Денис Шмигаль: Уряд ухвалив усі необхідні рішення, щоб опалювальний сезон починався без затримок

26.10.2021 17:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки в Кіровоградську область 26 жовтня ознайомився з роботою контактного центру газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Очільник Уряду оглянув кабінети опрацювання та обробки звернень, зали прийняття вхідних дзвінків, а також поспілкувався з працівниками контактного центру. «Уряд ухвалив усі необхідні рішення, щоб опалювальний сезон починався без затримок.
Сьогодні саме через такі контакт-центри ведеться зв’язок між комунальними підприємствами та «Нафтогазом» щодо підписання договорів на постачання природного газу згідно з підписаним Меморандумом.
Це гарантує безперебійну роботу мереж в осінньо-зимовий опалювальний сезон», – відзначив Денис Шмигаль. Як підкреслив Прем’єр-міністр, Уряд розробив 5 кроків для врегулювання проблемних питань та сталого проходження опалювального сезону.
Зокрема, було знижено ціну на електроенергію для 80% домогосподарств до 1,44 грн за кВт-год.
Також Уряд зобов"язав газопостачальні компанії ввести річний газовий продукт, завдяки якому ціна для населення буде незмінною до кінця опалювального сезону.
У державної компанії «Нафтогаз» — це 7,96 грн за кубічний метр.
Крім того, «Нафтогаз» пропонує блакитне паливо для теплогенеруючих бюджетних організацій за ціною 7,42 грн/кубометр, а для бюджетних установ — 13,6 грн/кубометр без ПДВ. «Уклавши меморандум із міськими головами, Уряд також зобов’язався передати наступного року в розпорядження громад частину податку з доходів фізичних осіб та частину акцизу.
Це доволі об’ємний ресурс, який дозволить владі місцевих громад компенсувати навантаження ціни на газ», — зауважив Денис Шмигаль.

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі гамір,
Здавалось би, все просто,
Та більше на це не сподівайсь,
Бо тут кожен крок -
Шанс на багатство чи бідність.

- Fin.Org.UA

Новини

16:30 - Тренд енергетичної децентралізації: сучасні рішення для енергонезалежності бізнесу
16:27 - Морський порт вперше в Україні продав послуги перевантаження через аукціон
16:00 - Латвія припинила експортувати до московія руду, але продовжує постачати алкоголь – ЗМІ
15:58 - Україна готує механізм часткового продажу стратегічних держкомпаній
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.04.2026
15:25 - Поки немає "гарних новин" щодо надання 90 мільярдів євро допомоги для України – Каллас
15:18 - Главу Пентагону запідозрили в інсайдерській торгівлі акціями напередодні війни з Іраном
15:15 - НПЗ Сакартвело відмовляється від російської нафти
14:45 - Справа "Мідас": суд збільшив заставу підозрюваному Миронюку
14:40 - Україні вдається уникати дефіциту та зберігати ціни на пальне нижчими, ніж у ЄС, - НАУ
14:39 - ФДМ приватизує спиртзавод на Вінничині: яку ціну запропонував переможець аукціону
14:20 - В Україні дорожчають сільгоспземлі та ділянки для забудови: зростання цін подекуди сягає 70%
14:10 - Ціна на бензин у США перетнула психологічний бар’єр
13:59 - Наслідки війни в Ірані: Єврокомісія закликала готуватися до тривалих перебоїв на енергоринках
13:30 - Доплати 1500 гривень, нові лікарняні та акти без підпису: що зміниться у квітні
13:30 - Трасу державного значення на Тернопільщині тимчасово перекриють
13:16 - Адаптація "єОселі": міністр економіки розповів, скільки родин придбало житло за програмою
13:05 - В Кривому Розі ліквідували три нелегальні АЗС
13:02 - НКЦПФР долучилася до напрацювання рішень для підвищення прозорості ринку житла
12:55 - Іран "зірвав куш" на нафтовому шоку від війни зі США – The Economist
12:35 - Дистанційне оновлення сертифікатів онлайн за декілька хвилин
12:33 - Для стягнення податкового боргу працює система, що забезпечує формування платіжних інструкцій в електронній формі
12:32 - До уваги платників ПДВ!
12:31 - Чи можна через Електронний кабінет отримати витяг про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском окремо в розрізі платежів за неосновним місцем обліку?
12:31 - "Нетипова ситуація": падіння експорту може призвести до рекордних залишків пшениці
12:30 - Відображення у розділах І та ІІ звіту № 1-ОП операції з повернення продукції/товару
12:30 - Чому 90% AI-проєктів не приносять грошей
12:27 - Щодо підтверджуючих документів для проведення звірки з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
12:26 - Податковий агент поінформував контролюючий орган про отриманий фізичною особою дохід: чи нараховується ПДФО, якщо фізична особа не подала податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:24 - До уваги платників податків!


Більше новин