В ДСНС відбулась робоча нарада із представниками Уряду щодо виконання завдань з гуманітарного розмінування

27.01.2023 19:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

27 січня в центральному офісі ДСНС відбулась робоча нарада із представниками Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерства економіки України щодо виконання завдань з гуманітарного розмінування.
Участь у ній взяли Голова ДСНС Сергій Крук, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Мустафа-Масі Найєм, заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олексій Соболев, а також керівництво та представники Департаменту реагування на НС, відповідальні за напрям гуманітарного розмінування. У ході зустрічі учасники обговорили питання міжвідомчої співпраці та напрацювання алгоритму взаємодії для якісного і оперативного виконання першочергових завдань з розмінування. Голова ДСНС зауважив, що тільки практичний досвід допоможе розміновувати ті вибухонебезпечні предмети, які лишають після себе росіяни: «Цьому неможливо навчитися в інтернеті, цьому не можна навчитися, не аналізуючи, не зрозумівши чи не побачивши на власні очі, як відбувається детонація». Так, ворог застосовує дистанційні системи мінування, цинічно встановлює некеровані мінні загородження на території населених пунктів та залишає після себе велику кількість особливо небезпечних спеціально встановлених вибухових пристроїв, які несуть смертельну небезпеку мирному населенню. Сергій Крук також додав, що на сьогодні на деокупованих територіях мало хто здатен працювати окрім спеціалістів ДСНС.
«І наші фахівці передусім потребують відповідної техніки та обладнання для виконання поставлених завдань», - зазначив Голова Служби. Відтак, першочергову потребу складають машини механізованого розмінування, спеціальні автомобілі для перевезення особового складу та транспортування вибухонебезпечних предметів, а також металодетектори та засоби зв’язку. За підсумками наради було досягнуто домовленості щодо посилення співпраці з міжнародними донорами задля сприяння у вирішенні проблематики розмінування території України, а також визначені подальші кроки у міжвідомчій взаємодії.

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading algorithms
Artificial intelligence
Modern finance game

- Fin.Org.UA

Новини

11:08 - Чи необхідно фізичній особі, яка надає в оренду особисте майно, реєструватись ФОП?
11:07 - Цифрова безбар’єрність у податковій сфері
11:05 - Стартувала деклараційна кампанія – 2026: громадяни декларують доходи, отримані протягом минулого року
11:04 - Працювати офіційно – вигідно!
11:00 - Максимальна база нарахування єдиного внеску у 2026 році
10:58 - Звірка даних щодо плати за землю фізичними особами
10:57 - Електронний кабінет – головний інструмент цифрової взаємодії з податковою
10:54 - Декларування - 2026: кому необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи
10:52 - Деклараційна кампанія – 2026: звітуйте про доходи онлайн
10:36 - ДПС та Рада бізнес-омбудсмена спільно реалізували перший в історії України кейс податкової медіації
10:26 - У 2025 році великі платники податків перерахували до бюджету майже половину всіх надходжень
10:25 - В Україні на третину поменшало великих компаній-землевласників: десятка лідерів
10:09 - В Києві та деяких областях почались аварійні відключення світла
10:00 - У Німеччині страйки працівників паралізували роботу громадського транспорту
09:39 - Ціни на нафту знизилися найстрімкіше за останні пів року
09:00 - В Євросоюзі назвали найбільші автомобільні ринки у 2025 році
08:30 - Як очистити банки від поганих кредитів
08:00 - Вклали 40 тисяч гривень на двох і завоювали ринок: як айтівці зі Львова заснували Dodo Socks
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 02.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Україна завезла рекордний обсяг електроенергїї з ЄС у січні на тлі атак московія
17:39 - Південь України посилили на 500 МВт після нічного ремонту лінії з Молдовою
17:30 - Денис Шмигаль підкреслив важливість посилення темпів відновлення світла й тепла
16:50 - московія не може позбутися імпортозалежності у критичних технологіях
15:40 - У Києві повернули тепло у 2700 будинків – Кулеба
14:45 - SpaceX перекрила московія доступ до Starlink для атак по Україні
14:01 - У Чернівцях одна релігійна організація через суд відібрала собор в іншої
13:50 - Морква в Україні продовжує дорожчати: скільки вона тепер коштує
12:50 - Армія московія атакувала підприємство в Чернігові
11:45 - На Одещині після негоди повернули світло для 300 тисяч родин


Більше новин