Мінрегіон: На Львівщині відкрили сучасне українсько-нідерландське підприємство

18.09.2021 15:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Під час робочої поїздки до Львівської області Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов взяв участь у відкритті сучасного заводу з виробництва мінерально-вітамінних добавок – ТОВ «Коудайс Україна».
Як зауважив Міністр, новий завод – це результат спільних ідей та інвестицій українського та нідерландського бізнесу. «Запуск нового підприємства – дійсно знакова подія для всього регіону.
Адже тут з’явилося понад 100 робочих місць для місцевих мешканців.
З податків підприємства громада отримує додаткові надходження до бюджету й стане більш спроможною.
Та найголовніше – ми бачимо успішну співпрацю українського й нідерландського бізнесу, нехай це стане гарним прикладом для інших громад», – наголосив Олексій Чернишов Зазначимо, на заводі працює автоматизована лінія виробництва.
Загальна потужність підприємства складає 1500 тон мінерально-вітамінних добавок для сільського господарства на місяць.
Компанія розташована на Золочівщині та є одним з найбільших платників податків району. Нагадаємо, Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов перебуває з робочою поїздкою у Львівській області, де напередодні взяв участь у XX Міжнародному економічному форумі, відкритті унікального лісорозсадницького комплексу та проінспектував стан реалізації проекту регіонального розвитку на базі «Львівської політехніки», де створюють інноваційний науковий парк та інше.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові ринки,
Де золото, де нафта –
Звичайні зміни.

- Fin.Org.UA

Новини

20:15 - 31 березня відключення світла не плануються
19:30 - Колишньому керівнику аеропорту "Бориспіль" та його спільниці пом'якшили вирок
18:55 - Український виробник БПЛА створює спільне підприємство з американською корпорацією
18:44 - До фінансової компанії застосовано заходи впливу
18:35 - Латвія виділила Україні 6,8 мільйона євро: на що підуть кошти
18:30 - Премія за барель нафти Arab Light може зрости до беспрецедентних 40 доларів – Bloomberg
18:00 - Регламенти REACH та CLP: Україна і Швеція узгодили подальші кроки співпраці та оголошують відбір експертів
18:00 - Уряд витратив понад три чверті своїх резервів за 3 місяці. Які ризики?
17:45 - В київському метро тунель між станціями "Тараса Шевченка" та "Почайна" відремонтують за майже 2 мільярди
17:25 - "Нафтогаз" домовляється з Грецією про збільшення поставок СПГ
16:55 - Київ отримав генератори з Німеччини
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 31 березня
16:30 - Навіщо нам малі ядерні реактори
16:25 - Смілянський відповів на критику НБУ: "Можу в очі повторити, що це піз***ж"
16:25 - У Тернополі викрили масштабне виробництво контрафактного алкоголю під виглядом відомих брендів
16:04 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:03 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:00 - Відбулося перше засідання наглядової ради УКРНОІВІ
15:59 - Діяти обережніше: у Нацбанку спрогнозували рух облікової ставки до кінця 2026 року
15:46 - "Кернел" вперше самостійно імпортував пальне морем
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.03.2026
15:30 - Між Україною та Болгарією з'явиться залізничне сполучення
15:25 - У Києві викрили масштабну схему незаконного оформлення авто
15:19 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення аудиту уповноважених лабораторій у сфері захисту рослин»
15:16 - Кріппа став співвласником Burny Games, яка створює мобільні ігри
15:15 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення аудиту уповноважених лабораторій у сфері захисту рослин»
15:10 - Фермери працюють у мінус, а молочка в магазині не дешевшає. Хто забирає різницю?
15:02 - Cтраховики наростили активи та прибуток, а фінансові компанії відновили довоєнний обсяг послуг – Огляд небанківського фінансового сектору
15:00 - Тарас Висоцький: Державна підтримка аграріїв під час посівної – кредити, безпека та розмінування
14:55 - Огляд небанківського фінансового сектору, березень 2026 року


Більше новин