Держводагентство: Менше ніж за рік видано понад 4 тисячі дозволів на спецводокористування в режимі он-лайн

14.01.2020 10:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Починаючи з 21 березня Держводагентством через портал електронних послуг он-лайн видано 4122 дозволи на спеціальне водокористування. Цей портал дозволяє усім без винятку оформити дозвіл на спецводокористування он-лайн.
І це значно спрощує дозвільну процедуру не тільки для водокористувачів, а й для кожного учасника процесу. Завдяки електронному сервісу водокористувач економить час та уникає помилок у заяві завдяки автоматичному розрахунку та наявності онлайн-довідників. Крім того, подача заявки через он-лайн забезпечує більшу прозорість процесу розгляду заявки та покращує співпрацю з проектними організаціями, надавши їм дистанційний доступ до заявки. За період роботи порталу вже видано 4122 дозволи на спецводокористування. Одночасно, лише 210 водокористувачів із часу запуску порталу скористалися можливістю подати документи на оформлення дозволу он-лайн, інші подавали через ЦНАПИ. Але процес розвитку електронних сервісів в Україні вже не зупинити, і маємо надію на те, що водокористувачі розширюватимуть довіру до електронних сервісів, зокрема до оформлення дозволу на спецводокористування он-лайн.

Додати коментар

Користувач:
email:





From London to Berlin,
Traders follow every move,
Market never sleeps.

- Fin.Org.UA

Новини

10:00 - Японія інвестує 16 мільярдів доларів у вітчизняний ШІ-стартап Rapidus
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:02 - Огляд закупівельної практики щодо застосування кваліфікаційних критеріїв
21:00 - Новини 10 квітня: Україна завершить ремонт "Дружби" навесні, новий голова Митної служби
20:45 - Війна навколо Ірану може вдарити по посівах в Україні і підіграти московія – Reuters
20:25 - Генштаб: Сили оборони уразили дві бурові установки московія в Каспійському морі
19:55 - Шмигаль підтвердив колосальні борги Харкова за газ і електрику
19:25 - Ключовий нафтовий порт московія на Чорному морі відновив роботу після атак ЗСУ
19:15 - В "Укренерго" розповіли про відключення світла для населення на 11 квітня
18:55 - Атака Ірану по Саудівській Аравії зупинила НПЗ двох нафтогігантів
18:28 - NBU March 2026 Inflation Update
18:28 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в березні 2026 року
18:25 - Трамп може продовжити виняток на купівлю російської нафти
18:13 - Офіційний бюлетень «Охорона прав на сорти рослин» Випуск 3, 2026
17:59 - Танкер тіньового флоту московія проскочив кріз Ормузьку протоку
17:30 - Відбудеться онлайн-семінар щодо впровадження нових вимог до благополуччя курей-несучок
17:24 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 13 квітня
17:00 - Стартував міжнародний Minesight Innovation Challenge: до $200 000 за рішення для гуманітарного розмінування та Kick-off подія для учасників
16:55 - Стрімкий перехід від дизеля до електрокарів: які авто обирають українці залежно від типу пального
16:50 - У березні інфляція в США зросла найбільше за чотири роки
16:49 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку встановлення максимальних меж залишків діючих речовин, що входять до складу ветеринарних лікарських засобів”
16:41 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку встановлення максимальних меж залишків діючих речовин, що входять до складу ветеринарних лікарських засобів”
16:30 - Якими будуть пенсії військових
16:25 - Підсумки гуманітарного розмінування за березень
16:25 - Європа знову наростила імпорт російського газу
16:10 - Майже 10 мільйонів українців із вразливих категорій вже отримали 1500 гривень
15:40 - Уряд спростив процедури закупівель для захисту критичної інфраструктури
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.04.2026
15:20 - На українському ринку підскочили ціни на моркву: скільки вона коштує


Більше новин