Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

12.10.2019 11:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 20/70; «Мар’їнка» – 0/100; «Новотроїцьке» – 25/20; «Гнутове» – 10/10. На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі. Зазначимо, що минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік залишився на рівні попереднього дня.
Загалом учора через КПВВ прослідувало 43,5 тисячі осіб та 5,5 тисячі транспортних засобів: «Майорське» – 10585 осіб та 1135 транспортних засобів; «Мар’їнка» – 10130 осіб та 1680 транспортних засобів; «Новотроїцьке» – 9205 осіб та 1615 транспортних засобів; «Гнутове» –  4710 осіб та 1030 транспортних засобів; «Станиця Луганська» – 8815 осіб. Крім того в КПВВ «Мар’їнка» прикордонники Краматорського загону зафіксували випадок, коли наш співвітчизник намагався «домовитися» про безперешкодний перетин лінії зіткнення та пропонував хабар у розмірі 1000 гривень.
На таку пропозицію громадянин України отримав від прикордонників категоричну відмову, кримінальне правопорушення за ст.
369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовано, чоловіка передано представникам Національної поліції в Донецькій області для проведення подальших слідчих дій.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull market gallops
Investors cheer and applaud
But bears wait their turn

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 23 березня: обвал цін на нафту, африканський газ для України та смерть власника OnlyFans
20:40 - Львів розриває контракт з поляками щодо будівництва сміттєпереробного заводу
20:25 - URTF зібрав 2,8 мільярда доларів донорських внесків для України – Мінфін
20:00 - У Києві та окремих регіонах України – аварійні відключення
19:22 - Держстат розпочинає велике дослідження рівня життя українців
18:55 - ДТЕК та інші: хто отримає гроші від Норвегії на енергетику та постачання ліків в Україні
18:35 - Держава дофінансувала виплати одноразової допомоги для малозабезпечених
18:14 - московіяни почали масово завантажувати корейський месенджер через блокування
18:03 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2024 № 1034 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 989 і 1026»
18:00 - Мінекономіки: нові правила контролю та цифровізація – Держпродспоживслужба готується до ринку ЄС
18:00 - Паливна криза: 20% членів ЄБА вже переглянули свої ціни
17:35 - Махінації з чеками: Податкова викрила велику мережу магазинів м’ясної продукції
17:30 - НКЦПФР посилює співпрацю з TheCityUK у розвитку ринків капіталу
17:29 - Звіт про результати публічного громадського обговорення та електронних консультацій проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання щодо провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами»
17:16 - Свириденко хоче залучити додаткові фінанси для ремонту доріг
17:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
16:53 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 24 березня
16:47 - Понад 3000 об’єктів критичної інфраструктури в Україні потребують захисту – Кулеба
16:30 - Шлях до України: Польща vs Румунія
16:25 - "Астарта" купує два підприємства на Полтавщині
16:12 - В Україні ціни на пшеницю зросли до максимуму за півроку на тлі війни в Ірані
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - У Києві 24 березня завершується опалювальний сезон
15:31 - Африка постачатиме Україні газ: ведуться перемовини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.03.2026
15:25 - У Хмельницькому побудують підприємство: забезпечуватиме обладнанням бетонозаводи
14:53 - Власник платформи для дорослих OnlyFans помер від раку
14:43 - МЗС Ірану заявив, що не веде перемовини зі США
14:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «УКРКРЕЙДА-ОРГАНІК» (Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Ольжича, буд. 5)
14:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НІКАГРОТРАНС» (ПМ №2 Миколаївська обл., Баштанський р-н, Баштанська міська територіальна громада, м. Баштанка, вул. Промислова, буд. 4А)


Більше новин