брюсселі.
  «Цей форум є чудовою платформою для обміну досвідом, обговорення регіональної політики, представлення основних досягнень та практичних рішень тих проблем, які виникають і є спільними для більшості місцевих органів управління в Європі», -зазначила Ольга Стефанішина.  Сторони також домовилися сформувати пропозиції щодо проектів та ініціатив ЄС, в яких Україна прагне брати участь.

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial markets,
A reflection of our world,
Greed, fear, and hope.

- Fin.Org.UA

Новини

18:25 - "Укрпошта" планує встановити додатково 600 комірок швидкої видачі
17:55 - Правоохоронці викрили масштабне розкрадання військового майна: яка схема
17:53 - В московії арештовуватимуть власність росіян-емігрантів за образи Путіна
17:27 - Кожна друга гривня – повз бюджет: БЕБ викрило "світлофорну" схему у Одесі
17:21 - До ломбарду застосовано захід впливу
17:02 - Фігуранти "плівок Міндіча" обговорювали, як через Кучеренка зберегти "Шлагбаум" на "Енергоатомі" — "Схеми"
16:10 - У пункті "Шегині – Медика" на півтора року обмежили проїзд для автобусів
15:58 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Владислав Бельбас
15:55 - "Схеми" знайшли зв'язки ексголови комісії ВР із підозрюваними у справі "Мідас"
15:40 - До держбюджету надійшло 236 мільйонів євро від Світового банку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.06.2026
14:57 - Прокуратура визнала недійсним інвестдоговір про забудову землі НАН України
14:43 - Фактична ціна реалізації природного газу на травень 2026
14:30 - Підприємцям Миколаївщини презентували програми відновлення після ворожих атак
14:30 - На безпеку ЧАЕС виділять додатково 600 мільйонів гривень
14:18 - Повідомлення про учасника індустріального парку «Сигнівка»
14:15 - Мати-пенсіонерка заступниці міністра купила дві дорогі квартири – ЗМІ
14:00 - Дроном по дитячому набілу: наслідки російської атаки на "Яготинське для дітей"
13:45 - У травні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на п’ять компаній
13:35 - Рада підтримала підняття зарплат поліцейським та рятувальникам: яким буде оклад
13:30 - Україна на IGC Grains Conference 2026: від експорту зерна – до продукції з більшою доданою вартістю
13:25 - Суд постановив конфіскувати три мільйона гривень у ексначальника Кременчуцького ТЦК
13:15 - Проблемний конкурс на посаду голови АРМА проведуть наново
13:00 - NBU May 2026 Inflation Update
13:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в травні 2026 року
12:35 - Прохід ключовою морською артерією планети суттєво подорожчає
12:30 - Генеративний ШІ: впроваджують майже всі, заробляють одиниці
12:27 - "Долар по 45" став реальністю: банки оновили історичний курс
12:21 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:13 - За допомогою сервісу «Е-повідомлення» платники мають можливість оперативно отримати інформацію про помилкову сплату платежів


Більше новин