Первая половина 2020 г. потеряна для турецких металлургов

29.05.2020 13:18 | Укррудпром

13:00 29 мая 2020 года

Как передает портал “Металлоснабжение и сбыт” по данным турецкой металлургической ассоциации TCUD, на пике карантина, в апреле 2020 г., средняя загрузка мощностей по производству стали в стране сократилась до 45%. Выплавка стали уменьшилась на 26,3% по сравнению с апрелем 2019 г. до около 2,2 млн. т.

В то же время, спрос на стальную продукцию в Турции упал в еще большей степени. Так, производство автомобилей в апреле обрушилось на 91% по сравнению с аналогичным месяцем прошлого года, а “белой” бытовой техники — на 54%.

Сейчас, после снятия большей части карантинных ограничений, спрос на стальную продукцию в Турции снова растет. Но, как отмечают участники рынка, первая половина 2020 г. фактически потеряна для металлургической отрасли. Какие-то шансы на улучшение есть только во втором полугодии.

Как отмечает TCUD, несмотря на меры, предпринимаемые турецким правительством с целью поддержки экономики, в частности, снижение процентных ставок, спрос на стальную продукцию в текущем году не вернется на уровень прошлого года (к слову сказать, кризисного). В частности, это относится к строительной отрасли, которая является крупнейшим потребителем проката в Турции.

Додати коментар

Користувач:
email:





The markets are wild,
Investors rush to take flight,
Uncertainty reigns.

- Fin.Org.UA

Новини

17:23 - У НКЦПФР відбулась зустріч із представниками Європейської Бізнес Асоціації
17:00 - За пів місяця в Україну надійшло понад 560 одиниць енергообладнання: найбільші партнери
16:55 - "Укрзалізниця" вперше відправила контрейлерний поїзд до Угорщини
16:43 - Важлива артерія: відремонтують дорогу, яка з'єднує Франківщину із Закарпаттям
16:30 - Стратегія зростання для України: останній шанс вижити
16:25 - Українці озвучили, який рівень зарплат був би найбільш бажаним
16:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:16 - Трамп дозволив рибалити в національній пам’ятці США
15:58 - "Система пожирає саму себе": у чиновників московія конфіскували майно на 100 мільярдів рублів
15:47 - Уряд передбачив кошти на виплату призупинених пенсій – Мінсоцполітики
15:45 - Кличко: централізоване опалення Києва неможливо повністю замінити на локальні джерела тепла
15:32 - Ліцензія від США: московія та Китай залишаться без венесуельської нафти
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.02.2026
15:20 - Ключові рішення НКЦПФР 11.02.2026
15:15 - Терехов вимагає переглянути графіки та скоротити час знеструмлення для Харкова
15:03 - У Мінрозвитку розповіли про допомогу ПРООН у розчищенні воєнних завалів
14:50 - Розпочинається обговорення змін до порядку виконання надавачами платіжних послуг платіжних інструкцій в іноземній валюті та банківських металах
14:49 - Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проєкту наказу Мінекономіки «Про затвердження форми та вимог до змісту базового звіту, оцінки стану забруднення земель та підземних вод, та методики оцінки стану забруднення земель та підземних вод»
14:49 - ФГВФО затвердив реєстр вимог кредиторів АТ "РВС Банк"
14:45 - У ветзакладах Києва навмисно затягували оформлення документів заради хабарів
14:40 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про затвердження форми звіту оператора установки про дотримання умов інтегрованого довкіллєвого дозволу та Вимог до змісту форми звіту оператора установки про дотримання умов інтегрованого довкіллєвого дозволу»
14:21 - Підвищення цінових обмежень на ринку електрики дозволило знизити тривалість відключень – НКРЕКП
14:10 - Європарламент затвердив фіндопомогу Україні: перший транш очікується у квітні
13:50 - На Хмельниччині викрили посадовця: не задекларував магазин та автівки
13:36 - Польська Orlen збільшила імпорт скрапленого газу: які об'єми поставок в Україну
13:20 - Німеччина планує виділити майже 5 мільйонів євро на енергетику України
13:12 - У Раді проаналізували надходження до держбюджету від приватизації
13:05 - Пропонується уніфікувати підхід до організації функціонування критичної інформаційної інфраструктури фінансового сектору
13:00 - Промислове виробництво в Італії скоротилося
13:00 - Агросем надає агробізнесу унікальні конкурентні переваги цифрової інфраструктури точного землеробства


Більше новин